Forum Banzaj.pl » Hydepark » pomysł na prezent

pomysł na prezent

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-07-13, 19:44  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Szukałam ostatnio prezentu dla taty i trafiłam na lokalizatory gps. Słyszałam, że monitorowanie samochodów pozwala na zaoszczędzenie paliwa i chroni auto przed kradzieżą. czy ktoś z was korzysta z czegoś takiego? Tata dużo podróżuje i wydaje mi się, że może mu się takie urządzenie przydać.
Reklamy
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-08-01, 09:43  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
A co sądzicie o zakupie kołdry na prezent dla rodziców? Niedługo obchodzą z tata 50 rocznicę ślubu i pomyślałam że przyda im się nowa kołdra i poduszki. Poza tym kupię im dobre wino i kwiaty. Czy to dobry prezent?
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-08-07, 11:15  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Moi rodzice to na pewno by się ucieszyli z praktycznego prezentu.
Na przykład z takiego chlebaka chociażby. Ja zauważyłam, że wcale nie trzeba kupować nie wiadomo jak drogich prezentów. Liczy się pamięć.

Img.ashx.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  49.69 KB
 Odsłon:  1 raz(y)

Img.ashx.jpg

szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-08-07, 12:38  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
U mnie to sytuacja jest taka, ze moja rodzina uwielbia antyki. Tak wiec zazwyczaj jak cos sie zbliza to po prostu wlaczam snajpera w aukcjonerze, szukam aukcji, i licytuje. Raczej ze sklepow to nie ma szans Razz
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-08-11, 15:50  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Ja moim rodzicom kupiłem ostatnio taką lampę Smile Nie mieli kasy na dodatkowy wydatek i od dawna mówili o niej.

f3df74a4ca498c8acb79829cddd890a4.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  43.17 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

f3df74a4ca498c8acb79829cddd890a4.jpg

tpesz

Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 9
Post 2015-08-14, 18:25  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
szogun napisał: U mnie to sytuacja jest taka, ze moja rodzina uwielbia antyki. Tak wiec zazwyczaj jak cos sie zbliza to po prostu wlaczam snajpera w aukcjonerze, szukam aukcji, i licytuje. Raczej ze sklepow to nie ma szans Razz

Fajną opcją na kupienie jakiegoś unikalnego drobiazgu do domu (zakładająć że nie muszą to być antyki jak powyżej) jest też śledzenie stron z ręcznie wytwarzanymi dodatkami do domu kuferart.pl - często można tam trafić naprawdę ciekawe rzeczy w bardzo fajnych cenach.
rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2015-08-16, 14:32  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
No a może coś do domu? w Duka znalazłem bardzo elegancki zestaw porcelany do sushi dla dwojga. Idealny na prezent. Sam mam plan żonce kupić na rocznice ślubu, i zrobię romantyczna kolacyjke.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-08-26, 11:22  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Z przyczyn czysto zawodowych najlepszym prezentem na tą chwilę był by opony do wózka widłowego firmy Prestige Tyres są trwałe, nie rozdwajają się i mrozy im nie straszne. Komu podrzucić ten pomysł?
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-09-03, 13:45  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Ja bym chciał jakiś ekstremalny prezent, chcę kupic dwa skoki spadochronowe w tandemi dla mnie i dla zony Very Happy Oby tylko zechciała ze mną skoczyć, choć z tego, co mówiła to jak najbardziej. Nawet nie kosztuje to tak dużo, jak sądziłem , dobrze ceny strefasilesia.pl, mam nadzieję, że skoki będa udane!
andrjulubon

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 7
Post 2015-09-23, 10:15  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Dla swojej wybranki lepiej kupić upominek na święta z głową i dużo wcześniej. Tym bardziej, że kobiety wkładają dużo serca w prezenty dla nas. Ze swojej strony polecam stronę ida-swieta.art-madam.pl z oryginalnymi produktami polskich projektantów
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-09-29, 20:04  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Kosmetyki sa zawsze dobrze widziane. Może coś z dobrej firmy vichy? Kosmetyki sa wysokiej jakości i wiem że bardzo dobre
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-12-11, 15:15  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
na pewno dobry pomysł to spa. kupilem żonce na urodziny pakiet w spa w hotelu grand lubicz w ustce i po poworcie była taka zachwycona ze przez miesiac we wtorki i srody piwko czekało na mnie w lodowce i zero marudzenia ze LM oglądam Very Happy dobra inwestycja Very Happy
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 15:09  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
ayris napisał: Szukałam ostatnio prezentu dla taty i trafiłam na lokalizatory gps. Słyszałam, że monitorowanie samochodów pozwala na zaoszczędzenie paliwa i chroni auto przed kradzieżą. czy ktoś z was korzysta z czegoś takiego? Tata dużo podróżuje i wydaje mi się, że może mu się takie urządzenie przydać.


Nie za bardzo rozumiem jak lokalizator miałby pomóc w zaoszczędzeniu paliwa. Co do kradzieży to się zgodzę.
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2015-12-22, 15:52  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o prezent dla kobiety, najlepszym rozwiązaniem będą takie rzeczy jak kosmetyki albo biżuteria, można pomyśleć też o dobrej książce. Ja zamawiałem wszystkie upominki świąteczne w sieci.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2015-12-23, 10:19  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
a myślałaś o tym by kupić bilety last minute na jakaś wycieczke? to jest mega dobry pomysł, laska tak kumplowi kupiła, razem się wybrali takie bilety są tanie.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-23, 21:56  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Wizyta u fryzjera też jest fajną sprawą jeżeli chodzi o prezenty świąteczne. Ja na przykład bardzo bym się ucieszyła z takiego prezentu i na pewno chętnie też taki prezent dałabym na przykład siostrze.
Samej ciężko mi się wybrać do fryzjera, a tak przynajmniej mam zapłacone i iść muszęSmile
rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2015-12-30, 22:51  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Moja żonka jest na diecie i pija mnóstwo soków własnej roboty stąd na prezent zamówiłem jej taką wyciskarkę do soków z Duka
I powiem szczerze zachwycona była, a mnie to cieszy:)
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-01-05, 13:03  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
A myślicie, że dobrym pomysłem będzie taki stojak na rower ? Kumpel ma dom i często jeździ na rowerze, później po prostu zostawia przy werandzie. A może fajnie by mu się taki stojak sprawdził? Ale czy to nie za praktyczne?

stojak-na-rower-spirala-mala.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  195.93 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

stojak-na-rower-spirala-mala.jpg

Cieciu

Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 17
Post 2016-01-05, 15:13  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś szuka bardzo oryginalnego prezentu (niezależnie dla kogo) polecam voucher na grę w escape roomach. Ogólnie możecie poczytać sobie o tego typu zabawach bo to coś nowego, ciekawa alternatywa dla kręgli czy kina. Praktycznie w każdym większym mieście jest kilka tego typu miejsc godnych uwagi. Są też rankingi opierające się na ocenach klientów, którzy już te miejsca odwiedzili. Ja jestem z Warszawy i w moim mieście mogą polecić np. domzagadek.pl
agata407

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 3
Post 2016-03-02, 20:50  //  pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
A co myślicie żeby mamie sprezentować wypad do SPA? Razem z siostrą zastanawiamy się, żeby wysłać ją na babski weekend nad morzem. Zależy nam, żeby oderwała się trochę od rzeczywistości, odpoczęła, zrelaksowała się, a chyba spa jest takim miejscem do tego. Słyszałam że fajną ofertę ma Primavera, był ktoś tam już? może opinie?.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  pomysł na prezent Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!