Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej?

Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-11-12, 11:50  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
sam niedawno zainteresowałem się inwestowaniem i robię to poprzez stronę Klubu Inwestorów gdzie inwestuję w pożyczki pozabankowe
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-11-13, 12:05  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Ja równiez siedzę trochę w temacie i jestem zdania,ze najmądrzejszym posunięciem będzie zdywersyfikowanie oszczędności.Nie powinno się wszystkiego inwestować jedynie w jedną rzecz.Warto jest zainwestować kasę na kilku różnych polach. Ciekawą opcją są moim zdaniem nieruchomości. Zwłaszcza warszawski rynek, który raczej powinien rosnąć, bo liczba mieszkańców Warszawy zwiększa się z roku na rok. Jak już kupować to najlepiej w dzielnicach centralnych np Wola. Cenowo wygląda to tak jak tutaj: https://sonarhome.pl/mieszkania/na-sprzedaz/warszawa/wola/3-pokoje-48m2-ul-panska-65/rmat7vhg
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2015-11-15, 14:34  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Cena złota wcale stale nie rośnie, bo chociażby niedawno był spory spadek. Fakt że cena się już odbiła ale nie jest tak, że zawsze idzie w górę Smile Ja się zastanawiam nad jakąś dobrą lokatą ale ciężko się połapać w tych wszystkich ofertach, pełno tam kruczków regulaminach, życia nie starczy żeby to wszystko przeczytać.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-05-13, 12:44  //  Odpowiedz z cytatem
Jeśli obligacje to raczej tylko prywatne, bo na skarbowych to śmiech, a nie zyski. Jeśli mam coś konkretnego sugerować to np. Blue Investment Group ale też to na razie dla mnie teoria i rozpoznanie, pieniędzy nie włożyłem. Kasa co kwartał, zysk z poprzednich okresów - super. No i dostęp do nieruchomości kupowanych za 1/3 wartości. Sądzicie, że coś takiego może przynieść stratę...
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2016-06-10, 06:01  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Nie inwestowałbym obecnie w obligacje. Jest to bezpieczne ale daje to niewielki zysk. Pamiętam jak 10 lat temu można było na tym coś zarobić. Obecnie już nic. Lokaty również są nisko oprocentowane. Można mieć problem ze znalezieniem lokaty oprocentowanej na więcej niż 2%.

Aktualnie inwestuje w fundusze inwestycyjne. Rozwiązanie o wiele bardziej zyskowne. Wprawdzie pewne ryzyko jest ale jeśli stosuje się dywersyfikację i nie odkłada się pieniędzy na jednym funduszu to ryzyko praktycznie nie istnieje.
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2016-06-25, 00:25  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Zobaczcie sobie stronę inwestujzarabiaj.pl - znajdziecie tam informacje na temat inwestycji w spółki Skarbu Państwa oraz spółki samorządowe, które wykazują wysoką stopę zwrotu. Moim zdaniem dla osób, które chcą pomnożyć swoje oszczędności nie ponosząc dużego ryzyka jest to rozwiązanie idealne.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-07-26, 09:59  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Ja przez jakiś czas bawilem się w Forex. Niektórzy ludzie zbijają na tym fortuny ale sam przestałem bo zauwazyłem,że jest to jednak zbyt wielkie ryzyko a sam natury ryzykanta raczej nie mam

Obecnie staram się dywersyfikować oszczędności. Część pieniędzy mam na lokatach, część w postaci złota a część w fundusze inwestycyjne, które przyznaję,ze obecnie przynoszą mi najlepsze zyski.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-08-30, 08:58  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiałem sie nad forexem ale potem przestałem po przeczytaniu kilku artykułów o tej formie inwestowania. Tak naprawdę to większość osób inwestując w forex traci a nie zyskuje....
W obecnej sytuacji politycznej głupotą byłoby trzymanie wszystkich oszczędności w złotówkach. Złotkówka jest słaba.

