Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak skończyć z paleniem?

Jak skończyć z paleniem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-12-23, 08:58  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Ogólnie warto jest poczytać sobie o tym do czego omże doprowadzić palenie.
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-12-23, 11:04  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Wiekszość osób kojarzy jedynie raka płuc. A wcale nie jest to najczęsciej dotykajacą palaczy chorobą.
Sugeruję poczytać sobie o pochp:


Właśnie tego trzeba się obawiać. Nie dość,ze dotyka to wiekszości palaczy w pewnym okresie życia. To jeszcze praktycznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie oraz jest nieuleczalne.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-04-01, 08:12  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Wiele osób narzeka na ciągle rosnące ceny papierosów. Ja również zaliczam się do tego grona. Nie łudzę się, ze rzucę palenie papierosów więc postanowiłem poszukać w internecie ciekawe rozwiązania na obniżenie kosztów. Wiele wpisów na blogach jak np ten - https://www.tomito.pl/Czy-mozna-palic-taniej-blog-pol-1553521844.html poleca samodzielną produkcję papierosów za pomocą maszynek do tytoniu. Podobno na ma papierosy samodzielnie nabijane można wydać o wiele mniej. Korzystacie z takich nabijarek?
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-05-28, 21:48  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Rzuciłem parę miesięcy temu papierosy, to była bardzo dobra decyzja, czuję się lepiej, oszczędzam sporo pieniedzy, bo jednak na fajki szło z 400 zł miesięcznie, jak nie więcej. Zawziąłem się i też dużo mi pomogły tabletki recigar, bo tak nie ciągneło, było warto.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-02-18, 14:33  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Trzeba też pamiętać że palenie podnosi ciśnienie i prowadzi do chorób serca. W wtedy jest potrzebny lekarz specjalista kardiolog. Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/kardiolog/ macie takich lekarzy w tym centrum medycznym, polecam wam tam wizytę jak szukacie takiego lekarza.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak skończyć z paleniem? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!