Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Garnitur jaki i gdzie polecacie...

Garnitur jaki i gdzie polecacie...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
heniek765

Dołączył: 27 Mar 2014
Posty: 3
Post 2015-07-06, 15:43  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
W Krakowie, albo salonach firmowych polecam garnitury Konik z możliwością szycia na miarę. Jakość, niebywały szyk wyjątkowy look. Zrobi wrażenie. Warto mieć choć jeden porządny, modny i idealnie skrojony garnitur.
Reklamy
jakolip

Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 1
Post 2015-11-07, 09:23  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Nie oszczędzajcie kasy na garniturach . Na poprawinach mi się rozdarł...
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2015-11-24, 13:14  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Bytom to mój faworyt jak do tej pory. Granatowa jednorzędówka i jest klasa Smile Do tego jakieś fajne spinki i biała prostokątna poszetka i mamy efekt wow Smile
mama1111

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 2
Post 2015-12-08, 14:02  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
garnitury Bytom, na każdą miarę, albo Próchnik....
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-02-10, 08:07  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Generalnie w sieci masz znacznie większy wybór i niższe ceny. Kupowanie takich rzeczy na mieście mija się z celem. Nie ten wybór, nie te marki. Online jest dużo łatwiej.
Ramius

Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 5
Post 2016-03-17, 08:58  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Fakt w sieci wybór większy , tylko z rozmiarówką trzeba uważać, najlepiej wybierać sklepy, gdzie podają dokładnie wymiary ubrań. Kasy też nie warto oszczędzać, lepiej kupić coś naturalnego najlepiej wełnę, a nie tworzywa sztuczne w których się człowiek zapoci. Warto też kupić dwie pary spodni, bo się szybciej niszczą niż marynarka Smile
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-09-28, 11:13  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
W sieci zwykle podane są dokładnie wszystkie rozmiary.Sam zawsze staram sie dokładnie wymierzyć zanim coś zamówię. Tak aby trafić w odpowiedni rozmiar. Ostatnio zamówiłem sobie taki garnitur na co dzien firmy JOOP:


Lekko dopasowałem jedynie rękawy u miejscowej krawcowej .

1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  10.18 KB
 Odsłon:  7112 raz(y)

1.jpg

draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 895
Post 2016-12-14, 11:15  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Całkiem ciekawy chociaz nie powiedziałbym, że jest to garnitur na jakąś szczególną okazję. Sam aktualnie szukam czegoś na studniówkę i nie wiem czy taki garnitur by mi na tą okazję pasował.
Lepiej moim zdaniem wyglada ten fason:

garnitur-na-studniowke-lancerto.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  34.69 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

garnitur-na-studniowke-lancerto.jpg

TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-01-25, 14:02  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Ostatnio poszukiwałem przez długi czas garnituru idealnego. Okazało się to naprawdę nieprostym zadaniem. Oferta w galeriach handlowych zupełnie mi nie odpowiadała. Dopiero w salonie firmy Grześman znalazłem model, który naprawdę mnie satysfakcjonował.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-08-28, 12:09  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Nie polecam czarnego koloru. Jest to bardzo oficjalny kolor, który dobrze wyglada jedyie jeśli chodzi o jakieś uroczyste okazje, ewentualnie gale i bale. Na co dzień zdecydowanie lepszym wyborem będzie garnitur w kolorze granatowym, który jet o wiele bardzieij uniwersalny ( pasuje nawet do pana młodego....).

Jeśli chcecie sobie kupić marynarkę na lato to najlepiej jest celować w jasne kolory oraz naturalne materiały.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-09-24, 14:53  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Granatowe są fajne.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2017-11-17, 18:30  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Polecała bym Ci zamówić internetowo, jest tanio no i z dostawą do domu. Mężowi zamawiałam garnitur od Kubneza i jest z niego zadowolony, korzysta z niego już półtora roku. Warto do nich zajrzeć.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-02-20, 00:02  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Do garnituru koniecznie kup sobie elegancki zegarek Smile To będzie bardzo fajny dodatek. Zobacz sobie na https://www.e-zegarki.pl/zegarki-meskie, na pewno coś znajdziesz odpowiedniego
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-10-14, 09:43  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
W pewnych salonach sprzedawcy znają się bardzo dobrze, świetnie Ci doradzą i będziesz zadowolony z zakupów. Wiadomo jednak, że nie wszędzie tak jest. Być może naprawdę wierzą w to, że wiedzą jak wybrać idealny garnitur. Jednak w rzeczywistość i z pozoru „nic nieznaczące lub nawet niewidoczne” detale mówią co innego. Polecam samodzielnie poczytać sobie na blogach o tym jak wybrać dobry garnitur i niekoniecznie sugerować się tym co twierdzą sprzedawcy....

Ze swojej strony polecam sklep Dastan. Dobre garnitury Bielsko-Biała
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-12-14, 12:25  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Istotne jest też to by taki garnitur prać w odpowiednim miejscu. W domu raczej się tego nie robi, można go zniszczyć dlatego najlepiej oddać go do pralni. W Warszawie jest super pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ z dowozem na telefon.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-01-18, 11:11  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Miler jest świetny, wg mnie nie ma porównania do marek często spotykanych w galeriach handlowych. To zupełnie inna jakość materiału i sposób szycia. W swoim czasie przeszedłem przez wiele innych produktów z Bossem i Joopem włącznie. Jedynie Joop był w porządku, ale i tak nadal Miler jest dla mnie numerem jeden.

Dobrze jest również poszukać zniżek do sklepów z odzieżą męską:
https://coupondojo.pl/

Odsyłam na stronę z kuponami rabatowymi. Można znaleźć dobre promocje.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!