Forum Banzaj.pl » Hydepark » Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :)

Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
razzoww

Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-11, 13:25  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Na przystanku siedzą dwaj mężczyźni. Nagle podjeżdża samochodem obcokrajowiec. I pyta się o coś po angielsku, po niemiecku, francusku i hiszpańsku. Jeden mężczyzna do drugiego:
- Marek, trzeba było się uczyć języków obcych to byś się dogadał.
- No i po co. On zna 4 języki i co? Dogadał się ?
Reklamy
mattysska

Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-13, 14:10  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Ojciec piątki dzieci wygrał zabawkę w loterii. Zawołał swoje dzieciaki i spytał, które z nich powinno otrzymać prezent:
- Kto jest najbardziej posłuszny? - spytał - Kto nigdy nie pyskuje mamie? Kto robi wszystko, co każe?
Pięć głosików odpowiedziało jednocześnie:
- Dobra, tato, możesz zatrzymać zabawkę.
convallaria

Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 2
Post 2016-01-16, 13:28  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Rozmawiają dwie przyjaciółki:
- Ja to mam świetnego męża, nie pali, nie pije, nie gra w piłkę, nie wychodzi z kolegami do baru...
- ooo, od dawna jest sparaliżowany?

_______________________
calominal opinie, http://www.technomodel.pl
bbookk

Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-16, 22:33  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Pani nauczycielka przychodzi do domu Jasia i skarży się ojcu.
- Pański syn gdy zapytałam ile to jest 2+2 on obiecał, że mnie przeleci.
- Jasiu jest na dworze zaraz go zawołam.
Ojciec woła Jasia.
- Jasiu! Czy to prawda, że obiecałeś pani nauczycielce, że ją przelecisz?
- Zdarzyło się.
- To co się szlajasz po dworze? Już przyszła!
slimmakk

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-18, 16:48  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
No, córeczko, pokażmy, jak się ładnie nauczyłaś nazw miesięcy:
- Sty...?
- Czeń!
- Lu...?
- Ty!
- A dalej sama!
- Rzec, cień, aj, wiec, piec, pień, sień, nik, pad i dzień!
jejkkaa

Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-20, 15:20  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Jest lekcja, pani pyta dzieci: Co daje nam krówka?
Dzieci: Mleczko!
Pani: Dobrze. A kurka?
Dzieci: Jajko
Pani: No pięknie! A świnia?
Dzieci: Zadania domowe!
beczkkaa

Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-21, 21:48  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Przyjechała teściowa i pyta zięcia:
- Co to było takie czarne na patelni? Ledwie co to doszorowałam!
- Powłoka teflonowa, mamo...
mattrryca

Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-25, 13:30  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Student szuka pomocy u swojego kolegi:
- Weź mi pomóż, muszę napisać rodzicom, że znowu oblałem egzamin. Wymyśl coś, żeby dobrze zabrzmiało.
- To pisz: „Jestem już po egzaminie, u mnie nic nowego”.
kurkumma

Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 3
Post 2016-02-04, 12:54  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, co robić? Ludzie mnie na ulicy omijają szerokim łukiem!
Lekarz spojrzał na kobietę i mówi:
- Wyglądem pani nie odstrasza... Może trzeba się czasem wykąpać?
- Kąpię się codziennie. Przecież muszę jakoś wyglądać przy tym rozdawaniu ulotek!
dzienna

Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 3
Post 2016-02-08, 09:55  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Dzwoni telefon. Pies odbiera i mówi:
- Hau!
- Halo?
- Hau!
- Nic nie rozumiem.
- Hau!
- Proszę mówić wyraźniej!
- H jak Henryk, A jak Agnieszka, U jak Urszula: Hau!
kosiarz

Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 2
Post 2016-02-09, 11:42  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Jaś pyta dziadka:
- Dziadku jak wyście żyli w tamtych czasach? Przecież nie było ani Internetu, ani Gadu-Gadu ani Komórek i zero Czatu!
- Jasiu, wtedy to już wszystko było!
- Ale jak to? W tamtych czasach? ŻARTUJESZ?
- No bo tak: Twoja babcia mieszkała w Internacie, a gdy chciała się urwać ze mną na Gadu-Gadu to ja stałem na Czatach. A jak by nie było komórek to by nie było ani twojego ojca ani ciebie!
________________________________________
Asumin
Asumin opinie
pennka

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 3
Post 2016-02-10, 13:31  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Rozmawia dwóch sędziów. Nagle do pokoju wpada jakiś facet i zwraca się do jednego z sędziów mówiąc:
- Pies pana żony pogryzł mojego klienta, jestem jego adwokatem, żądam 5000 zł odszkodowania. Sędzia bez słowa wstał, wyciągnął pieniądze i wręczył adwokatowi. Ten podziękował i wyszedł.
Na to ten drugi sędzia:
- Stary, przecież ty nie masz żony, a tym bardziej ona nie ma psa.
Na to ten odpowiada:
- Przecież wiesz jak to jest, sprawa trafi do sądu, a w naszych sądach to różnie bywa, mogą cię ożenić, kupić psa i kazać wychodzić z nim na spacer o 6:00 rano
ajdenn

Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 3
Post 2016-02-12, 12:09  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Przydawka to część zdania, która czasem się przydaje.
jezzka

Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 2
Post 2016-02-18, 19:15  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Tato, to prawda, że prawdziwy mężczyzna powinien zachować zimną krew w sytuacjach dramatycznych?
- Tak synu, to prawda.
- To co chcesz najpierw zobaczyć. Mój dzienniczek, czy rachunek za nowe futro mamy?
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-02-27, 13:43  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Wczoraj wieczorem wsiadłem do windy z taką babeczką, która miała takie piersi, że nie mogłem od nich odwrócić wzroku. Zapatrzyłem się, zamyśliłem, a babeczka mówi:
- Proszę pana! Może by pan w końcu nacisnął!
No i od tego momentu coś poszło nie tak.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-01-05, 01:29  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Szkoda, że zawsze zapominam, jak mam opowiadać

___
Praca Bielsko
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!