Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce?

Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
bajeros

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 4
Post 2013-06-30, 23:12  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce?
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2013-07-01, 07:43  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Ja planuje wyjazd w góry na kilka dni.
bajeros

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 4
Post 2013-07-01, 08:36  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Poleci ktoś fajne miejsce nad jeziorem? najlepiej w Polsce południowej Smile
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-09-05, 12:07  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Polecam pobyt w Jachówce, jezior tam nie ma, ale jest na prawdę pięknie! Smile
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2014-05-20, 18:12  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
A może Katowice? accorhotels.com tutaj znajdziesz fajne hotele w tym mieście, może coś wybierzesz. ja kilka razy korzystałam z ich usług i było ok. A na miejscu nie można się nudzić. jest dużo zabytków i fajnych knajpek. Może to nie Warszawa czy Zakopane, ale jeśli lubi się spokój to można tam miło spędzić czas.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-03-25, 13:18  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
zazwyczaj Tatry, mamy jeszcze kilka szlaków do odhaczenia Wink
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-06-11, 10:05  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Mazowsze też jest piękne. Ja ostatnio jak przeglądałam internet trafiłam na hotel Jahranka
Miejsce super. Szczególnie dla rodzic z dziećmi bo jest na przykład sporo miejsca na piknik, a przecież dzieciaki uwielbiają pikniki więc można śmiało zobaczyć ofertę i to piękne miejsce.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-06-30, 13:00  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
My jedziemy w góry. Morze również lubię ale na max 2-3 dni za to w górach mógłbym siedzieć i dwa miesiące. Bardzo lubię chodzić po szlakach. W tym roku wybieram sye do Białki Tatrzańskiej. Świetna miejscowość. Nie jest drogo a znajduje się tam wiele ciekawych atrakcji. Jak na przykład termy. . Jest to wielki kompleks basenów oraz saun. Można się tam naprawdę zrelaksować oraz spędzić praktycznie cały dzień.

Ogólnie polecam jeszcze Bory Tucholskie. Wypoczywaliśmy tam wiosną i równiez nam sie podobało.

Znajduje się tam świetna restauracja. Przystanek Tleń. http://www.przystanektlen.pl/site/6/restauracja.html
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-07-04, 12:57  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Morze- Kołobrzeg, Sarbinowo.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-07-13, 13:08  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
My właśnie wróciliśmy z wycieczki .Zwiedzilismy kilka ciekawych miejsc w Polsce. Bylismy w Szczecinie i potem kilka dni w Dziwnowie. Akurat trafiliśmy na ładną pogodę tak więc można było się opalać.
Jak do tej pory jest to jedno z najciekawszych miast w Polsce jakie zwiedziłem. Na stronie znajduje się rownież interesujący blog gdzie można sobie poczytać o takich kierunkach : szerokiej-drogi.pl

Na miejscu jak jesteście pociągiem czy autobusem warto jest wynająć sobie samochód. Będziecie o wiele bardziej mobilni. Obecnie Avis oferuje tani wynajem.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-09-18, 05:54  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
no is uper

bialka.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  64.29 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

bialka.jpg

Maciex

Dołączył: 18 Wrz 2015
Posty: 5
Post 2015-09-18, 09:48  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam Mazury. Piękne jeziora, lasy. Fajne miejsce szczególnie dla aktywnych osób - jest gdzie pobiegać , pojeździć na rowerze, konno. Jedyny minus to komary - ale da się przeżyć.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-09-18, 10:44  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Zależy co CIę interesuję. Chciałem pojechać do Krakowa na clubbing i zatrzymać się na kilka dni w jakimś hotelu w którym jest co robić, więc wybrałem Best Western przy Opolskiej ponieważ tam jest basen. Miejscówka bardzo w moim typie i dobrze się bawiłem tam i w klubach. Urlop się udał Smile
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-09-19, 12:44  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
W tym roku na jesień mam urlop i wybieram się do Nowego Sącza. Lubię to miejsce, wędrówki po górach. Które o tej porze mienią się wieloma kolorami . Wieczorem wybierzemy się do restauracji Mekong, mam nadzieję że ich kaczka jest nadal smaczna.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-21, 15:10  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Widzę,że większość z Was woli wypoczywać w górach. U nas jest podobnie.Żona i ja jesteśmy bardzo aktywnymi osobami i nad jeziorem czy te morzem po prostu nam sie nudzi. Można poleżeć dzień albo dwa ale nie dłuzej. Za to w górach zawsze jest wiele atrakcji. MOżna wybrać się na szlak albo w zimie jeździć na nartach .W tym momencie nie wyobrażam sobie zimy bez wypadu na narty. Noclegi zwykle rezerwujemy sobie w Szczyrku.
Rozwinieta miejscowość i bardzo dobre wyciągi.Nie jest również tak drogo.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-10-06, 13:01  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
ja jak mam wolny weekend to lubie wybrac sie do warszawy- jest co zwiedzać, jest gdzie zaimprezować, dobre puby i restauracje. dla mnie opcja idealna na krótki wypad. na sylwestra w tym roku też się tam wybieramy, juz zarezerwowałem miejsce w hotelu Rialto. Pięć gwiazdek więc robi wrażenie. na takie okazje warto sobie pozwolić na nutke luksusu Smile
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-11-16, 14:28  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
My z kolei uciekamy z Warszawy w góry, do Białki. Poszalejemy na nartach, odpoczniemy w termach. Co drugi wieczór pewnie będzie ognisko i zabawy na świeżym powietrzu. Nabieramy tak sił po rozleniwiających Świętach. W tym roku wyjeżdżamy od razu po Sylwestrze, będzie mniej ludzi. Gdyby naszła nas ochota na zwiedzanie to do Zakopanego będziemy mieli tylko 20km.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-11-26, 22:39  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Góry, rzecz jasna w zimę w tym roku planujemy też na sylwestra w góry może do hotelu Głęboczek, a w lato morze. I tak od kilku lat.
Uwielbiamy i góry i morze ale właśnie w lato preferujemy wodę, a zimą góry, które są przepiękne!
Nie wiem czy jest coś bardziej uspokajającego niż góry zimą.
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-12-26, 07:09  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Ja kocham Polskie morze zarówno zimą jak i latem. Byliśmy w lipcu trzy tygodnie w łebie. Teraz planujemy ferie zimowe w Jastrzębiej Górze 100 m od plazy
Gorgio

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 12
Post 2016-02-22, 17:06  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
polecam Sopot fajnie można tam spędzić czas Smile
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!