Forum Banzaj.pl » Hydepark » Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :)

Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2010-12-04, 11:47  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Facet budzi się w południe na potwornym kacu. Patrzy, na stole cztery schłodzone butelki piwa i list następującej treści:
"Kochanie, wypoczywaj. Jakbyś czegoś potrzebował to zadzwoń. Zwolnię się z pracy i przyjadę. Twoja kochająca żona".
Facet pyta syna:
- Co się wczoraj stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym wrócił w nocy z kwiatami albo pierścionkiem?
Syn na to:
- Przyszedłeś o piątej nad ranem kompletnie pijany, awanturowałeś się, a gdy matka chcąc cie rozebrac sciągała ci spodnie, powiedziałeś: "Spadaj dziwko, jestem żonaty!".
Reklamy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2010-12-05, 12:38  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Wścieka żona wita w drzwiach męża, uwalanego szminką , cuchnącego alkoholem:
- Mam nadzieję, że masz jakiś dobry powód by zjawiać się w takim stanie o szóstej nad ranem ?!!
- No śniadanie, ma się rozumieć...
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2010-12-05, 20:45  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Tu mam dobry kawal Smile


Johnny miał ochotę na seks z koleżanką pracy, wiedział jednak, że ona jest związana z kimś innym... Johnny był coraz bardziej sfrustrowany, aż w końcu pewnego dnia podszedł do niej i powiedział:
- Dam ci 100 dolarów, jeśli pozwolisz, żebym wziął cię od tyłu.
Ale dziewczyna powiedziała NIE. Johnny odpowiedział:
- Będę szybki, rzucę pieniądze na podłogę, ty się pochylisz, a ja skończę zanim zdążysz je podnieść!
Ona pomyślała chwilę i w końcu stwierdziła, że musi skonsultować się ze swoim chłopakiem. Zadzwoniła do niego i opowiedziała mu, o co chodzi. Jej chłopak odpowiedział:
- Zażądaj od niego 200 dolarów. Podnieś je szybko, on nawet nie zdąży ściągnąć spodni. Dziewczyna się zgodziła. Pół godziny później jej chłopak ciągle czekał na telefon. W końcu po 45 minutach sam do niej zadzwonił i spytał co się stało.
- Ten sukins*n użył monet!!!
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2010-12-08, 20:46  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki?
- Ładnie wyglądam?
A co mówi facet po wyjściu z łazienki?
- Na razie tam nie wchodź.

Very Happy taki zyciowy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2010-12-13, 23:47  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Ona: Kochanie, musimy ograniczyć wydatki! Koniec z kupowaniem piwska!
On: Ale dlaczego mamy oszczędzać na piwie? Popatrz, ile wydajesz na kosmetyki!
Ona: Wydaję pieniądze na kosmetyki, bo dzięki nim jestem piękniejsza!
On: A jak myślisz, dlaczego kupuję piwo?

Very Happy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2010-12-20, 21:23  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Calkiem Fajny

Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza:
- Chcesz pan zarobić stówę?
- Jasne! Co mam robić?
- Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieźć nas oboje do domu.
Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział:
- Trzymaj pan ją!
A facet krzyknął do taksówkarza:
- To nie jest moja żona!
- Wiem, ku**a, to moja! Teraz idę po pańską!
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2010-12-27, 21:18  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Ojciec wchodzi do domu.
Na tapczanie widzi swoja córkę (nagą) z ogromnym wibratorem w ręce.
- Córko, co ty robisz ? Dlaczego? Przecież jesteś ładna, chłopcy się za tobą uganiają...
- Tata, ty nie myślisz współcześnie. On mnie nigdy nie zawiedzie, nie opuści, a w dodatku nie zarazi żadną chorobą.
Na drugi dzień córka wraca wieczorem i widzi ojca siedzącego w pokoju z na wpół wypitą flaszką na stole i wibratorem obok butelki.
- Tata ! Co ty robisz !?
- Co !? To już z własnym zięciem nie można się napić?
sonny1

Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 1
Post 2010-12-29, 12:32  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Hahaha świetne te teksty ;D

Czym się różnią dziewczynki w wieku lat 8, 18, 28, 38 i 48 ???
8: Idziesz z nią do łóżka, a potem opowiadasz jej bajki.
18: Najpierw opowiadasz jej bajki, a potem idziesz z nią do łóżka.
28: Nie musisz opowiadać żadnych bajek, żeby pójść z nią do łóżka.
38: Ona opowiada tobie bajki, by pójść z tobą do łóżka.
48: Ty opowiadasz bajki, by uniknąć pójścia z nią do łóżka.


spam nieudany, link wyciety, admin.
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-01-07, 20:48  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
ten nawet spoko




Gdy żona nie wróciła do rana, mąż zgłosił zaginiecie na policji. Trzeciego dnia, przygnębiony, wcześniej zwolnił się z pracy. Wraca do domu, patrzy a tu żona grzebie w lodówce.

