Forum Banzaj.pl » Hydepark » pomysł na prezent

pomysł na prezent

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-03-24, 21:32  //  Odpowiedz z cytatem
Ostatnio mojej Kobiecie kupiłem coś takiego nie wiem czy to konkretnie ten model ale to było coś właśnie takiego, ma długie włosy i marudziła, że już Jej się znuziły i chyba je obetnie a ja bardzo lubię ją w takiej fryzurze, prezent z tego co widzę to jej się podoba bo często robi sobie nim jakieś warkoczyki czy jak to się zwie Very Happy

Clipboard01.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  9.4 KB
 Odsłon:  5713 raz(y)

Clipboard01.jpg

Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-05-27, 09:58  //  l Odpowiedz z cytatem
Ja lubię porządek w kuchni, dlatego dobrym pomysłem na prezent jest Pojemnik-na-ser-i-wedline-w-kawalku-Modula Ja mam sporo podobnych pojemniczków, które służą mi do przechowania np makaronów. A te na ser i wędlinę to świetny pomysł. Bo wstawia sie do lodówki i ser np nie przejdzie zapachami z innych produktów. I nie wysycha.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2016-05-27, 22:09  //  Odpowiedz z cytatem
fajne to do tych warkoczyków, moja też lubi takie gadżety ja kupowałem ostatnio na avans.pl szczotkę do twarzy, też fajny urodowy gadżecik dla kobitek
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2016-09-23, 09:44  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
wg mnie najlepsze prezenty to jakiejś bilety, karnety, podróże. Może nad morze, miejsce w hotelu gdzie jest spa... bardzo przyjemny weekend można tak spędzić. Na pewno będzie zadowolona. W super miejscu byliśmy z moją lubą w tym roku, to było w Gąskach, ośrodek Aga. Możesz wybrać czy domek czy hotel, obie miejscówki o wysokim standardzie. Morze 20 metrów od ośrodka. Jest spa. Takie prezenty są najfajniejsze.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-10-11, 10:21  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
ostatnio dostałem beard designer, to taki sprzęt do przycinania zarostu świetna sprawa, sporo to skróciło moje poranne przygotowania do wyjścia więc i żona zadowolona Very Happy fajnie ten sprzęcik wygląda, precyzyjnie można sobie długoś ustawić, cicho pracuje, też na mokro można używać, myślę że to idealny prezent dla faceta Smile
paolo127

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 20
Post 2016-10-17, 14:23  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Może powiecie, że jestem mało kreatywny jeśli chodzi o kupno prezentu dla żony, ale na tegoroczne urodziny podarowałem jej torebkę. Słyszałem jak rozmawiała z koleżanka o marce Manzana i tam właśnie zrobiłem zakup, ale była zdziwiona, ale zamiast dziękuję czy coś w tym stylu usłyszałem pytanie "skąd wiedziałeś, że lubię tą markę". No, panowie oto łatwy sposób na prezenty.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-10-29, 20:33  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o spa, to super miejsce znaleźliśmy w te wakacje - hotel Senator w Dźwirzynie. Fajna lokalizacja, bo parę kroków nad morze i dookoła las. Dodatkowo świetna strefa wellness&spa. Dobre miejsce na wypoczynek wspólnie z małżonką Wink
tito

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27
Post 2016-10-31, 18:31  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
pomysły na prezent to zawsze największa zmora. dobrze, że wiem już co większości kupię. dla kobiety upatrzona biżuteria, dla ojca vinyl bo jest kolekcjonerem, a mamie multicooker redmonda, już tyle o nim gadała, że każdy inny prezent będzie rozczarowaniem.
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2016-12-30, 21:53  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Może coś takiego jak balon? Zamawiasz jakiś gotowy albo sama coś projektujesz, przychodzi w takim fajnym kartonie, wylatuje z niego bo to takie z helem, jeszcze nie widziałam żeby się ktoś się nie cieszył.
Poszukaj, na pewno coś Ci się spodoba. Praktyczne to nie jest może ale fajne z pewnością.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2017-01-09, 10:09  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Jak ktoś lubi praktyczne prezenty to można kupić zawsze jakieś wycieraczki metalowe lub domowe Very Happy Dobrym pomysłem są spersonalizowane logomaty. Naprawdę świetnie wyglądają i sprawdzają się jako prezent na parapetówkę.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-01-15, 17:30  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
ja dostałem wkrętarko-wiertarkę ryobi w prezencie i się mega ucieszyłem, sprzęcik jest zacny, już miałem trochę rzeczy zaplanowanych do zrobienia i tak to się ciągnęło i ciągnęło aż w końcu trzeba sę było za to zabrac tylko dobrego sprzętu mi brakowało wiadomo jak to jest brać się za coś jak nie ma czym robić, od razu się odechciewa, teraz to nie trzeba mnie długo przekonywać Wink
paolo127

