Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-12-12, 09:24  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Warto jest postawić na wynajem campera i ruszyć w podróż po dowolnym kraju. Sam tam często robię i jest to dobry pomysł nie tylko na wakacje, ale także na weekendowy wyjazd ze znajomymi. Więcej info: dethleffs-polska.pl/wynajem-campera-nowy-wymiar-podrozy
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-01-05, 07:15  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Camper to ciekawa opcja niemniej nie wiem czy będzie to takie opłacalne jeśli ma się jedynie tydzień na wakacje ( a sam ze swoją pracą nie jestem w stanie pozwolić sobie na więcej i wydaje mi się,że nie jestem tylko ja w Polsce).

Zwykle rezerwujemy sobie na wakacje jakieś wygodne mieszkanie w Polsce. Zimą w górach. Na wakacjach standardowo - nad morzem.
Kiedyś rezerwowaliśmy hotele. Dzisiaj wolimy jednak mieszkania z racji tego, że jest o wiele wygodniej. Standard jest lepszy. Większa przestrzeń.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-01-18, 11:50  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
W tym roku ze swoją dziewczyną wybieramy się do Izraela. Odpowiednio wcześniej kupione bilety były naprawdę tanie Smile
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2017-01-19, 13:33  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Kamper/vel Camper i mnie się marzy może kiedyś, ale to większość czasu będzie stało i rdzewiało, póki co to bukuje sobie często kwaterę już kilka miesięcy wcześniej (zawsze taniej) jakiś domek, albo pokój, ale nie hotel, często też jeździmy z przyjaciółmi.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2017-01-20, 12:50  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Testa Rosa pewnie, to na dłuższą metę droga impreza, droższa niz sie wydaje... Mój znajomy ostatnio sprzedał Wink ja raz w roku jadę na takie dłuzsze wakacje (2 tyg) a pozostały urlop wykorzystuje sobie na jakies mniejsze wypady (łąpię jakiś tani lot i najczesniej oblatuje miasta - w tym roku szykuje sie na Londyn, miejscówkę z interhome mam juz zaklepaną, do ostatniej chwili czekam jeszcze na tanszy bilet) Wink
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-03-06, 09:05  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
W Londynie byłem ale nie sądzę aby było to takie tanie miasto. Mogę napisać,ze jest to chyba jedno z najdroższych miast w Europie poniewaz ceny potrafią być piekielnie wysokie.... Tak wiec taki weekend na pewno nie należy do najtańszych....

My spędzamy w tym roku wakacje w Polsce. Konkretnie jedziemy do Sopotu. Lubię te klimaty, poza tym pogoda od kilku już lat nam sie udaje . Mam nadzieję,ze w tym roku równiez tak będzie.
Na nocleg rezerwowaliśmy sobie mieszkanie.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-03-14, 08:42  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Właśnie wczoraj siedliśmy sobie z żoną i przeglądaliśmy sobie kierunki w które warto byłoby się wybrać.
Zastanawiamy się czy nie polecieć sobie do Mediolanu
Mamy tanie loty z naszego miasta. Na miejscu cheilibyśmy również wybrac się do Verony oraz do Wenecji.
Orinetujecie się czy będzie można zorganizować w ciągu tygodnia taki trip?

No i planujemy wybrać się ponownie do Warszawy, odwiedziliśmy miasto rok temu ogólnie wstyd się przyznać ale pierwszy raz tam byliśmy i podobało nam sie. Dużo rozrywek, odwiedziliśmy rownież centrum nauki Kopernik.

Teraz chcielibyśmy sie również wybrać do muzeum powstania warszawskiego.

