Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej?

Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
piotr wan

Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 1
Post 2012-08-21, 16:01  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Akcje i obligacje mnie nie interesują, może kruszce? Za 1g złota chyba nie jest teraz wysoka. Dodam, że mam niewielki kapitał.
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-08-27, 08:56  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Jak interesuje Cie zloto, to ostatnio bardzo popularny jest Amber Gold Smile
marco120

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 1
Post 2012-08-31, 12:36  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Złoto lub srebro, dzieła sztuki, domeny internetowe (byle tylko z dobrym adresem). Z bardziej tradycyjnych form - lokaty i fundusze inwestycyjne.
Manson

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 4
Post 2012-08-31, 12:48  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
W tej chwili nie opłaca się inwestować w złoto, bo od kilku miesięcy jest na tzw. "górce", czyli jego wartość jest wysoka w stosunku do lat ubiegłych i utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie. Jeśli kupisz teraz złoto, to musisz być przygotowany na straty, bowiem istnieje spore ryzyko, że jego wartość wkrótce spadnie. Lepiej poczekać z kupnem złota.

Alternatywą jest np. kupno obych walut - frank szwajcarski jest w tej chwili godny polecenia. Jednak aby na tymzarobić potrzeba wyłożyć sporą ilość gotówki na start - ok. 10000 zł to moim zdaniem absolutne minimum.
Ryzykant

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 109
Post 2012-09-22, 12:20  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o inwestycji w whisky ?
Camus

Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 10
Post 2013-01-21, 11:13  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Ryzykant napisał: A co myślicie o inwestycji w whisky ?


Ciekawy pomysł, podobnie jak inwestycja w wino Smile
Osobiście zabieram się za kruszce. poszły troche w dół, wiec opłaca się kupić, niedługo na pewno pójdą w górę.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2013-01-22, 12:58  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego, jaki aktualnie posiadasz kapitał.
Jeśli jest wysoki, to zainteresuj się nieruchomościami magazynowymi.
Popatrz na nieruchomości pod Warszawą - wiele hal ma najlepsze wyceny od dawna - kwestia tego czy potrafisz wykorzystać powierzchnię. W ciągu kilku lat zysk wydaje się być pewny.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2013-01-24, 11:39  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Złoto jest zawsze pewne, nawet jak przez rok straci, to na przestrzeni lat idzie sukcesywnie w górę. Ja zaczynam właśnie bawić się w monety. Mam zlotą 10dolarówkę, udało się tanio kupić, od kogoś, kto odziedziczył Wink
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-04-11, 13:40  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
przy małym kapitale to zaszaleć nie możesz ale jakbyś miał większy to najlepiej ładować w nieruchomości, tak robi właśnie mój znajomy, ma trochę kasy i kupuje mieszkania pod wynajem, ma już na oku 3-cie (dla odmiany w poznaniu) i sporo kasy na tym zarabia, a w razie czego będzie miał za te kilkanaście lat dla dzieci. Zazwyczaj wynajmuje rodzinom z dziećmi bo to stały dochód - małe ryzyko że nagle znikną i będzie miał przestój.
wrobkuba

Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 3
Post 2013-04-13, 16:50  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Zapewne dobry pomysl jak ma sie kase bo w Poznaniu inwestuje znany na rynku budowlanym deweloper JWC. To sprawdzony inwestor wybudowal juz kilkanascie osiedli w roznych miastach i zawsze w terminie wiec cieszy sie zaufaniem.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-04-13, 17:00  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
słyszałem o tym deweloperze, nawet ten znajomy coś o nim wspominał i chyba bierze go pod uwagę w tym zakupie mieszkania, a już wiem skąd kojarzę, ostatnio chyba sponsoruje jakiś program w tvn o mieszkaniach
wrobkuba

Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 3
Post 2013-04-15, 20:03  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Tak ten deweloper sponsoruje program w telewizji ale ma duze osiagniecia wybudowal osiedla w Warszawie ,inwestuje w Lodzi ,Gdyni ,Poznaniu. Zapewne warto zapoznac sie z oferta tego inwestora a napewno mieszkania budowane sa bardzo solidnie . jest deweloperem o duzym stazu na rynku i zawsze sachetni na zakup mieszkan.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-04-16, 10:27  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
właśnie obejrzałem sobie z ciekawości 2 odcinki tego programu, jestem ciekaw jak będą wyglądały mieszkania po tych 10 tygodniach, można się przyjrzeć deweloperowi z bliska
wrobkuba

Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 3
Post 2013-04-17, 19:04  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy zloto ale nieruchomosci beda oplacalne bo nie ma mieszkan dla wszystkich. Wynajmowanie jest nadal oplacalne kwestia tylko zeby kupic od solidnego dewelopera.
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2013-05-12, 12:31  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Obecnie to tylko nieruchomosci.
jozkawk

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 4
Post 2013-05-15, 19:11  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Uwazam ze nieruchomosci zawsze beda w cenie a kupienie nowego mieszkania od dewelopera to dobra lokata.JWC jest sprawdzonym inwestorem zapewne nie bedzie problemow z odbiorem mieszkania.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-05-17, 14:22  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
zgadzam się, że nieruchomości to jedna z lepszych inwestycji, nie wszystkich teraz stać na mieszkanie nawet na kredyt więc są skazani na wynajem, popyt więc na takie mieszkania będzie zawsze, kiedyś wynajmowałem od takiego dziadka pokój (jeszcze w czasach studenckich), mieszkanie było słabo urządzone ale położenie super i gość ciągnął kasę i ciągle miał popyt. A co do jwc to rzeczywiście znany inwestor
jozkawk

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 4
Post 2013-05-21, 19:41  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Mam pododne zdanie ze inwestycje w nieruchomosci to dobra lokata to jeszcze kwestia lokalizacji najlepiej blisko uczelni i sprawa na dlugie lata .Zapewne zyski przy malym pozniej nakladzie bo wyposazenie i drobne naprawy.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-05-23, 11:30  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
dokładnie, jak bym miał sporo kasy to tylko bym inwestował w mieszkania, zawsze to stały przychód, umowę podpisuje się z wynajmującym i po problemie. A wystarczy trochę urządzić
akerowy

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 44
Post 2013-05-25, 21:20  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Mało kasy to forex albo ostatnio w modzie opcje binarne.
Tak bardziej realnie to nieruchomości. Mimo kryzysu to zawsze dobro zbywalne w dużych aglomeracjach.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!