Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-11-20, 12:27  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Zapisz się do newslettera będzie dużo prościej, bo na bieżąco będzie wiedział, gdzie warto pojechać.
Reklamy
dnowaczek878

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 6
Post 2015-11-26, 02:08  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Witajcie,

Miejsc na wakacje jest sporo i to zależy na co się chcecie kierować. Moim zdaniem to Dominikana jest czymś co każdy powinien zobaczyć.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-11-26, 22:40  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Ja lubię nad morzem. Ale, że teraz bliżej do zimy to na pewno pomiędzy świętami chcemy pojechać w góry. Może do hotelu Głęboczek? Jeszcze nie wiem ale mnie kusi ich oferta i świąteczna i sylwestrowa, ale chyba właśnie sylwestrowa bardziej.
Swoją drogą taki sylwester w górach ma swoją taką magiczną atmosferę.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-11-30, 11:41  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Zima również jest ciekawie nad morzem .Nie polecam tych mniejszych miejscowości bo faktycznie nie ma tam zbyt wiele do roboty ale jest wiele ciekawych większych miejscowości, w których mozna bardzo dobrze się rozerwac. Na przykład Trójmiasto. Obecnie poza sezonem są bardzo tanie noclegi Możecie na przykłąd przejrzeć sobie mieszkania do wynajęcia. Cena o wiele niższa niż w przypadku hotelu a standard o wiele wyższy. Macie więcej przestrzeni, własną kuchnię.
herbatka25

Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 8
Post 2015-12-11, 12:31  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
W górach, zarówno zima i lato.
kasia222

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 7
Post 2015-12-18, 21:40  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Albo na Kaszubach również warto spędzać tam wczasy zarówno latem jak i zimą. Wiem bo często spędzam swój wolny czas , o każdej porze roku moje wczasy są tam udane
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-12-21, 20:25  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Każdy ma inne upodobania. My zazwyczaj wakacje spędzamy w górach lub nad jeziorem. Za to ferie zimowe są nad morzem bo nie ma takich tłumów, powietrze jest zdrowsze i wbrew pozorom jest tam mnostwo atrakcji. Zobaczcie sobie chociażby ofertę tego hotelu lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/ferie-zimowe-2016 znajduje się 100 m od plaży i oferuje bardzo ciekawe ferie dla dzieci i dorosłych.
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-02-23, 14:24  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem dobrze jest się wybrać za granicę, z biurem podróży, żeby niczym i nikim się nie przejmować, tylko odpoczywać. Sam właśnie szukam jakiejś fajnej wycieczki do Grecji . ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji, gdzie dokładnie chcemy jechać i na jakie warunki. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu Smile
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-02-23, 14:26  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Stanisław napisał: Moim zdaniem dobrze jest się wybrać za granicę, z biurem podróży, żeby niczym i nikim się nie przejmować, tylko odpoczywać. Sam właśnie szukam jakiejś fajnej wycieczki do Grecji . Znalazłem nawet takie biuro podróży ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji, gdzie dokładnie chcemy jechać i na jakie warunki. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu Smile


