Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-05-20, 18:39  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Nie łatwo zrzucić zbędne kilogramy. Dieta i ćwiczenia powinny troszkę pomóc. Jest też fajne urządzenie do terapii dynamicznej FLABeLOS który pomaga zrzucać zbędne kilogramy można się tym wspomóc przy odchudzaniu
Reklamy
adamus_p

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 4
Miasto: Warszawa
Post 2015-06-24, 12:22  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
No cóż. Jak to mówią 70% dieta 30% ćwiczenia i nie powinno być problemu Wink
lissa

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 27
Post 2015-06-29, 14:27  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Najlepiej zabrać się za to profesjonalnie czyli iść do dietetyka oraz zasięgnąc rady jakiegoś trenera żeby ułożył Ci plan ćwiczeń bo bez ruchu na samej diecie nie będzie tak łatwo schudnąć a jeśli się uda to ciało już nie będzie tak jędrne. Trener dopasuje Ci jakiś suplement na spalenia tkanki tłuszczowej. Efekty powinieneś bardzo szybko zobaczyć i na pewno nie dopadnie Cię efekt jojo bo nie tylko sztuką jest schudnąć ale również utrzymać potem wagę.
adamus_p

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 4
Miasto: Warszawa
Post 2015-07-02, 10:50  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Kumpela mi ostatnio podesłała linka do nowego projektu dietetycznego realizowanego przez absolwentów WUMu. Przejrzałem i całkiem dobrze to wygląda. Można się nauczyć zdrowego żywienia w łatwy sposób z apką mobilną: dietmap.pl . Ogólnie bardzo merytorycznie to wygląda.
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-07-09, 00:00  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
mój facet ostatnio zamiast napojów pije chłodnik, sama mu zasugerowalam poniewaz lubie i mam jeden sprawdzony:

Chłodnik z nowalijkami
Składniki:

1.5 l maślanki
1.5 l kefiru
2 ząbki czosnku
2 pęczki rzodkiewek
1 pęczek kopru
3 ogórki gruntowe
pęczek szczypioru drobnego
2 jajka
50 ml koncentratu z buraka czerwonego
sól
pieprz
Przygotowanie:

Do dużego garnka wlej maślankę i kefir
Rzodkiewki dokładnie opłucz i pokrój w drobną kostkę, następnie lekko posyp solą i odstaw aż puści sok
Szczypiorek, koperek opłucz i drobno posiekaj
Ogórki obierz ze skórki i pokrój w drobną kostkę
Czosnek przeciśnij przez praskę
Wszystkie posiekane warzywa dodaj do garnka z maślanką i kefirem
Dokładnie wymieszaj
Dolej koncentrat z buraka
Dopraw solą i pieprzem
Podaj lekko schłodzony z ugotowanym na twardo jajkiem


z przepisy.ancymonki.pl
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-07-15, 15:03  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja się wziąłem za siebie i kupiłem sobie rowerek . rowerki treningowe są moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na odchudzanie, bo wtedy już nei ma wymówki, że brzydka pogoda, albo, że leci mecz w telewizji Razz pierwsze efekty już sa, mam nadzieję, że trening wejdize mi w nawyk
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-07-17, 07:30  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie nie próbować zrzucać na własną rękę ale po prostu wybrac sie do lekarza, który przypisze Wam odpowiednie leczenie oraz zleci odpowiednią dietę .Moze ktoś tutaj jest z Gdańska? Jeśli tak to mogę polecić świetnego dietetyka, który tam obecnie przjmuje. Konkretnie w centrum medycznym LIfemedica
Przypisali mi odpowiednia dietę i powiem Wam,że bez problemu zrzuciłem prawie 15 kg.
Davidovsky

