Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-06-29, 11:50  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja regularnie ćwiczę, jem zdrowiej ale ciężko mi się oprzeć pizzy czy słodyczom, walczę z pomocą herbaty slim plus big-active, razem z kobietą popijamy, wyrzuliśmy wszystkie słodycze z domu i dajemy radę, już coraz mniej nam ich brakuje
Reklamy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2017-07-13, 12:37  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja radzę sobie w ten sposób, że ćwiczę w Akademii walki. Boks i siłka regularnie.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-08-16, 12:20  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Kilka moich sposobow:
ćwiczenia
odpowiednia dieta
jedzenie mniej ale kilka razy dziennie
duże śniadanie ale już niewielka kolacja ( nie powinno się obżerać na noc ponieważ jest to bardzo niezdrowe).
Ewentualnie koktajl:

Warto jest równiez kpić sobie jakś suplement diety. Jasne,ze takie suplementy nie odchudza Was bez stosowania powyższych punktów, ale mogą byc pomocne.

Z diet polecam dietę bezglutenową. Bywa skuteczna w odchudzaniiu bo nie chodzi się w jej trakcie głodnym.
Zerknijcie sobie również tutaj https://bezgluten.pl/sklep/115-zupki-sosy-przyprawy-bezglutenowe - w sklepie w dobrej cenie mozna kupić produkty bezglutenowe.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-08-19, 13:49  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Sport, dieta, a dobre rezultaty daje też zażywanie olejku konopnego. Stosuje się go w postaci kropli pod język
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-09-21, 12:07  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Próbował ktoś z Was błonnika na odchudzanie? Kobieta kupiła mi colon men bo miałem trochę problemów z trawieniem i podobno to też pomaga w chudnięciu, faktycznie jakoś mniej jem
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2017-09-21, 14:58  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Stary, ruch przede wszystkim choć coś sensownego z supli też nie zaszkodzi. Co tam w tym colonie siedzi? Jakiś ciekawy?
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-17, 10:09  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja zrezygnowałem ze słodyczy na rzecz owoców i warzyw. Żadnych zawiesistych zup i sosów. A na wiosnę chce przesiąść się z auta na rower. Szukam właśnie odpowiedniego dla siebie. Trafiłem na bardzo ciekawy artykuł Mowa w nim o rowerze szutrowym. Ma bardzo dużo zalet i co ważne można nim jeździć w każdych warunkach terenowych. Ma ciekawą konstrukcję, dobrze wyposażony. Poważnie zaczynam się zastanawiać nad jego kupnem.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-01-05, 13:07  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Błonnik jest ok jednak nie sądźcie,że pozwoli Wam tak od razu schudnąc. Jest to jedynie składowa całego procesu odchudzania sie, który jest o wiele bardziej skomplikowany.

Polecam na pewno
bieganie
jazdę na rowerze
zdrowe odżywianie się
picie dużych ilości wody codziennie

Warto jest się również zmusić i wybrać na siłownie - im więcej się ogólnie cwiczy tym większą ma sie ochotę na ćwiczenia.
https://www.intime20.pl/blog/jak-bezpiecznie-zrzucac-kilogramy/
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2018-04-11, 10:03  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Nie trzeba nawet chodzić na siłownię. Można sobie zorganizować miejsce do ćwiczenia w domu. Co wbrew pozorom nie jest wcale takie drogie. Wystrczy kupic taki sprzęt jak:
hantle
piłka
ekspandery
ewentualnie mapa
I mozna zorganizować sobie wiele ćwiczeń. A jednak czasami jak pogoda jest brzydka to nie chce się iść na siłkę.
http://e-dieta24.pl/urozmaicamy-trening-domowy-akcesoria-cwiczen-wybrac/
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-04-12, 22:15  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Tak się składa, że my też sporo czytaliśmy na temat wyciskarek i ostatecznie zdecydowaliśmy się na wyciskarkę wolnoobrotową Muke. Dlaczego? Bo żadna z innych nie miała tak długiej gwarancji (10 lat na silnik) i nie gwarantowała, że poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami warzyw tak jak Muke, ktory bez problemu przerabia marchewkę, mrożone truskawki, jarmuż itp. Wyciskarki często są ciężkie i zajmują wiele miejsca (szczególnie poziome modele). Pionowa Muke jest prostokątna, więc nie zajmuje wiele miejsca i jako jedyna wyciskarka na rynku pozwala się złożyć do szafki kuchennej. Był to zdecydowanie dobry wybór.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 366
Post 2018-10-02, 08:15  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Dwie najważniejsze rzeczy przy odchudzaniu

