Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
majorka

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 5
Post 2012-10-01, 18:04  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
a... nie fajnie było by zrobić coś na odwrót, tak jak zawsze robię to ja:) tzn. zimą nad morze a latem w góry.

Link wycięty, admin.
Reklamy
tito

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27
Post 2012-10-02, 13:15  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
DonGiovane napisał: Ja się przekonałem, że ceny nad polskim morzem są takie, że dorównują wypadom za granicę. Polskie góry wiosną i jesienią to jak dla mnie najlepsze miejsce do odpoczynku, tak jak tito nie przepadam za Zakopanem. Ja jednak szukam zwykle kwater prywatnych, bo po co płacić nie wiadomo ile za to, że się prześpię tylko.

kwatery prywatne mogą okazać się czasem tańsze ale mimo wszystko nie oferują takiego standardu jak hotele. dawniej kilka razy wyjeżdżałem „na kwatery” i na własne skórze przekonałem się że bywa z tym różnie - nieraz brudno w pokoju, nie byłem pewien o jakość pościeli w której śpię a raz nawet miałem przygodę z robactwem w łazience. poza tym lubię aktywnie wypoczywać. kocham poranny basen i masaże a coś takiego właśnie w połączeniu z atrakcyjna okolicą oferuje mi hotel.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2012-10-31, 13:24  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
A musi być polska dlaczego nie europa południowa, koszty podobne a przynajmniej pogoda zagwarantowana, w bieżące wakacje byliśmy z żoną w tym hotelu: villa-bachus
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2012-11-04, 18:02  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
A po co jezdzic na poludnie europy jak mamy tyle ladnych i fajnych miejsc w Polsce Smile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2012-11-13, 16:47  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto wybrać się nad nasze polskie morze. Ja szczerze mówiąc jestem średnio miłośnikiem aktywnego wypoczynku i moim zdaniem najlepsze wakacje to te, na których można wypocząć, zrelaksować się po całym roku pracy. Lubię szczególnie Łebę - miła miejscowość, przyjaźni ludzie, ceny na porządnym poziomie.


W Górach polecam oczywiście Zakopane. Miejscowość ma wiele uroku praktycznie o każdej porze roku. Latem można tam wędrować po szlakach, w zimie oczywiście wybrać się na stoki.
izydora_30

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 3
Post 2012-11-14, 13:12  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Mnie podoba sie w górach co roku tam spędzam wakacje świeże powietrze piękne widoki itd.
Evelina

Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 3
Post 2012-11-29, 15:15  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam góry stąd też najczęściej tam właśnie spędzam wakacje!! Może tez dlatego, że po prostu tam mam trochę bliżej Razz Polecam Szklarską Porębę (chociaż w sumie Karpacz też jest fajny) Wink Jeśli chodzi o Bałtyk to zdecydowanie najbardziej lubię Międzyzdroje ...!! Z tym, że tam są drogie noclegi ;/

link wycięty, admin
capone

Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 120
Post 2012-11-29, 15:55  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Islandia - naprawdę ciekawa opcja dla amatorów natury.
Evelina

Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 3
Post 2012-12-03, 09:31  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Prawie co roku wyjeżdżam na wakacje za granicę, żeby nie martwić się o pogodę. Ostatnio jednak skusiłam się nad wyjazd nad polskie morze. I byłam naprawdę mile zaskoczona, pogoda idealna, turystów sporo, dzięki temu było wiele festynów, koncertów. Byłam w Pobierowie i naprawdę polecam!! Wink
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2013-01-10, 12:43  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak mozna jezdzic nad polskie morze - drogo, nudno, woda zimna ... jednym slowem slabo
michu121

Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 7
Post 2013-01-10, 20:13  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Może Giżycko... CO ty na to? W czerwcu już jest dość ciepło i może masz kogoś z patentem i ...na żagle. Świetna sprawa. Szczerze polecam, sam byłem.


link wycięty, admin
misiek18

Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 2
Post 2013-01-26, 14:37  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
polecam Beskidy. czerwiec to będzie jeszcze przed sezonem i w takich miejscach jak Bielsko czy Szczyrk będzie jeszcze w miare luźno. Dobra miejscówka w Beskidach to też Międzybrodzie. Wszystko zależy od tego co lubisz
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2013-01-31, 16:56  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Zależy kto i co lubi. Ja na przykład nie lubię upałów, dlatego najchętniej uciekam na wakacje do Skandynawii. Uciekam tam zresztą również zimą. Ktoś jeszcze z takich klimatów?
SylwekMatras

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 15
Post 2013-06-24, 18:28  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
No ja za upałami też nie przepadam, morza nigdy nie lubiłem, raczej preferuję nasze południowo-wschodnie strony. O dalekiej północy może zacząć warto myśleć trzeba;D
Michał36

Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 7
Post 2013-07-17, 16:00  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Może Borneo? Chociaż, trochę drogo:)
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2013-08-16, 04:44  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Ja tam wolę zagraniczne wczasy niż w pl, ceny podobne, a pogoda lepsza. W tym roku byłem z moją w Chorwacji, bardzo nam się podobało. A z polskich miejscowości polecam te w górach, niezależnie, czy to Tatry, czy Beskidy - piwo wszędzie smakuje tak samo Wink))
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-08-31, 17:34  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
A może góry? Polskie góry są piękne, szczególnie Beskid Sądecki, okolice Piwnicznej-zdrój.
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2013-09-04, 15:16  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Właśnie byłem na służbowym wyjeździe w Krynicy Zdrój, polecam bardzo fajne uzdrowisko. Nie miałem niestety czasu na zwiedzanie okolicy, a poza tym nocowałem w hotelu Czarny Potok, więc wolny czas spędziłem na basenie i na siłowni Laughing ale miejsce przypadło mi do gustu, więc w tym roku zabieram żonę na narty właśnie do Krynicy Very Happy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-09-09, 18:46  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
ja polecam naszych sąsiadów - Niemcy. Szczególnie ich parki rozrywki, żałuję, że w PL takich nie ma.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-11-21, 09:27  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem za Polskim Morze w lecie a zima góry. Zerkając na oferty już spodobała mi się miejscowość Pobierowo , apartamenty Kornel. Czy ktoś z was tam był. Z oferty wynika, że wiele atrakcji , blisko morza i w zacisznym miejscu no i duży wybór różnych apartamentów.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!