Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-06-10, 14:49  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ja najbardziej nie lubie diet w ktorym glownym skladnikiem jest jakis zalewany proszek o cudownych wlasciwosciach. To wbrew naturze faceta, ktory musi cos konkrentego wrzucic na ruszt - takie jest odwieczne prawo natury Smile
Reklamy
RemiX

Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 31
Post 2010-05-26, 18:18  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
A tam porady, lepiej się zaprzeć i nie jeść jak świnka. Jedna dobrze mi znana osoba, zmniejszyła radykalnie swoje posiłki i jadła jedynie rano, po południu i kilka godzin przed snem. A schudła prawie o 25 kilogramów w ciągu 6 miesięcy Smile.
lukaniu921014

Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 2
Post 2011-03-27, 15:26  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Do autora....
Czy mógłbyś podać jakiś kodładniejszy swój jadlospis...
Co zastąpic czym żeby nie jeść w kółko tego samego...Coś w postaci tygoniowego menu...

Gratuluje zrzuty masy....Wink
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-04-04, 20:17  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
25 kg w ciągu 6 miesięcy Smile wow !!! gratulacje
O'rety

Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 2
Miasto: Silesia
Post 2011-04-24, 10:38  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
mosi24 napisał: Nic więcej Smile, może napiszę przykładowo jak wygląda moje jedzenie teraz:
Śniadanie - 2 jaja na twardo, lub jajecznica z 2 jaj,
Drugie śniadanie - Serek wiejski z pomidorem.
Obiad - Brokuły z gotowanym filerem z kurczaka, albo wędzona makrela.
Kolacja - Sałatka warzywna z fetą.
Już tak jem 4 tydzień i efekty widać bo mi ludzie dookoła mówią: Bożę, ale schudłeś...


Bardzo dobrze to rozpisałeś.
To właśnie odpowiednia dieta pomoże Ci wypalić tłuszcz.
Niezależnie od tego ile będziesz się ruszał (co jest wysoce wskazane), zbędne kilogramy zrzucisz w kuchni, a nie na treningu.

Jednym z podobnych mitów jest wyrzeźbienie mięśni brzucha. Wszystkim wydaje się, że by mieć kaloryfer na brzuchu należy robić setki brzuszków dziennie. Tak na prawdę brzuch głównie rzeźbi się w kuchni, a dopiero później na treningu.

Odnośnie Twojej diety:
-brokuły możesz jeść zamiennie z kalafiorem, fasolą i innymi warzywami krzyżowymi,
-śmiało możesz dołożyć inne tłuste ryby, nie tylko makrelę,
-zainwestuj w oliwę z oliwek (o neutralnym smaku, np. Goccia Doro) i polewaj nią wszystkie potrawy które się da - dzięki temu Twój organizm będzie czerpał energię z tłuszczu, a jednocześnie ten podskórny spalał

powodzenia Wink
alonzo21

Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 2
Post 2011-05-09, 15:08  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Stary ja mam świetne źródło planów treningowych. Dziewczyna marudziła mi że mam trochę schudnąć i musiałem coś zrobić.
havocki

Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 10
Post 2011-05-09, 20:37  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
1. odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta
2. bieg w przedziale HR 65%-75% (aeroby)
3. dieta, dieta, dieta
4. ograniczyć tłuszczę nienasycone i zmniejszyć ilość węglowodanów
5. Omega-3
6. a6wl ale tu trzeba mieć już odtłuszczony brzuch

Ja biegając 2m po 8km 6dni w tygodniu zjechałem z 78kg do 72kg, do tego kupiłem sobie dobre białko, odpowiednie buty do biegania i bez czego by się to nie udało to porządny pulsometr! Bez pulsometru można się zajechać a obecnie z nim bez mniejszego problemu biegam 10km bo zgodnie z tętnem a nie z czasem czy prędkością. Nie zapomnij że spalanie tkanki tłuszczowej zaczyna się dopiero po ok.30min intensywnych ćwiczeń Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-05-09, 23:35  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
bez biegania, dieta rozsadna po prostu zdrowe jedzenie, troche roweru i badmintona, z 89kg na 69kg Smile naprawde wystarczy chciec i nie trzeba polowy w/w cudów i specyfikow Smile
havocki

Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 10
Post 2011-05-10, 10:48  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
ojtam ojtam bieganie jest rewelacyjne, Omega-3 jest naturalna i pomagwa wchłaniać białko + wspomaga serce, pulsometr jest aby utrzymywać serce na odp. obrotach i tak jak wszyscy piszą odpowiednia dieta. Ćwicząc a nie stosując diety tylko można się zniechęcić bo efektów widać lub będą mizerne
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-05-10, 11:01  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
ja tylko napisalem ze bez biegania, ktore jest bardzo obciazajace i bez zadnych omega 3, a z innych lzejszym ruchem jak rower i z normalnie zdrowym odzywianiem bez diet da sie zejsc 3 x wiecej kilogramow niz napisales ci sie udalo Smile
havocki

Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 10
Post 2011-05-10, 12:27  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ogólnie jestem już na finiszu tylko nie mogę pozbyć się tzw "oponki", klatka jest ok brzuch również ale od pępka w dół mam koło ratunkowe :/ zrobiło się cieplej wiec mój plan jest taki że codziennie biegam 10km + wyciskanie na ławeczce + wznosy nóg na ławeczce. Myślę jeszcze o hula hop bo podobne na boczki jest b.dobre
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-03-31, 10:28  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
U mnie to samo zrzuciłem juz ponad 8kg a opona nadal taka sama i nic nie chce sie zmniejszyc. Jak mozesz napisz, czy hula hop cos dalo Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-31, 16:18  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
jak juz pisalem nie da sie zrzucic osobno samej oponki ani zadnego innego elementu ciala osobno! Smile oponka zejdzie jak grubosc tkanki tluszczowej calego organizmu spadnie dalej w dol

na dolne partie brzucha mozna dolozyc cwiczenia czyli wszelkie scyzoryki, unoszenia nog w lezeniu, unoszenia wyprostowanych nog w zwisie, wyrzucanie nog przed siebie na laweczce w oparciu rekami z tylu itp
piootr468

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 2
Post 2012-04-25, 00:22  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć Wink
cloonej

Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 8
Post 2012-06-11, 10:52  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
już gdzieś na forum pisałem, że najlepiej wybrac się do dietetyka Wink moja dziewczyna ma ukończony kurs dietetyki w ap edukacji i ona się zajmuje moją dietą, udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, a że jej uległem w tej sprawie to mi gotuje obiady Very Happy na szczęście smaczne ;ppp
akerowy

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 44
Post 2013-02-25, 20:53  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Stary temat ale warto przypomnieć, biegajcie z głową i jedzcie też!!!
Przez bezmyślne bieganie naderwane ścięgno Achillesa no i lipa z biegania na kilka długich tygodni Sad
Wszytko trzeba z głową.
bark

Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 10
Post 2013-03-02, 15:04  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Przde wszystkim musisz dużo ćwiczyć- siłownia +areoby, aby przyspieszyć efekty możesz kupić tabletki na odchudzanie.
DrGonzo

Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 4
Post 2013-03-09, 10:28  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Moja rada jest taka, że po prostu trzeba się ogarnąć z żarciem. Sam ważyłem kiedyś 140 kilo, teraz jest 97. Pierwsze 25 kilo zeszło ze mnie dzięki samej diecie i aerobom i do dosyć szybko. I nie była to jakaś głodówka tylko zwykła zbilnasowana dieta.
maniamoni

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 4
Post 2013-07-02, 19:05  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
Dużo biegaj. Polecam interwały. Do tego trening siłowy i dobra dieta. Moja rada dostarcz organizmowi kwasów omega 3.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2013-07-03, 12:27  //  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Odpowiedz z cytatem
masz porady dobre Smile

http://www.bodyflex.pl/suplementacja/Najlepsze-suplementy-na-odchudzanie,a22.html
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak zrzucić zbędne kilogramy? - Męskie porady. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!