Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
rapher262

Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-17, 12:44  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Trzeba zacząć od zmiany nawyków żywieniowych. Jeść czysto i zdrowo. Pierś z kurczaka, ryż, makaron, warzywa i oczywiście owoce. Robić kardio regularnie. Bieganie, rower, na siłowni bieżnia, orbitrek oraz rowerek. Można robić też brzuszki. Musisz spróbować wszystkiego po kolei co najbardziej pomaga Ci zgubić zbędne kilogramy.
Reklamy
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-02-11, 13:57  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
A myślicie, że dobrym pomysłem są takie rowerki treningowe, żeby szybko schudnąć? bo ja potrzebuję jakiejś motywacji i myślę sobie, że jakbym miał taki w domu, to lepiej bym się mobilizował, a nie siedział przed kompem i zagryzał przekąski, bo to chyba jest jednak najgorsze dla mojego organizmu
buba23

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 10
Post 2016-02-15, 13:02  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
A słyszeliście o tym produkcie odchudzającym Nopalinia Max? zawierający tylko składniki naturalne, występujący w postaci proszku pomaga w walce z otyłością, oczyszcza jelita, ogranicza łaknienie, reguluje metabolizm a przede wszystkim ważne jest to, że nie ma efektu jojo.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-02-19, 11:30  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Jesli jesteście zdecydowani korzystać z suplementów diety, to zobaczcie stronę znamlek.pl/category-silownia-i-fitness-181.html Znajdziecie tu listę suplementów ich skład i działanie. Są też zamieszczone opinie osób które już z nich korzystają lub korzystały.
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-02-29, 19:23  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Jedz zdrowo i duuuuużo się ruszaj Smile Najlepiej biegaj, skacz na skakance lub spaceruj z kijkami. To na początek na pewno się sprawdzi. Później dołącz ćwiczenia siłowe. Ja tak robię i waga spada jak szalona. Do tego pokochałam zdrowe jedzenie i chciałabym w końcu kupić wyciskarkę do soków. Teraz codziennie rano kupuję sok w sklepie ale porządny sok trochę kosztuje i przez to mój budżet poważnie cierpi.
rooney

Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 16
Post 2016-03-05, 17:07  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
ja by przyspieszyć efekty ćwiczeń i diety zrobiłem test metaboliczny z medgenetix. Zastanawiałem się czy warto zapłacić 400 zł ale z racji że od roku ćwiczę i nie mogę uzyskać efektów postanowiłem go zamówić.Właśnie czekam na wyniki,
Maxter

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 8
Post 2016-04-19, 14:32  //  Odpowiedz z cytatem
Ja chodzę na siłownię od pół roku. Robiąc trening obwodowy i później jeszcze cardio schudłem już 5 kg. Ostatnio zmieniłem miejscówkę na Artis Wellness Club na wilanowie bo tam mają sprzęt Technogyma, więc efektów spodziewam się jeszcze szybciej.
rooney

Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 16
Post 2016-04-24, 21:33  //  Odpowiedz z cytatem
już przyszyły wyniki testu metabolicznego więc wskazówki wprowadzam w życie i czekam na efekty, Mam nadzieję że do lata zrzucę trochę ciałka. hehe
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2016-04-26, 22:01  //  Odpowiedz z cytatem
najlepiej zdrowo si e odżywiając , smoothie z mango banana i grejpfruta , cytrusy oczywiscie w całosci z błonkami, wrzucam do wyciskarki muke i przekaska gotowa
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2016-05-24, 13:05  //  Odpowiedz z cytatem
ja ostatnio zacząłem pić herbatę która wspomaga przemianę materii Slim Plus Big Active. Redukuje apetyt i ma fajny smak zielonej herbaty z grejpfrutem.
rooney

Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 16
Post 2016-05-27, 23:10  //  Odpowiedz z cytatem
ee nie wierzę w taki herbatki odchudzające. Facet powinien jeść mięso, ćwiczyć a nie pić jakieś herbatki. Ostatnio przywieźli mi z diet4u takie go steka że hoho.
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2016-06-08, 13:49  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
a czemu nie może pić środków które pomogą w uzyskaniu zamierzonych efektów?? Dobra sylwetka to jest zbiór różnych małych kroczków które dają efekt końcowy.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2016-06-18, 14:26  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
ja też jestem zdania że jesli suplement pomaga, faktycznie widać jego efekty, to warto go brać. Ja sam redukowałem z therm line man, nie żałuję bo uważam, że pomogło mi to uzyskać efekt jaki chciałem. Suplement ten jest naturalny więc nie miałem żadnych obaw, a dodawał mi energii.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-06-20, 13:53  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja aktualnie jestem na diecie i staram sie jej trzymać. Nie jest lekko ale jestem na dobrej drodze bo udało mi się już zrzucić w sumie ponad 20 kilogramów. Jeszcze trochę przede mną ale i tak jest już o wiele lepiej niż wcześniej. Polubilem sport, wcześniej mniej się ruszałem ale obecnie jeżdże na rowerze każdego popołudnia.

Najtrudniej było ze słodyczami bo bardzo lubię czekoladę. Kiedyś do pracy zabierałem ze sobą nawet 2-3 batoniki aby przekąsić. Na diecie również jem cukierki ale staram sie je sam sobie przyrządzić. Wtedy są mniej kaloryczne.
rooney

Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 16
Post 2016-06-27, 19:14  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
ja bardzo dużo schudłem na paleo. Posiłki miałem z diet4u. Ograniczenie węglowodanów w moim przypadku było kluczem do sukcesu. Posiłki bardzo smaczne i zdrowe , także jak się chce to można:) do diety oczywiście trening, siłowy i aerobowy na przemian 5 dni w tyg.
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2016-07-17, 19:41  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
polecam soki świeżo wyciskane, najtańszy sposób to kupno wyciskarki wolnoobrotowej . ja robie również dużo koktajli , smoothie, gęste pożywne , głód znika na kilka ładnych godzin , a dostarczasz samych dobrych składników ,
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-10-28, 03:05  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ciężka praca, wytrwałość, cierpliwśoć Smile dobra suplementacja też jest ważna. Polecam sklep internetowy hepatica.pl mają duży wybór i dobrą jakość Smile
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-05-21, 10:53  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Panowie a warto jest brać trenera na siłowni?
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-05-22, 13:01  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Warto. Przynajmniej na początku. Szczególnie jeśli jesteś totalnie początkujący na siłowni i nie wiesz jaki trening wprowadzić. Trener opracuje Ci plan ćwiczeń oraz doradzi jaka powinna być najlepsza dieta.

Tak na marginesie to warto jest pamiętać równiez o kilku innych rzeczach:

Wążna jest na przykłąd wygodna bielizna.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-06-21, 11:42  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Oczywiście trener to podstawa, ludzie zazwyczaj odruchowo ćwiczą źle, przeforsowują się, pracują nie tymi mięśniami co trzeba. Indywidualny trener to dostrzeże i skoryguje. Moim trenerem jest Sebastian Skrzecz, ćwiczę w Akademii Walki.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!