Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej?

Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
jozkawk

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 4
Post 2013-05-26, 19:27  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
zupelnie zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia ze ja inwestowac to w nieruchomosci w Lodzi lub w Poznaniu bo tam duzo uczelni i zapewne potrzebujacych nie brakuje.Mysle ze to dochod staly na wiele lat wiec jesli jest kapital to bobry kierunek do inwestowania.
Reklamy
jozkawk

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 4
Post 2013-05-31, 19:41  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
W obecnych czasach inwestowanie w nieruchomosci to zupelni dobry pomysl i zawsze mozna komus odsprzedac lub wynajac dlatego chetnie bym zainwestowac gdybym dysponowal odpowiednim kapitalem .Mysle ze jest mozliwosc zakupu od sprawdzonego dewelopera zarowno w Poznaniu Lodzi lub Gdyni gdzie inwestuje deweloper JWc.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-08-31, 13:31  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Ziemie są chyba najlepszą moim zdaniem inwestycją i najstabilniejszą. Dużo osób teraz buduje domy, cały czas jest zapotrzebowanie na jakąś fajną działeczkę do wystawienia domu. Temu nie daje się jeść - jak to się mówi. Trzeba mieć jednak jakiś kapitał początkowy.
Pablo44

Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 1
Post 2013-10-10, 15:32  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
mieszkanie to zawsze dobra inwestycja.
izydor

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 37
Post 2014-01-22, 10:39  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Inwestycje w ziemie, przetrwa nawet wojny.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-10-28, 11:23  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Długoterminowa, dla poważniejszego gracza, ale potencjał jest ogromny. Kwestia tego czy rynek znajdzie na to odpowiednie środki.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-11-03, 11:20  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Potencjał jest bardzo duży, tylko czy rynek to wykorzysta?
marek86

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 13
Post 2014-11-17, 23:22  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
jeśli chcesz szybko zarobić ale przy tym jesteś gotów podjąć duże ryzyko to proponuje grać na giełdzie. Sam inwestuje w fundusze w PKO BP. Na podstawie profilu ryzyka i czasu inwestycji wybrałem sobie odpowiedni portfel modelowy zdecydowałem się na ryzyko neutralne i inwestycje na 10 lat. Każdy może wybrać sobie coś dostosowane do jego potrzeb. Na przykład agresywny 3 letni gdzie akcje stanowią 55% inwestycji.

chart1_9.png
 Opis:  
 Rozmiar:  8.28 KB
 Odsłon:  12032 raz(y)

chart1_9.png

MariannaS

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 2
Post 2015-01-29, 12:02  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Ja również polecam inwestować w nieruchomości. JEśli ma się wolny kapitał to jest to najlesze i najpewniejsze wyjście. Mamy gwarancję, że te pieniądze nie znikną a przy okazji możemy zapewnić jakiś start w przyszłość dzieciom.

Ja kupiłam mieszkanie na wynajem w Warszawie bo tutaj mieszkam ale kupowałam tez synowi w łodzi.
Z tego co paatrzyłam z analizach Home Brokera to najlepiej chyba w Poznaniu. Ceny teraz rosną, miasto dość atrakcyjne szczególnie dla studentów.
oleska33

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 8
Post 2015-04-06, 11:58  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Poczytaj tutaj na temat mieszkań z rynku wtórnego to nadal opłacalna inwestycja na której ciężko stracić.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-16, 22:06  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepszą inwestycją na chwilę obecną są nieruchomości. Sama zastanawiam sie nad kupnem mieszkania w Warszawie. Na wynajmie można nieźle zarobić i odłożyć kasę chociażby na przyszłość dzieci.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-05-28, 08:26  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Inwestowanie w stare mieszkanie to już kiepski pomysł - raczej będą one coraz tańsze. Zwyczajnie nie ma klienta - jest ich zbyt dużo, mnóstwo wolnych, więc nie ma opcji na wzrost wartości.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-07-24, 15:17  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Inwestycja, z której sam korzystam to klub inwestorów . Miałem kiedyś kawalerkę, która wynajmowałem to był dochód, ale sprzedałem ją i część kasy inwestuje właśnie tam. Nie piszcie, że mogłem wynająć bo musiałbym kupę kasy wsadzić, żeby ktoś chciał tam zamieszkać a nie miałem. teraz kasę mam dzięki temu klubu.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-08-29, 12:50  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Chyba najlepsza inwestycja jest mieszkanie. Doszliśmy do tego gdy pooglądaliśmy
ofertę raiffeisenpolbank. Jak na mój nos to oferta jedna z lepszych, a poza tym interesuje mnie ubezpieczenie rodziny. Ale na ten temat muszę jeszcze porozmawiać z ich doradcą finansowych.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-09-02, 11:55  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze, to przeskoczenie pewnego progu - załóżmy 1 mln zł - czyli ilości gotówki, która będzie w stanie sama na nas zapracować.
Przy takiej ilości pieniędzy, banki chętniej negocjują lokaty. O ile zwykły zjadacz chleba może liczyć na 3% w skali roku, o tyle ktoś kto dysponuje takimi pieniędzmi może wynegocjować nawet 4% w skali roku.
Mentol

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 3
Post 2015-09-06, 12:13  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Nieruchomości??? Ludzie, to był świetny interes 25, 15, może nawet 10 lat temu. W tej chwili rynek jest jeszcze stabilny, ale zniżkuje.

Za 15 lat nieruchomości będą chodzić za pół darmo. Mieszkań będzie więcej niż potencjalnych lokatorów, lokali użytkowych dużo więcej, niż przedsiębiorców etc. etc.

Rynek niebawem się załamie z powodu emigracji i drastycznego niżu demograficznego.

Kupowanie nieruchomości w celach zarobkowych w tej chwili, to głupota. Ceny są jeszcze przed zapaścią. Być może jeszcze z 5-7 lat da się na nieruchomościach zarobić, ale później będzie masakra. I przy sprzedaży i przy wynajmie...
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2015-09-06, 13:16  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
W Polsce wciąż jest ogromny mieszkań. Więc z takimi pesymistycznymi wizjami bym nie przesadzał.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-09-28, 21:04  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Teraz podobno opłacalne jest złoto i złote monety. Wiele lokuje swoje oszczędności w złotych monetach. Potem oddają do skupu i zyskują na tym. Pamiętajcie, że oddając monety do skupu porównajcie ceny jakie proponują z innymi skupami.Ja mogę polecić swój ulubiony CoinArt mają dobre propozycje wyceny
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-10-12, 09:47  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
Powiem Wam,że wiele Waszych pomyslów tutaj jest bardzo fajnych ale są to pomysły dla większych kwot, których wiele osób po prostu nie ma. Oczywiście,że warto jest kupić mieszkanie i jest to ochrona kapitału ale trzeba mieć kasę na to. Wiele osób odkłada miesięcznie po 50 czy 100 zł.Nie więcej. Sam polecam zaintersować się kupowaniem sprzętu w hurtowni oraz sprzedażą przez allegro. Internet daje wiele opcji.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-10-14, 13:16  //  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Odpowiedz z cytatem
No dokładnie. Sam chętnie bym sobie kupił mieszkanie.Najlepiej nad morzem bo wiem,że takie nie stracą na wartości ale skąd wziąc na to kasę?
Z drugiej storny jest wiele wątków o inwestowaniu.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jakie inwestycje są teraz opłacalne najbardziej? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!