Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2015-04-16, 12:00  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
W tym roku chcemy wyskoczyć paczka w kilka osób, ale "zadekowac" się gdzieś nie w hotelu tylko raczej w domku albo mieszkaniu kilkupokojowym nawet. Co do kierunku to Chorwacja albo Kreta...no i teraz to zaczynają się schody, bo nie wiemy gdzie szukać, czy prywatnych ogłoszeń w necie, czy przez jakieś biura. Jakby ktoś coś polecił byłoby fajnie. Dzięki z góry.
Reklamy
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-04-16, 12:24  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
A kiedy planujecie sie wybrać, bo to chyba już trzeba się rozglądać, potem moze być drożej? Ja na krecie nie byłem, ale w chorwacji juz tak i polecam! Byłem w okolicach Dubrovnika i na wyspie Hvar. Rejony wymarzone do nurkowania i nie tylko.
Jeśli chodzi o noclegi to chyba bezpieczniej jednak przez jakieś biuro, bo za granica to różnie bywa z prywatnymi kwaterami. Sam nie wynajmowałęm w taki sposób (mam to szczescie miec przyjaciów w chorwacji), ale np. do Włoch chetnie bym sie tak wybrał, bo hoteli jakos nie lubie.
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-04-29, 11:54  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
JC - wiesz co, z biurami, to też różnie bywa...
Testa Rosa - braliśmy dwa razy mieszkania z Interhome - raz w Polsce domek na tydzień i raz w Toskanii - też na tydzień. Bez zarzutów, wszystko tak jak było ustalane, tak było na miejscu.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-16, 21:49  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiam się nad wyjazdem do Białki Tatrzańskiej i jestem oczarowana tym miejscem Smile Przydałoby mi się kilka dni oj przydało Smile Będę próbowała namówić męża na weekendowy wyjazd ale nie wiem czy mi się uda bo on raczej preferuje morze.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-06-11, 10:06  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Na wakacje dobre są miejsca, które mają dużo terenów zielonych. Wiadomo, że człowiek najlepiej odpoczywa na łonie natury. Dosyć dobrym miejscem będzie hotel Jahranka
Można poleżeć na plaży, a także pojeździć na rowerze bo jest sporo miejsc do przejechania.
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-06-16, 19:41  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Myslę, że jeśli chcę mieć 100% pewność że będzie pogoda to jednak nie w Polsce wakacje spedzę a za granicą. Juz nawet mam wybrany kraj- Włochy . Oczywiście oferta last minute bo nie wiem kiedy urlop dostanę Smile Ale jadę na pewno tam gdzie jest słonce i woda.
Arturroo

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 8
Post 2015-06-16, 22:28  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Ja przed chwilą dowiedziałem się że w Nei Pori w Grecji dziś po południu było... 34 stopnie w cieniu... Zbieram ekipę do samochodu i jedziemy do Grecji. W Nei Pori jest znajoma Polka w Tawernie Alkazar to powie mi czy mają wolne pokoje...
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-06-26, 11:23  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę to dalekie podróże zagraniczne wcale nie muszą być drogie. Wiele zależy od naszej organizacji. Jak sobie to wszystko zaplanujemy. Zobaczcie sobie jakie obecnie niedrogie loty oferuje KLM:

Linia ma w ofercie
Pekin 2100 zł
Bangkok 2200 zł
oraz Fukuoka 2000 zł,
Na miejscu również jest bardzo tanio ( no może za wyjątkiem Japonii) tak wiec taki wyjazd można sobie zorganizować dosłownie za grosze.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-06-27, 20:38  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
W Polsce jest wiele fajnych miejsc zależy czy wybierasz góry czy morze. Fajnie tez czasem jechać/ lecieć gdzieś za granicą. Gdy wyjeżdżamy zagranicę kupując wycieczkę w biurze podróży warto kupić dodatkową polisę
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 879
Post 2015-09-14, 10:07  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Ja dobrze czuję się w naszych polskich górach. Nad morzem również ale to własnie w górach wypoczywa mi się najlepiej. Zawsze jest jakieś zajęcia a sam należę do aktywnych osób, które nie przepadają za leżeniem na plaży. W tym roku wracamy w to samo miejsce,w którym wypoczywaliśmy w zeszłym czyli do Poronina. Noclegi są tam w miarę tanie jak można sobie zobaczyć:
http://www.e-wczasy.pl/noclegi,poronin
Poza tym w okolicy jest wiele ścieżek spacerowych, wszystko dobrze skomunikowane.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2015-09-30, 15:39  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Polskie góry to mam nieomal na co dzień, więc ja bym chyba poszedł w jakąś egzotykę. Widział ktoś jakieś ciekawe oferty? Akurat planuję urlop w lutym.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-10-07, 13:22  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
To zależy, co rozumiesz przez egzotykę? I o jakie wakacje Tobie chodzi? Jakie temperatury?
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-10-15, 20:31  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
No... egzotyka to egzotyka. Zapewne jakieś ciepłe, egzotyczne kraje, jakieś Karaiby, Madagaskar, Dominikana jakaś? Teraz to modne kierunki na zimę.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-10-21, 11:23  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli na teraz (czyli także do okresu ferii) to przejrzyj lasty itaki


Egzotyka może być różna - czyli różne części świata.
Dla niektórych w zimie musi być zimno i śnieżnie, by wybrać się na narty.
Choć faktycznie wiele osób woli wygrzać "stare kości".
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-10-27, 14:12  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Nie przepadam za nartami szczerze mówiąc. W ogóle nie lubię za bardzo sportów zimowych. Jeżeli już mam wybór, to stanowczo wolę słońce i plażę z białym piaskiem. Dzięki za link, poklikam. Smile
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-11-02, 17:57  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak kto, ale ja mogę co roku jeździć do Krakowa. Nigdy się tam nie nudzę. Zawsze jest coś ciekawego do zobaczenia. A i do starych miejsc wracam z przyjemnością. I zawsze wpadam do restauracji Mekong, takiej kaczki jak oni przyrządzają, nie ma nigdzie indziej.
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2015-11-12, 14:58  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Hej, może nie na wakacje, ale fajna opcja na weekend: pod warszawą jest park linowy, zaraz obok hotelu i restauracji, nad rzeką, a kawałek dalej jest jezioro Very Happy
parklinowyjachranka.pl
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-11-12, 20:10  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
No ale to jest pomysł na wypad na dwa dni, a nie na urlop wypoczynkowy. Dzięki chłopaki, ale chyba pozostanę przy pomysłach itaki. Very Happy
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-11-17, 10:22  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
To spokojnie przejrzyj sobie ofertę City Break - też będzie krótki wyjazd, choć nie dwudniowy i zarazem z dosyć intensywnym programem.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2015-11-17, 19:18  //  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Odpowiedz z cytatem
Asterix te last minute co z itaki wrzuciłeś to całkiem całkiem się prezentują, że tak powiem. Sam je biorę pod uwagę. Ja to w grudniu pewnie się wybiorę.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!