No, zdecydowanie Grecja to fajna opcja. My tam byliśmy jakieś dwa lata temu, ciepło, super hotel i mega jedzenie. Czego chcieć więcej od wakacji Smile A jak lubisz zwiedzać to też się nie zawiedziesz, bo można jechac na super wycieczki
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-03-14, 08:52  //  Odpowiedz z cytatem
Każdy lubi co innego. Ja np nie jestem fanką smażenia się na plaży. Wole zwiedzać miasta. Jedziemy w tym roku na pewno do Krakowa. W planach też jest Warszawa, ale nie wiem czy uda nam się tam dotrzeć. Mamy sporo planów na ten rok i każdy chciałabym zrealizować ale najprawdopodobniej się tak nie da.
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2016-04-21, 19:43  //  Odpowiedz z cytatem
A my w podróż poślubną lecimy na Mauritius. Z opisu brzmi super. Więc mam nadzieję, że to będą wakacje życia. Rajskie plaże i my dwoje.
slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2016-05-02, 08:10  //  Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jechać nad morze. Nie jest tam wcale tak drogo, jakby się mogło wydawać.
Na portalu ]Łeba noclegi znajduje się wiele ciekawych i przede wszystkim atrakcyjnych cenowo ofert noclegowych. Nie wiem czy wiecie, że w Łebie jest znacznie taniej niż np. w Sopocie czy innych nadmorskich miejscowościach.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2016-05-12, 11:13  //  Odpowiedz z cytatem
Raczej nie lubię wylegiwania się na plązy, więc to nie dla mnie. Wolę bardziej aktywne formy wakacji. W końcu cały rok za biurkiem, to we wakacje, trochę ruchu się przyda.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-05-23, 11:20  //  ss Odpowiedz z cytatem
Ja również nie lubię leżenia na plaży.W przeciwieństwie do mojej żony, ktora na plazy bardzo chętnie spędzałaby każde wakacje. Tak więc staramy się zawsze znaleźć jakiś kompromis. Zwykle wybieramy miejscowosci nad morzem gdzie sa łądne plaze ale jednocześnie gdzie są jeszcze inne atrakcje. Tak aby w przypadku brzydkiej pogody można było jakoś zorganizować sobie czas.

Świetnie jest w Międzyzdrojach. Wbrew pozorom nie jest tak drogo jeśli poszukacie noclegów w sieci


Polecam jednak rezerwować trochę wczesniej bo jest to dość popularna miejscówka.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2016-07-06, 13:35  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
W tym roku wakacje spędzamy w górach, a ścisłej w Austrii Smile domek wynajmujemy z polecanego tu kiedys Interhome, nieduży, ale dla nas i znajomych wystarczajacy, bez jakichś wydziwianych wygód, bo i tez szukalismy jak najtaniej Smile Bedziemy duzo chodzic, trochę jesc lokalnego zarełka, pozostaje tylko odliczać dni do urlopu
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2016-07-12, 16:03  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
JeremyClarkson napisał: W tym roku wakacje spędzamy w górach, a ścisłej w Austrii Smile domek wynajmujemy z polecanego tu kiedys Interhome, nieduży, ale dla nas i znajomych wystarczajacy, bez jakichś wydziwianych wygód, bo i tez szukalismy jak najtaniej Smile Bedziemy duzo chodzic, trochę jesc lokalnego zarełka, pozostaje tylko odliczać dni do urlopu

No to fajnie ja też tak wolę niż typowe ośrodki wczasowe i hotele. A gdzie konkretnie w Austrii?
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2016-07-13, 12:30  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Schaldming przy Dachstein, tam są też bardzo fajne trasy rowerowe, ja osobiście nie byłem tam konkretnie, ale znajomy, z którym jedziemy tak Smile
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-09-02, 18:50  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Ja byłam nad morzem i w górach a teraz planuję jesienne podróże Smile Znalazłam i zastanawiam się nad zrobieniem tam rezerwacji. Jeszcze nie byłam w Płocku a z tego co czytałam jest tam co zwiedzać Smile
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-09-23, 10:11  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Polskie morze, tam cudownie się odpoczywa. My jeździmy co roku. I lepiej się relkasuje w miejscach mniej obleganych, więc Krynice, Mielono, Gdańsk itp. odpuszczamy. Lubimy Gąski. tam jest spokojniej i mają fajne domki w ośrodku Aga, hotel też tam jest, ale lubimy jeździć do domków. Super standard i to w dobrej cenie. Morze na rzut beretem, 20 metrów co to jest przeciez Very Happy A i spa, siłownia... Lubię to! Smile
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-09-23, 11:02  //  Biała Podlaska Odpowiedz z cytatem
My też lubmy miejsca mniej turystyczne, dlatego wolimy nie pakować się na polskie morze czy w góry w sezonie urlopowym. Ostatnio byliśmy sobie np. pozwiedzać wschód polski, w Białej Podlaskiej byliśmy. Bardzo tam ładnie, byliśmy pierwszy raz. I na przyjemny hotel z miłą obsługą trafiliśmy. Hotel Delfin, był ktoś z Was? Przytulnie, w dobrej cenie i z lokalizacją bardzo korzystną. Ciekawe gdzie teraz się wybierzemy... Smile
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!