Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Garnitur jaki i gdzie polecacie...

Garnitur jaki i gdzie polecacie...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Michalos

Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 3
Post 2012-02-29, 17:01  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Witam,
mam problem, ponieważ w życiu miałem 2 garnitury (jeden na komunię drugi na studniówkę), a w pracy którą ostatnio dostałem jest on wymagany przez co jestem zmuszony wybrać się na zakupy (okolice Poznania). Nie orientujecie się gdzie można tanio dostać takie ciuchy i gdzie ekspedientka pomoże mi go odpowiednio dobrać?
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-01, 01:05  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
jak chcesz tanio kupowac garnitur to daj sobie spokoj z nim w ogole bo efekt zrobisz tylko odwrotny z siebie niz zamierzasz w pracy

w kazdym dobrym sklepie chocby w galerii handlowej w dzisiejszych czasach panie ci beda pomagac przymierzac i doradzac do skutku Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-03-01, 12:24  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Czasami firmy robia promocje np kupujac jeden garnitur, drugi masz 50% taniej, warto poswiecic troche czasu i poszukac.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-03-01, 13:31  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Na garniturze nie warto oszczedzac. Dobrej jakosci posluzy bardzo dlugo - pod warunkiem ze twoja figura z czasem sie nie rozminie. Pamietaj zeby dopasowac go - za dlugie nogawki, czy rekawy to w Polsce zmora.
Jaanusz

Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 2
Post 2012-03-01, 15:33  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Podstawą jest odpowiednie dobranie koszuli. Rękawy i kołnierzyk powinny wystawać spod marynarki (około - R:3cm K:1cm) buty powinny być w kolorze paska i oczywiście ciemne skarpetki. Jeżeli chodzi o cenę to swojego czasu kupno garnituru wiązało się u mnie z wydatkiem rzędu 1000zł, jednak niedawno trafiłem przypadkowo do sklepu. Za te same pieniądze kupiłem garnitur, 2 koszule, krawat i pasek. Jestem bardzo z tego zakupu zadowolony, ponieważ rzeczy są naprawdę dobre gatunkowo i wygodne.
Krisoff

Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 3
Post 2012-03-02, 15:27  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Byłem w podobnej sytuacji, musiałem się ubrać na ślub brata i znajomy polecił mi właśnie ten sklep o którym pisze Jaanusz. Pojechałem i po 20min wracałem do domu z garniturem i koszulą. Smile
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-03-02, 15:35  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Naprawde mysliscie ze ktos uwierzy w ta wasza kryptoreklame? Za moment skonczy sie banem.
pampers

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 11
Post 2012-06-13, 14:27  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
wybierz się chociażby do h&m czy zary - są tam fajne garnitury w stylu fit a nie jakieś wielkie z PRLu i cena też jest przystępna. poza tym taka marynarkę możesz nosić też do jeansów, bo one nie są aż tak oficjalne jak te od garniaczków z innych sklepów
Brawojciech

Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 64
Post 2012-09-11, 19:43  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, bez przesady marynarka i dziny...Poza tym recmann czy jakos tak - tylko w mniejszych miastach bo ceny kolosalnie się różnia, ale jakościowo są na prawdę
Mareczek

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 1
Post 2012-12-13, 18:52  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Jak koło poznania, to idealnie. Ja mam bliżej do Krk. Ale koło Poznania też jest ALBIONE. Garnitur wcale nie musi być za karę. Wystarczy dobrać odpowiedni najlepiej wełniany garniak. Kupiłem na ślub i teraz zakładam go z przyjemnością gdy tylko mam okazję. Polecam.
DrGonzo

Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 4
Post 2013-03-11, 10:09  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Najlepiej wybrać się do krawca. Ja akurat mieszkam we włókienniczym zagłębiu więc nie brakuje krawców. Ostatnio fajnego garniaka za 5 stów plus koszt materiału zrobił. Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie niż kupowanie gotowca. Wybierasz sobie swój materiał, krawiec mierzy i tyle. Minus jest taki, że trzeba trochę poczekać.
Ana

Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 1
Post 2013-07-04, 16:45  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Fajne gangi są na Głogowskiej za wiaduktem. Przeróbki w cenie garnituru. producent Adalbert.
Dashiell

Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 9
Post 2013-08-14, 14:19  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
ostatnio chyba Bytom i Próchnik robiły promocję, miałem ich garnitury i naprawdę polecam. klasa.do tego sprawdź sobie tu jakie są aktualnie kupony rabatowe do sklepów z ciuchami (polecam szczególnie te do Zalando) i sprawdź czy tam czegoś nie znajdziesz.
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2013-08-16, 04:48  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Tylko Bytom. Jestem kilka miesięcy po zwiedzeniu większości salonów z garniturami, bo szukałem czegoś do ślubu. W Bytomiu mnie najlepiej obsłużyli, tam kupiłem 2 garniaki. Żeby nie było drogo, wybraliśmy się z moją do outletu, za garnitur z nowej kolekcji, bardzo dobry gatunkowo, modnie skrojony i z poprawkami na mnie zapłaciłem 800 zł, za drugi 400 zł, więc warto. Nie polecam Pierre Cardin, drogo, a obsługa średnio miła.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2013-10-16, 08:13  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Jeśli jesteś koło Poznania możesz odwiedzić Outlet poznan.factory teraz powinny być wyprzedaże wiosenne. Można trafić na naprawdę super promocje szwagier kiedyś kupił Garniak przeceniony z 1300 na 400złSmile
ModnyKolnierzyk_pl

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 19
Post 2013-11-12, 14:22  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej byłoby po prostu odwiedzić galerię handlową,pochodzić i przymierzyć kilka modeli garnituru. Bez tego ani rusz i ciężko doradzić na odległość. Garnitur musi przecież idealnie leżeć i musisz się w nim dobrze czuć.
Tomo092

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 1
Post 2014-07-02, 08:58  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Spoko garnitury są w firmie Dastan. Cena nie powala na kolana i nie prowadzi do omdlenia Wink a fasony i jakoś dobra.
tak_a_co?

Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 1
Post 2014-07-17, 14:57  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
polecam garnitury cafardini imo ceny jakość jest zniewalająca i na pewno "przeżyja" kilka dobrych lat
Piercingowiec

Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 8
Post 2014-07-21, 10:53  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie Bytom jest spoko spółką.
Drogie, ale naprawdę eleganckie garnitury.
MarekPoz

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 2
Post 2014-07-24, 16:45  //  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Odpowiedz z cytatem
Jak po garnitur to polecam jedż do salonu Cybina w Swarzędzu, mają świetny wybór i fajne ceny. Na pewno sobie coś wybierzesz a jakby co to obsługa bardzo dobrze zna się na tym i dobierze garnitur odpowiedni to twojej sylwetki, odpowiednio dopasowany.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Garnitur jaki i gdzie polecacie... Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!