Forum Banzaj.pl » Hydepark » pomysł na prezent

pomysł na prezent

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
paolo127

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 20
Post 2017-08-21, 10:29  //  wycieczka Odpowiedz z cytatem
romantyczna wycieczka zawsze jest ok, mój kochany w tym roku tak zrobił, że wypożyczył rowery z warszawskiej wypożyczalni rowerów - i zabrał mnie na przejażdżkę za miasto, zrobił piknik, nawet świeczki zabrał, wino Smile
Reklamy
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-08-30, 10:45  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
jeśli lubi biżuterię to może coś takiego kolczyki-z-drewna-z-turkusem? Ogólnie na tej stronie jest sporo ciekawych rzeczy też do domu więc warto zerknąć, może akurat coś wpadnie w oko
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-09-03, 15:31  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Wyjazd w jakieś fajne miejsce to moim zdaniem jak najbardziej fajny i trafiony prezent może być Smile Ja zabrałem swoją dziewczynę na tych wakacjach z okazji jej urodzin do ośrodka Debrzyno na Kaszuby. Była zachwycona!
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-09-03, 16:08  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Dobrym prezentem będą fajne dodatki do domu, żona na pewno będzie zadowolona Smile ja najczęściej kupuję na homedome.pl bo mają naprawdę ogromny wybór i dobre ceny Smile
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2018-03-21, 21:30  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
dobrym pomysłem mogłaby być jakaś fajna kolacja, spotkanie w gronie przyjaciół Wink świetnym miejscem na takie jest Stara Zajezdnia w Krakowie Very Happy ostatnio nawet taką niespodziankę zrobiliśmy naszej znajomej z pracy Wink najpierw do kina, spacer po mieście i na wieczór fajna kolacja w Starej Zajezdni w gronie najbliższych przyjaciół i była wzruszona i jestem pewien, że zapamięta ten dzień na długo Wink
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-04-09, 22:52  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem zawsze dobrym prezentem dla kobiety jest zabranie jej do restauracji an romantyczną kolację Smile Ja zabrałem ostatnio narzeczoną do Starej Zajezdni. nie dosć, że miejsce genialne to jeszcze jedzenie tam mają pyszne Wink
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2018-04-17, 11:21  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Może zegarek? Jeśli nie chcesz jej jeszcze dawać pieścionka a chcesz żeby miała drobiazg zawsze przy sobie Wink Ja mojej narzeczonej ostatnio kupowałem zegarek z e-zegarki.pl i była bardzo zadowolona, taki złoty delikatny model Grovana
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-08-19, 11:12  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Mojej narzeczonej bardzo przypadł do gustu prezent w postaci stroju kąpielowego https://www.she.pl/ Bardzo go chwaliła ze względu na dopasowanie, wzór i wykonanie. To sklep, który działa na rynku od wielu lat i naprawdę potrafi sprostać gustom nawet bardzo wymagających pań w tym zakresie.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2018-09-12, 09:36  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej kobiety jest nowoczesny telefon. Ja znalazłem ciekawą ofertę https://leasinglaptopa.pl/Huawei_Mate_10_Pro_Dual_SIM_brazowy-007db4af-7299-4b98-b6a3-6ab86766c0b6 Mogę skorzystać z leasingu telefonu, spłacać raty i na końcu dokonać wykupu. To dobra oferta nie trzeba wykładać całej kwoty.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2018-11-13, 09:27  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio kupiłem fajny prezent w sklepie Lewiatan. Znalazłem go w gazetka lewiatan
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2018-12-07, 12:50  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Wizyta na strzelnicy! Mega oryginalne no i aktywnie spędza się czas Smile Ja byłem ostatnio w progun http://progun.pl/, mają fajne pakiety strzeleckie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2019-02-07, 18:28  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Kosmetyki, najlepiej takie niebanalne i dobre jakościowo z pewnoścą sprawdzą się jako dodatek do prezentu. Można zajrzec na https://www.maxdrogeria.pl i poszukac czegos interesującego.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2019-04-18, 12:01  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
To jaki prezent wybrac zalezy w duzej mierze od dwoch rzeczy, okazji oraz funduszy jakie mozemy na nie przeznaczyc. Jesli chodzi o bardziej oryginalne pomysly to dajmy na to wycieczka gdzies w dalekie rejony moze byc strzalem w dziesiatke. Tutaj bardziej chodzi o samo doswiadczenie czegos wiecej niz typowego pojechania gdzies by troche wypoczac .. to mozna sobie zorganizowac bez problemu na miejscu. Patrzenie na to w kategoriach poznania blizej danej kultury, zwyczajow, stylu zycia powinno byc nasza motywacja. Zyskamy dzieki temu cos bardzo cennego, zupelnie inne spojrzenie na swoje codzienne doswiadczenia. Zawsze przeciez mozna wykorzystac cos co nas zainspiruje do zmiany wlasnego zycia na lepsze. Niektorzy potrafia nawet zmienic miejsce zamieszkania bo bardziej sie odnajduja w odmiennym srodowisku. Warto zainteresowac sie japonia wycieczka objazdowa bo to bardzo ciekawy kierunek jaki mozna obrac. Przykladowy przebieg takiej wycieczki mozemy zobaczyc na tej stronie - https://ryoko.pl/zobacz-japonie/3/wycieczki-objazdowe-po-japonii
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 342
Post 2019-04-29, 18:57  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Jak dla kobiety to radzę wam panowie zakup butów. Serio nie znam kobiety która by się nie ucieszyła z takiego prezentu. Jak coś to tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-sznurowane-133.html znajdziecie spook wybór w dobrych cenach
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-07-18, 09:54  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Ja przeważnie kupuję praktyczne prezenty, takie które faktycznie się przydadzą. Jeśli ktoś uwielbia gotować to pewnie przyda mu się coś z prezentów opisanych na http://zdroweporady.pl/pomysly-na-prezenty-dla-fanow-zdrowej-kuchni/ . Warto sprawdzić co jest teraz popularne.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-07-25, 12:38  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Sam bym się ucieszył na zegarek, więc kupiłbym dobry markowy model nie zbyt drogi np coś z Aztorina
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2019-07-30, 12:00  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
A ja pojadę ostro i zaproponuję karnet na strzelnicę Cool Laughing Myślę, że tego na pewno by się nie spodziewała, a jest to całkiem ciekawa rzecz. Ja kupiłem koleżance karnet do ProGun i powiedziała mi, że nie spodziewała się, że będzie miała taki ubaw.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-08-12, 10:41  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Strzelnica to oryginalny prezent )
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-10-22, 14:17  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Moja kobieta się ucieszyła z suszarki do prania, kupiłem electroux perfect care. W końcu z domu zniknęły wszędzie porozstawiane suszarki i kaloryfery nie a obładowane ubraniami. Można w niej nawet pościel suszyć a jakie pranie jest przyjemne w dotyku.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  pomysł na prezent Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!