Sugeruję zajrzeć sobie do mennicy oraz zakupić tam kilka złotych lub srebrnych monet. Jest to o wiele bardziej opłacalne.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-08-31, 08:04  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
inwestowanie w nieruchomosci - zdecydowanie. i to jest coś, przy czym raz - mozna normalnie dalej pracować, a nieruchomość bedzie się spłacać sama dzięki wynajmowaniu jej. no i takie rozwiązanie najlepsze jest w miejscowościach stricte turystycznych albo dużych miastach. ojciec u mnie od kilku lat tak inwestuje w nadmorskich miejscowościach. ostatnio trochę zaszalał i kupił nowy apartament w rowach - kurort popularny, a mieszkanie pod wynajem turystom jak się patrzy. dobra sprawa i naprawdę dochodowa
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-09-12, 09:37  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Sam ostatnio się nad tym zastanawiałem. Bo :
nieruchomości są drogie
polska złotówka jest słabata tak wiec nie opłaca się trzymać wszystkich oszczędności właśnie w niej
giełda i fundusze inwestycyjne są niebezpieczne i jest duże ryzyko,ze się straci.

Jakie macie zdanie na temat tak zwanego eko biznesu?
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-10-02, 05:13  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
inwestycje w nieruchomości chyba nigdy nie przestaną być opłacalne. zwłaszcza teraz, gdy brakuje mieszkań. każdy chce mieć swoje. ale dlatego lepiej zainwestować w miejscu turystycznym, ale które nie jest dużym miastem - pod turystłów właśnie. brat kupił nowy apartament nad morzem, w Rowach - doskonała sprawa, sam się kredyt spłaca, bo jakiś jednak musiał zaciągnąć, ale teraz raty spłaca z tego, co ma z wynajmu. w dobrej lokalizacji, w pięknym miesjcu turystycznym nie ciężko dobrze na takich inwestycjach zarobić Smile
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2017-11-23, 06:56  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Według mnie najbardziej opłaca się inwestować obecnie w fundusze inwestycyjne. Teraz wiele firm udostępnia swoim klientom takie produkty finansowe, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Jak inwestuję z viennalife, potrafią dobrze doradzić, jak i gdzie ulokować oszczędności, żeby dla nas zarabiały. W dzisiejszych czasach trzeba myśleć o odkładaniu na przyszłość.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-12-05, 10:06  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
W biznes np.sprzedaż ubezpieczeń pod marką Cuk. Na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej pod ich logo nie są potrzebne duże pieniądze. Inwestycja ma szansę szybko się zwrócić. Sprzedaż ubezpieczeń to intratne zajęcie.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2019-01-09, 02:32  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
A jeśli chodzi o inwestycje w swoj własny dom na przykład, to panele fotowoltaiczne są super opcją. My mamy z pulsar-energia Smile
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-02-16, 10:34  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Osoby, które już prowadzą swój biznes mogą rozszerzyć działalność o sprzedaż ubezpieczeń pod marką Cuk. W podjęciu decyzji mogą pomóc te informacje https://cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-02-17, 11:47  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Ciężko tak na prawdę jednoznacznie powiedzieć w co się opłaca inwestować, ale jeżeli miałbym na coś postawić, to pewnie byłyby to nieruchomości.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-02-25, 12:24  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Lokaty nie są obecnie dobrze oprocentowane. Lepsze to niż trzymanie kasy w skarpecie, ale nie macie co tutaj liczyć na duży zarobek. Można zarobić co najwyżej kilka procent w skali roku co nie będzie wyższe nić aktualna inflacja.....

Polecam zorientować się w firmach udzielających pożyczek społecznościowych:
https://www.futurecapital.pl/w-co-i-gdzie-inwestowac-pieniadze

Na stronie jest portal, który pośredniczy pomiędzy osobami chcącymi zainwestować środki w pożyczki, a firmami, które chcą te pieniądze pożyczyć. Jest to najlepsza odpowiedzieć na pytanie w co inwestować.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-07-09, 12:48  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Inwestycja w firmę też może przynieść dobry efekt. Najważniejsze to ulokować pieniądze we właściwy biznes. Ciekawym rozwiązaniem jest franczyza, która pozwala rozwinąć się nawet w branży której do tej pory nie znaliśmy. Umowa z Cuk daje duże możliwości.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2019-07-17, 00:42  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem panele fotowoltaiczne to świetna inwestycja. U nas mamy z oze-biomar i jestesmy bardzo zadowoleni
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2019-10-20, 13:15  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Teraz to najlepiej jest inwestowac w mieszkanie pod wynajem. My sami z żoną kupilsmy w karkowie bardzo fajne mieszkanie w centrum, a pomoglo nam je znalezc biuro abc dom. I teraz wynajmujemy je studentom - naprawde można zarobic
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!