- Co się stało kochanie?! – krzyczy.

- Ach, kochany, porwało mnie dwóch facetów, gwałcili mnie na okrągło cały tydzień!

- Jak tydzień?! Przecież od dwóch dni nie ma Cię w domu!

- A bo ja tylko tak na chwilkę, po kanapki wpadłam...
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-01-07, 21:05  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Ja mam mega Smile

Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona.
Żona mówi:
- No weź, puść mnie na chwilę, teraz ja sobie posurfuję po internecie…
A mąż na to:
- No k***wa mać!!!! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-01-17, 20:25  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Dlaczego masz taką nieszczęśliwą minę?
- Moja żona wyjeżdża na tydzień do swojej matki.
- I z tego powodu jesteś taki ponury?
- Muszę, bo inaczej nie wyjedzie.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-01-30, 18:22  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Młoda para przybywa do hotelu na noc poślubną.
- Proszę o najlepszy pokój na całą noc! - zarządza pan młody.
Recepcjonista podając klucz mruga do dziewczyny:
- No maleńka, musisz mu się podobać! On tu zwykle wynajmował pokoje tylko na dwie godziny...
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-04-07, 20:55  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Jeżeli nie wiesz, co podarować żonie z okazji Dnia Kobiet - nie panikuj.
Po prostu rozbierz choinkę...
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-06-26, 13:34  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Facet umówił się z kumplami na polowanie. Wstał o 3:00, wychodzi na zewnątrz, a tam trzaskający mróz. Odechciało mu się polowania, rozbiera się i kładzie z powrotem obok żony. Ona:
- To ty?
- No...
Dotyka go i mówi:
- Ależ ty jesteś zimny! Musi tam być straszny mróz.
- No, jest taki.
- A ten idiota poszedł na polowanie.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-07-05, 13:50  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Pewne małżeństwo zaprosiło na kolację najlepszą przyjaciółkę żony. Kolacja udała się znakomicie, śmiali się i rozmawiali we trójkę do późna. Gdy przyjaciółka wychodziła gospodarz zaoferował, ze ja odwiezie do domu. W samochodzie dalej rozmawiali i robiło się coraz milej. Gdy byli już na miejscu przyjaciółka zaprosiła go na lampkę wina. Wypili cale wino i koniec końców wylądowali w łóżku.O trzeciej nad ranem niewierny mąż mówi:
- O rany! Musze iść do domu! Żona mnie zabije!
- Masz racje. Kiepska sytuacja - twoja żona to moja najlepsza przyjaciółka...
- Ale jak ty się jej wytłumaczysz?
- Nie martw się, pożycz mi tylko trochę talku.
- ???
- O nic nie pytaj. Zobaczysz - będzie dobrze.
Przyjeżdża po chwili do domu i drzwi otwiera mu wściekła żona:
- Gdzie byłeś !!!
- Kochanie. Bardzo Cię przepraszam. Twoja przyjaciółka jest bardzo mila i bardzo atrakcyjna. Zdradziłem cię z nią. Przepraszam.
Żona patrzy na niego i po chwili wykrzykuje:
- Pokaz ręce!
Ręce są cale w talku.
- Nie kłam ŚWINIO! Znowu grałeś z kolegami w kręgle !!!!!
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-07-25, 22:20  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Tusk i Kaczyński mieli wypadek.
Na to Kaczyński:
- Donaldzie. Może inaczej to załatwimy - i wyciąga flaszkę.
Tusk się zgodził.
Wypił już 10 kieliszków i jest już wstawiony.
Pyta się Kaczyńskiego, który jeszcze nic nie wypił:
- Leszek. A ty nie pijesz?
- Nie, ja na policję czekam.
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-08-21, 20:04  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
-Kochanie masz marzenia?

-Miałem

-A teraz?!

-Teraz, teraz to mam Ciebie!
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-08-21, 20:06  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
- Jaka jest różnica między dwulatkiem a dorosłym facetem?
- Dwulatka można zostawić samego z nianią.
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-08-21, 20:08  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Czym się rożni kobieta od mężczyzny?

Kobieta nie ubierze gaci ze słowami- "wyschnie na dupie" Smile
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-08-22, 11:24  //  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Odpowiedz z cytatem
Ankieter do przechodnia:

A jaki jest pana stosunek do władz kraju?

Wie pan, taki, jak do żony... Trochę kocham, trochę się boję, trochę chcę innej... Smile
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Męskie kawały czyli humor miedzy facetami :) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!