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 11
Post 2015-07-18, 13:18  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Error, dlaczego nie? Jeśli ktoś posiada silną wolę, chęci i potrafi dążyć konsekwentnie do celu to jak najbardziej może odchudzać się na własną rękę. Przed rozpoczęciem odchudzania się polecam krótkoterminową dietę oczyszczającą. A potem racjonalne żywienie, nie podjadać słodyczy, opracować sobie dobry plan treningowy. Po pierwszych 2 tygodniach będą widoczne pierwsze rezultaty. Jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość przez kilka dobrych miesięcy.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-07-20, 20:00  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Może zainwestuj w jakieś suplementy? Z tego co wiem dymitze elite mass jest bardzo dobre jakościowo. Zapisz się tez na siłkę i walcz o siebie Very Happy
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-07-24, 09:27  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Moj plan na nadmiar wqagi na najbliższe tygodnie, a może i miesiace to picie niesłodzonych soków i koktajli zamiast tłustego jedzenia. sokowirówka już kupiona teraz tylko czekam, aż przyjdzie paczka. Oprócz tego siłownia i bieganie, ale na początek bez forsowania się, bo dopiero zaczynam.

7_max.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  272.95 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

7_max.jpg

korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-08-03, 08:48  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Według mnie najlepsze są ćwiczenia kardio, które stymulują cały organizm do pracy... Zaliczają się do nich niewątpliwie jazda na rowerze, bieganie itp. Ich zaletą jest to, że tkanka zaczyna się spalać jeszcze kilka godzin po wysiłku. w taką pogodę jak teraz aż prosi się by wyjść na rower. Jeśli nie masz jeszcze roweru, poszukaj czegos w necie, tam najbardziej sie opłaca.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2015-11-23, 13:42  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem po pierwsze trochę ruchu, nie koniecznie od razu siłownia. Ale samochód na bok i się przejść na zakupy czy do pracy. Wzbogacić dietę jeden z lepszych patentów to naturalne suplementy z jagód Akai.
Staczesio

Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 3
Post 2015-11-24, 17:44  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowanie polecam na zrzucenie kilogramów Therm Line Man i oczywiście proponuję zacząć biegać. Bez wysiłku fizycznego, nie osiągnie się efektów.
sonka18

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 8
Post 2015-11-30, 11:26  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Dieta i sport - dwa podstawowe składniki.
iga77

Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 1
Post 2015-12-18, 15:02  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Dieta i sport, to jasne. Chodzi o spalenie kilogramów, albo po dostarczanie ich mniej niż potrzeba - to czysta matma. Można też wspomagać się suplementami, wyciągi, ekstrakty i inne środki, najlepiej naturalne/witaminowe dobrze wpływają na metabolizm i ogólnie przyspieszają przemianę materii, ale dla kazdego cos innego...
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2015-12-27, 22:47  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Smile
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2016-01-04, 11:51  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
próbowałeś suplementów? Mnie pomógł therm line man, oczywiście nie jako dieta sama w sobie, tylko dodatek. Zawiera Pieprz kajeński będący źródłem kapsaicyny, oraz gorzka pomarańcza sprzyjają spalaniu tłuszczów, jako nie liczny z suplementów dla facetów.Do tego ruch i masz spadek wagi gwarantowany.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-01-06, 13:07  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Aby zrzucić zbędne kilogramy potrzebna jest odpowiednia dieta no i oczywiście regularne treningi. To jest najważniejsze przy odchudzaniu. Jednak można też wspomóc odchudzanie np piperyną. warto poczytać bo jest bardzo fajna właśnie jako wspomagacz odchudzania.
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-12, 15:00  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że żeby schudnąć to przede wszystkim trzeba się ruszać. Sam zastanawiam się nad tym, żeby zacząć się bardziej rusząc, nawet myślałem czy dobrym pomysłem nie będzie bieżnia treningowa może lepiej mnie zmotywuje, gdy już będzie w domu Smile jak myślicie?
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2016-01-16, 12:03  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Od bieżni lepszy jest orbitrek. Angażuje więcej partii mięśniowych i na pewno jest urazogenny od bieżni, które w tańszych wydaniach nie mają zbyt skutecznych systemów amortyzujących.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!