Nocowaliśmy w hotelu Accor https://www.accorhotels.com/polska/thematic/hotele-blisko-lotniska-chopina-warszawa.pl.shtml -
marek86

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 13
Post 2017-04-13, 18:01  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
polecam Włochy
tetrus

Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 14
Post 2017-05-05, 16:59  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Biorąc pod uwagę niepewną sytuację na świecie, rozsądnym wyborem są wakacje w Polsce. Ten rok będzie należał u mnie dla Doliny Baryczy
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2017-05-14, 20:23  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli to wypad z dziećmi to myślę, że bardzo fajnie jechać tutaj aquariusspa.pl/pl/hotel-spa-nad-morzem/hotel-rodzinny-oferta/ bo dzieci mają tam zapewnione atrakcje np w postaci warsztatów. No a rodzice zawsze mogą iść do SPA lub Aquacenter Smile
piter223

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 5
Post 2017-06-08, 14:58  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Osobiście polecam trójmiasto morze, starówka i wiele innych atrakcji. Jeśli chodzi o nocleg to dobrze wspominam nocleg-gdy.pl bardzo dobra obsługa i sensowna cena.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2017-06-24, 13:49  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej to w Pieniny;) mamy już opracowaną dobrze okolicę. I mogę polecić okolice Szczawnicy bo wszędzie masz blisko czy w góry czy na spływ Dunajcem czy na zakupy. Tanie są apartamenty my byliśmy już i Ostoja Jaworki ale także Pienińska OStoja i zawsze było komfortowo i tanio.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-07-31, 10:08  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
My w tym roku całą rodzinką jedziemy sobie nad nasze morze a dokąłdniej do Ustcki. Wypatrzyliśmy tam sobie świetny pakiet w hotelu Grand Lubicz . także zobaczcie sobei na ich stronce, bo widzę, że nadal mają rózne pakiety Smile A lokalizacja naprawdę super, my nie zastanawialismy sie ani chwili Very Happy
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-08-10, 20:11  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
W Polsce można znaleźć wiele ciekawych miejsc na wakacje Smile w tym roku byłem z żoną na dolnym śląsku w apartamentach Kudowa-Zdrój na ul. 1 maja, świetne miejsce, bardzo dużo atrakcji Smile
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-08-18, 11:05  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Wakacje to można w wieelu miejscach fajnych spędzić, właśnie też w Polsce Smile My natrafilismy w zeszłym roku na świetny ośrodek na Kaszubach: debrzyno.com.pl. Bardzo dobrze wspominamy do tej pory Smile
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-11-15, 12:14  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
My w tym roku wybraliśmy się na weekend na szlak tatarski Mamy jeszcze zamiar wyjechać do Petersburga, właśnie rezerwujemy miejsca.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-05, 06:14  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
My mamy w planie Sycylię. Chcemy lecieć z Okęcia.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-01-22, 15:49  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Fajnie wakacje można tez spędzić wybierając odpowiedni hotel, w którym można wypocząć również w razie niepogody. My byliśmy w kudowie zdroju i wybralismy hotel verde montana. Miał do dyspozyccji gości basen, więc każdy z gości mógł korzystac, było fantastycznie.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-10-10, 07:42  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
A gdzie jedziecie zimą?
I gdzie spędzacie Sylwester?
Polecam zaplanować ten wieczór w górach - konkretnie w Zakopanym
Można wynająć sobie mieszkanie: https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wgorach-zakopaneapartamenty-1249 - jest to popularna strona, tak wiec noclegi bedą miały taki standard jak na fotografiach.
I moja rada - jeśli planujecie sylwestra w górach to lepiej zarezerwujcie pokoje już teraz - na początku grudnia może być ciężko. Przekonaliśmy się o tym już raz ze znajomymi kiedy w ostatniej chwili cudem udało nam się coś znaleźć.
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2019-03-28, 11:31  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
a wyjeżdżając zagranice wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie?? Bo mam znajomych co korzystają z porównywarek ubezpieczeniowych mówią że warto skorzystać aby być bezpiecznym. A wy jak podchodzicie do tych ubezpieczeń?? Wykupujecie jak tak to gdzie?
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!