Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Garnitur jaki i gdzie polecacie...

Garnitur jaki i gdzie polecacie...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Gremielny

Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 4
Post 2014-07-25, 10:55  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Swarzędz? Gdzie to w ogóle jest? Ja polecam takie marki, jak: Pavo, Vistula.
Może cena wysoka, ale jakość wysoka...
Reklamy
dzoanan159

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 4
Post 2014-07-29, 11:11  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Wszędzie jest tego pełno, z cenami roznie bywa, w giacomo conti, lavardzie, prochniku sa dosc drogie, ale nieraz maja promocje wiec warto zajrzec np. ja kupilem swoj za 600zl w giacomo i wyglada calkiem ok.
Bartek

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 9
Post 2014-08-12, 12:21  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Ja polecam garnitury w salonach Evita w Krakowie, różne marki a dla koneserów szycie na miarę.
MarekPoz

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 2
Post 2014-08-15, 18:05  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
W cybinie znajdziesz odpowieni dla Ciebie, mają tam ogromny wybór fasonów wzorów, możesz już go kupić za 497zł, warto się tam wybrać i zobaczyć co oferują.
maria.walczak

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 1
Post 2014-09-11, 10:20  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od stylizacji, czy ma być na co dzień czy do ślubu... Ja osobiście podczas ślubu jestem za postawieniem na klasykę. A podczas poprawin byłam za tym by mój mąż ubrał coś casualowego.Marynarka męska jest bardzo ważnym elementem ubioru, ale można bawić się stylizacją. Spodnie w innym kolorze, a marynarka w innym. Mój mąż zakupił czarną marynarkę i czarne zwężane spodnie. Można je również nosić na co dzień do pracy. Cool
Jasha

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 3
Post 2014-09-11, 10:46  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Ja mam z garniturem odwieczny problem, bo mam nietypowa budowę ciała. Jak szukałem garnituru to zjeździłem całą Warszawę. Mierzyłem nawet i Hugo Bossa i dupa nic mi nie leżało, aż kolega polecił mi w Landzie taki mały sklepik na piętrze. Babeczka tylko spojrzała na mnie i pierwszy garnitur jaki wybrała był idealny, później przymierzałem jeszcze inne przez siebie wybrane i nie to nie było to. Dobra obsługa w takich sklepach to połowa sukcesu.
matigori

Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 24
Post 2014-09-19, 10:04  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
maria.walczak napisał: Wszystko zależy od stylizacji, czy ma być na co dzień czy do ślubu... Ja osobiście podczas ślubu jestem za postawieniem na klasykę. A podczas poprawin byłam za tym by mój mąż ubrał coś casualowego.Marynarka męska jest bardzo ważnym elementem ubioru, ale można bawić się stylizacją. Spodnie w innym kolorze, a marynarka w innym. Mój mąż zakupił czarną marynarkę i czarne zwężane spodnie. Można je również nosić na co dzień do pracy. Cool


Tak jak Maria napisała marynarka w stylu casual Smile
mezczyzna1989

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 2
Post 2014-09-24, 09:40  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Ja co prawda jestem z Torunia, ale Panom z moich okolic polecam Lassar, mają świetnie męskie garnitury. Szyją na miarę, z wysokiej jakości materiałów, mam już kilka ich produktów i bardzo sobie chwalę. Co do sieciówek typu 'Vistula', chyba sam od tego odchodzę, boję się, że niestety, w tych sklepach jest już 'masówka'.
przemas

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 28
Post 2014-09-28, 16:28  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
W każdym większym mieście jest od groma sklepów z garniturami i każdy znajdzie coś dla siebie.
przyba

Dołączył: 03 Paź 2014
Posty: 9
Post 2014-10-03, 11:39  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Dla mnie klasyka jest najlepsza, ale czasami i coś łamiącego stereotyp jest też godne polecenia. Złamać garnitur jakimś kolorowym dodatkiem np.
Jeśli chodzi o mój ulubiony to preferuję garnitur pasowany, najlepiej ciemny granat + biała koszula i brązowe buty z paskiem.
filipoo

Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 4
Post 2014-11-11, 11:49  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Mnie osobiście podobają się tylko takie garnitury i to najlepiej w jakiś odważnych kolorach a nie tylko czarny i czarny, chociaż wiadomo czasem klasyka najlepsza:)
Unsafe

Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 5
Post 2014-11-29, 02:06  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Witam, zastanawiam się czy w Recmanie opłaca się kupować garnitur? Są dobre jakościowo? Piszą o połączeniu wiskozy, wełny i PES (cokolwiek by to znaczyło). Ktoś ma doświadczenia?
Frunia

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 1
Post 2014-12-14, 12:32  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Nie kupuj tanich garniturów, facetem będzie w tym wyglądał jak nieszczęście, garniak musi być porządny, tego się nie kupuje co miesiąc tylko raz kiedyś. Zobacz w Spilliaert szyja garnitury na miarę, bardzo dobre jakościowo i ładnie skrojone.
Fabian

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 10
Post 2015-01-14, 16:08  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Super jakościowo garniaki są w salonach digel. lepiej zainwestować w jakość a nie kupić beznadzieje...
pakito

Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 13
Post 2015-01-14, 22:03  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Zobacz sobie w internecie tu są tanie i modne garnitury np recman24.com. A jak się zmierzysz to masz tabele rozmiarów i dobierzesz odpowiedni. Ja wolę ostatnio na necie ubrania zamawiać bo powiem szczerze denerwują mnie natrętne ekspedientki w sklepach...ani się zastanowić nie można na spokojnie. A tu wymienisz bez problemu jak cos nie bedzie pasowało
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-01-25, 22:33  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Ja mam ze Spilliaert szyty na miarę i mi najbardziej odpowiada w porównaniu do wszystkich garniturów, jakie miałem do tej pory. Dobrze skrojony, idealnie dopasowany i bardzo dobry materiał, nie widziałem jeszcze nigdzie takich garniturów.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2015-05-14, 17:33  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
W Poznaniu duży wybór garniturów ma salon Moda Męska Nowak . Mają bardzo przystępne ceny i praktycznie każdy znajdzie tam coś dla siebie. No i dostępne są też akcesoria dodatkowe - krawaty, koszule itp.
janusz__90

Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-02, 11:48  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Polecam sklep z garniturami z dużymi rabatami - sprawdź tu
Kalizu

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-25, 10:30  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
a polecam moze poszperać w internecie, bo mozna duuuuzo zaoszczedzić, szczególnie ze stronami z kody rabatowe
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2015-06-25, 23:43  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Ja mam garnitur szyty na miarę, drogo, ale przynajmniej wyglądam jak człowiek.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!