Odpowiednia dieta bo odżywiajac się niezdrowo nie macie mozliwości odchudzeni się

Oraz odpowiednia aktywnosć fizyczna bo jeśli nie bedziecie ćwiczyli to nawet jeśli dzięki diecie schudniecie czeka Was nieprzyjemny efekt jojo

Co do suplemetow jestem na tak, polecam jednak czytać ich składy. Dobre działanie oczyszczające organizm ma ten suplement https://www.cefarm24.pl/paracol,n.html
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2019-01-20, 15:46  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Najważniejszy jest ruch i dieta - tego nie ominiesz.
Cwieczenia musisz sobie ułożyc odpowiednie pod siebie, musisz wiedziec ile jestes w stanie zrobic itd. Jeżeli chodzi o diete to fajnie sprawdza się odchudzająca z catering dietetyczny warszawa . Zwolni Cię to z obowiązku gotowania bo jedzonko jest dowożone Wink
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-07-05, 10:27  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście sądze, że dietetyk jest bardzo istotny, jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy. Przecież w gabinetach dietetycznych są specjalne urządzenia, które sprawdzą procentową ilość tłuszczu czy wody w Twoim organizmie. Mnie dietę rozpisał dietetyk z Rudy Śląskiej. Odpowiednia dieta i siłownia potrafi zdziałać cuda.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2019-10-04, 10:41  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
No chyba trzeba się wybrać na siłkę po prostu. Ja wybrałem Champion Gym&Fitness i jestem mega zadowolony. Mam karnet w całkiem dobrej cenie, który uprawnia mnie do korzystania z siłowni, zajęć fitness, zajęc z trenerem personalnym jak również obiektu SPA gdzie są sauny.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-10-14, 14:44  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Podstawą odchudzania powinna był dieta oraz regularny wysiłek fizyczny. Przy czym jeżeli chodzi o tą pierwszą kwestię, fajną opcją może okazać się https://www.maczfit.pl/blog/dieta-sirtfood-na-czym-polega/ . Na blogu maczfit można dowiedzieć się sporo na jej temat, a przy tym jeżeli zdecydujemy się na zamówienie cateringu dietetycznego w tej firmie, z kodem MaczGo5, do końca roku zapłacimy 5 procent mniej za swoje zamówienie:).
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-10-22, 22:52  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja może nie mam jakiejś nadwagi ale niestety lubię podjadać, ostatnio moje obiady to głównie fast foody, kobieta mi kupiła shake'a fitMe. Dzisiaj zabrałem do pracy i sobie wypiłem, czuję się najedzony. Wiem, ze tam w składzie daje sporo witamin i mikroelementów
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2021-02-12, 16:28  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Najlepiej przy pomocy ćwiczeń. A jeśli ktoś nie lubi chodzić na siłownie czy do klubów fitness może sobie sprzęt zamówić do domu ze stron typu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Maty-i-materace_Maty-do-cwiczen-1084.html
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-04-16, 12:20  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ćwiczenia to jedna z ważnych kwestii schudnięcia, sam od jakiegoś czasu się odchudzam i także jestem na dzieci, ale bez ćwiczeń nie ma rezultatu. Myślę, że też ważną rzeczą są suplementy, ja stosuje https://vikinglabs.pl/
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2021-09-22, 10:38  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
codziennie ćwiczę na rowerku spinningowym, kupiłem sobie taki sprzęt https://www.sferis.pl/rower-spinningowy-ovicx-q100eu-p696874 świetnie się go używa, obsługa jest bezproblemowa
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-11-16, 10:08  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Odchudzanie to taki typowy temat dieta. Aby zrzucić zbędne kg, musimy pamiętać nie tylko o odpowiedniej diecie, ale również aktywności fizycznej. Kwestie żywienia możemy rozwiązać, stawiając np. na https://eatfitcatering.pl/catering-dietetyczny/leszno/ . Zostanie tylko regularny trening:)
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!