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 20
Post 2017-03-11, 08:51  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
daj znac jak działa ta wiertarka po jakimś czasie, bo jestem ciekawy. Niedawno na ceneo przeglądałem różne wiertarki ryobi i mi właśnie jeden model wpadł w oko, sezon majsterkowy sie zaczyna, wiec warto się zaopatrzyc w coś solidnego. No tak, jak już sprzęt jest to trzeba działac, nie ma na co czekać Very Happy
Mój ostatni praktyczny prezent to zegarek Very Happy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-03-26, 19:17  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
działa jak marzenie, moja ma silnik bezszczotkowy a one są bardziej wytrzymałe, aż się z chęcią zasiada domowych napraw, jak się zdecydujesz na zakup to przedłuż sobie od razu gwarancję bo można aż do 3 lat
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2017-04-21, 06:30  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Buty ? Jako pomysł na prezent buty sprawdzają się bardzo dobrze. Można poszukać tanią parę i zamówić. Taki prezent nie jest jeszcze typowy więc można sprawić komuś wiele przyjemności.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-05-05, 07:11  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Kilka opcji na prezent:
ksiązka
słodycze
wypad we dwoje ( aczkolwiek jest to często trudna opcja z racji tego,ze wymaga duzej kasy i czasu na zorganizowanie takiego wypadu).
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-07-31, 10:10  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem wycieczka jako prezent z jakiejś okazji to naprawde super pomysł Smile O, na przykład do jakiegoś spa. Ja swoja narzeczona zabrałem kiedyś do Ustki, do Grand Lubicza. I powiem wam, ze była zachwycona tamtym miejscem. Bardzo fajny hotel, w nim dużo atrakcji, jak właśnei spa czy basen, no i bliziutko na plaże Very Happy Same plusy Very Happy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-08-03, 20:35  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Niedawno znajomy miał urodziny i kupiliśmy mu elektrochemicznego alkohita x50, minę miał niezłą ale z prezentu się ucieszył, który facet by nie chciał mieć alkomatu. Ostatnio nawet jak się z teściem widziałem to sobie strzeliliśmy po kielonku, żona miała prowadzić ale kiepsko się poczuła no i problem, dmuchnąłem w alkohita wynik 0,0 i odetchnąłem, do przejechania tylko kilka km ale wolałem mieć pewność że jestem ok
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-08-04, 10:14  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Nie ty jeden to wymyśliłeś, że alkomat to może być alibi. Połowa imprezy - badanie alkomatem - promile nie maja szans zejść, więc kobieto proszę kluczyki, ty poprowadzisz, a ja sobie jeszcze jednego browara otworzę.
Alkomat to bardzo przydatne urządzenie. Oczywiście jeżeli dobry a nie jakaś zabawka. Ten x50 to ma lejek, więc na grille i inne imprezy w sam raz.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-08-06, 22:54  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
a może książkę jakąś fajną? albo ebooka jeśli lubi Wink całkiem niedawno zamawiałąm z inbook.pl i nie mam zastrzeżeń do niczego. Wszystko jest tak jak być powinno Very Happy
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-08-18, 11:04  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Wyjazd to spoko prezent Very Happy Na przykład można kogoś zabrac do orodka Debrzyno Rewelacyjne miejsce Smile
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  pomysł na prezent Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!