Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak skończyć z paleniem?

Jak skończyć z paleniem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2012-09-16, 19:26  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Faktycznie dość drastyczny sposób. Z co jeśli po kilku dniach przejdzie niechęć do papierosa? Takiej opcji też nie można wykluczyć.
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-09-17, 11:07  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
faktycznie zamiast jaja miec jak kazdy prawdziwy facet i rzucic sila woli to lepiej rzygac 4 godziny na kiblu co to ludzie nie wymysla za bzdury szok Very Happy Very Happy Very Happy
petru

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 4
Post 2012-09-18, 08:15  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Nikita89 napisał: jest jeden z dobry sprawdzony sposób na zaprzestanie palenia, chodź banalny to drastyczny (only the brave) a potrzeba tylko ćwiarteczke czystej i paczkę twoich ulubionych ''sportów''. Wódeczke trzeba najpierw zmrozić bo ciepła szkodzi Wink Rozsiądź się wygodnie w swoim fotelu i zacznij palić powoli jednego za drugim bez przerwy. Przy pierwszym zamuleniu odstaw fajke i walnij kielona lub dwa i pal dalej. Po takim zabiegu gwarantuje minimum 2h przy sedesie. Mam kilku znajomych którzy wrócili do palenia przy kielichu, ty nie wrócisz. A tak na koniec dodam że ja wytrwałem do 6 fajka i żygałem 4h od tamtej pamiętnej nocy mineło 4lata a fajki kojarzą mi się tylko z wc powodzenia


Ja rzucam zawsze sezonowo. Jak jestem chory w zimę to nie palę potem aż do lata Smile

Twój sposób jest extra Smile
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2012-09-18, 12:18  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Petru, czyli w zasadzie mógłbyś wcale nie palić. Palisz bo lubisz. Nie obawiasz się, że możesz wpaść w sidła nałogu? Może lepiej nie kusić licha?
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2012-09-19, 09:17  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Tablety na T... pomagające rzucić palenie to Tabex i niestety od półtora roku jakoś są na receptę. Działają znakomicie, nmnie nie zamulały. No i trzeba pamiętać, że po rzuceniu nawet jeden fajek i się wraca do nałogu. Nikotynistą sie zostaje do końca życia
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2012-09-23, 22:55  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Terror tabletki te są już bez recepty. Problem w tym, że nie wszyscy aptekarze już o tym wiedzą, ale kiedy poprosić i sprawdzą to okazuje się że tak faktycznie jest.
Piter

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 21
Post 2012-09-24, 11:58  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Mnie w rzuceniu palenia pomogły tabletki, silna wola i napisany przez moją narzeczoną kosztorys "Co bym mógł gdybym nie palił". Przezabawne to było ale teraz widzę, że miała rację,mijają 4 lata bez papierosa i mogę sobie na więcej wydatków pozwolic.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2012-09-26, 16:40  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Fakt papierosy są horrendalnie drogie a będą jeszcze droższe. Kupując codziennie nie odczuwa się tego. Niemniej w skali miesiąca, czy roku uzbiera się niezła sumka. Inna sprawa, że pieniędzy tych nie odkładamy do skarbonki, tylko że tracimy na prawdziwe przyjemności a nie pseudo w postaci fajek.
blacky

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 9
Post 2012-10-01, 08:32  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Polecam e-papierosa Smile Dzięki niemu rzuciłem planie w 100%! W ogóle nie ciągnie do fajek, a jak czuje dym papierosowy to od razu jest mi niedobrze....
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2012-10-03, 12:20  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Każdy sposób jest dobry który prowadzi do celu. Długo paliłeś e-fajka?
bongo27

Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 9
Post 2012-10-03, 20:38  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
A nie lepiej spróbować naturalnych metod, chociażby takich http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Rzucanie,palenia,tytoniu,kilka,dobrych,rad,dla,palaczy,1-9141-1.html ???

Sorry, ale ja bym tego sposobu z wódą i paczką fajek nie wypróbował;p lepiej powoli i bez terapii szokowych.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2012-10-09, 09:10  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Samo rzucenie palenia może okazać się dla organizmu szokiem. Lepiej więc nie przysparzać sobie problemów przez eksperymentowanie.
ciugun

Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 3
Post 2013-06-23, 18:31  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Mi tabletki Tabex pomogly(po czesci). Bralem przez tydzien ale i tez palilem podczas zazywania tych tabletek przewaznie przed snem 1 papieroska dziennie. Wkurzalo mnie to bo bylem tak blisko rzucenia a jednak nadal palilem. Noi wlasnie ostatniego dnia urzadzilem sobie maly melanz z bratem.(Po pasterce w Boze narodzenie) Wypilismy wszystkie alkohole jakie mielismy (wodeczka, piwko, winko, whiskey) jednej nocy. Przez nasptepne 5 dni bylem tak struty ze nawet nie chcialem myslec o zapaleniu fajki. Po tych 5 dniach myslalem sobie ze wytrzymalem tyle, to moge nie palic dluzej i tak oto nie pale od tamtego momentu. Zaczelem palic kiedy mialem 13 lat. Palilem przez 7 lat. Nie pale juz 3,5 roku.
Pozdrawiam.
gogoman

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 9
Post 2013-06-28, 20:35  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Na Twoim miejscu zbadał bym tarczyce, polecam także profilaktycznie.
Michał36

Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 7
Post 2013-07-15, 11:30  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Chyba nie ma skutecznego, "złotego" środka, ale próbować trzeba.

W każdym razie - dobre jest stopniowe rzucenie palenia. Ojciec wziął "rozwód" z papierosami po 30 latach palenia - chociaż zajęło mu to blisko rok. Po prostu z każdym miesiącem ograniczał dawki nikotynowe. Zresztą - co pacjent, to inna terapia:)
thadee

Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 5
Post 2013-08-03, 15:29  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
a co myslicie o jedzeniu ktore ma niby pomagać rzucać? kiedyś czytalem ze są rózne produkty spożywcze które to ułatwiają ale sam nie wiem...na razie chyba nie będe probowal ; D

link wyciety, admin
blacktime

Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 11
Post 2013-08-28, 08:40  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Moje przygody z e-papierosem nie są jakieś spekatkularne. Próbowałem z nim rzucić, ale nie wyszło. Ograniczam za to palenie zwykłego.

Zawsze to coś. No i można w pracy palić Smile Szef pozwala.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-10-23, 21:38  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
To wcale nie jest proste zadanie, ale jak mówi moja żona cel uświęca środki. Moja żona zawsze interesowała się medycyną estetyczna. ja stwierdziłem, że jak rzuci palenie - próba roczna, to zafunduję jej nawet cały pakiet ich usług.Właśnie mija pół roku i nie pali. Ja zaczynam oszczędzać.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-11-17, 07:49  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Ja równiez paliłem prawie 15 lat. Próbowałem wiele razy rzucić ale po takim stażu praktycznie nie jest możliwe rzucenie palenia jedynie siła woli. Moim zdaniem nie ma na to większysz szans. W końcu skorzystałem z porady lekarskiej i lekarz przypisał mi odpowiednie środki, które przez jakiś czas uzupełniały niedobór nikotyny w organizmie i jedynie dzięki nim udąło mi się rzucić palenie....
Fitnesowiec

Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 6
Post 2015-11-24, 21:52  //  Jak skończyć z paleniem? Odpowiedz z cytatem
Jest taka książka po której przeczytaniu 90% osób rzuca palenie, przynajmniej w gronie moich znajomych tak było. Nie pamiętam dokładnie tytułu ale autorem jest Allen Carr
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak skończyć z paleniem? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!