Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce?

Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2016-07-12, 16:07  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Gorgio napisał: polecam Sopot fajnie można tam spędzić czas Smile

dla mnie sopot jest super na 2-3 dni, tak dłużej to wolę pobyć z dala od zgiełku Wink Pójść w góry, zaszyć się w lesie, albo nad morzem, ale np w takich Piaskach
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-07-13, 12:41  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie to nie przepadam za wypoczywaniem nad morzem. Nie jest to na pewno kierunek dla mnie Należę do bardzo aktywnej grupy osób i nad morzem zazwyczaj już 2-3 dnia zaczynam sie nudzić. Od wielu lat jeżdżę w Polskie góry. Mam słabość do Beskidów. Już trzeci raz jedziemy z rodzinką do tego samego miejsca w Wiśle.
Jest tam bardzo dobry standard, mają smaczne jedzenie oraz cenowo na akceptowalnym poziomie ( szczególnie jeśli kupuje sie pakiet z jedzeniem).
Jeżeli nie wiesz gdzie się zatrzymać, to sprawdź sobie Willę Stok.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-07-22, 14:37  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Gdyby to ode mnie zależało, to poleciłbym Jezioro Białe w Okunince. Szczególnie polecam pojechać tam podczas Dni Krokodyla. W tym roku było naprawdę fajnie. I nawet laski dopisały podczas wyboru Miss Krokodyla Smile

Na miejscu polecam zarezerwować sobie ten domek
https://szyszka-okuninka.pl/

Super standardzik naprawdę

Drugim kierunkiem to Chełm - szczególnie w celach kulinarno, gastronomicznych.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-09-23, 10:17  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
To zależy. Długie urlopy to polskie morze raczej, a na krórkie wybieramy miejsca raczej mniej znane i oblegane. żeby poznać naszą Polskę piękną. Ostatnio np. byliśmy w Białej Podlaskiej, pięknie tam i ile historii zaklętej w tych terenach. Mieliśmy też dobry hotel, hotel Delfin, w bardzo dogodnej lokalizacji, a i przytulny, ładny, w dobrej cenie Smile Zachęcam do takich wypadów, też są super, a nie tylko leżenie plackiem na plaży Very Happy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-09-23, 11:07  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Góry Smile A najlepiej Zakopane. Nie wiem co to miejsce w sobie ma, ale bardzo mi się dobrze kojarzy. Lubie bardzo chodzić nad morskie oko, co ono w sobie ma takiego przyciągającego nie wiem, ale dla mnie jest jak magnes. Lubie też góralskie jedzenie. Dobrze pojjeść można w karczmie Szymaszkowa, to z kolei na trasie do doliny kościeliskiej. Mogłbym tam zamieszkac, może kiedys... Smile
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-10-06, 13:08  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Ja rownież dobrze czuje się w Zakopanem. Wybieram jednak okres poza sezonem. Ceny są o wiele przystepniejsze, poza tym nie ma wtedy problemów z wyjazdem z Zakopanki. Nad morze jeździmy głównie latem chociaż zdarzały się krótkie wyskoki na weekendy w ciągu roku ( szczególnie,że nie mamy nad morze tak daleko).
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-11-09, 13:05  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Sam planowałem w tym roku wybrać się za graincię Nic nie wyszło z planów z uwaagi na brak odpowiednich funduszy. W Polsce jednak również dobrze nam się wypoczywało. Wybraiśmy się nad morze. Pierwszy raz odwiedziłem Gdańsk. Wiedziałem,że jest to ciekawe miasto, ale nie że aż tak. Zdecydowanie jedno z ciekawszych w kraju.

Udał nam się również nocleg. Udało nam się na miejscu zabukować sobie wygodny pensjonat.

Polecam wybierać się do Gdańska głownie poza sezonem, jest o wiele taniej niż w sezonie i mniej turystów. https://www.e-wczasy.pl/blog/gdansk-w-trzy-dni/
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2017-01-19, 13:35  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Może Bieszczady wreszcie?
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-09-03, 15:32  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o Polskę to my najczęsciej wybieramy Kaszubyb. Jest tam przepieknie. A jeździmy zawsze do ośrodka Debrzyno, super miejsce Smile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-09-28, 06:39  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Bieszczady faktycznie są świetnym kierunkiem. Ale na kilka dni. Nie wiem czy rozplanowałbym sobie tam pobyt na więcej niż tydzień.

Osobiscie lubię jeździć nad morze. Wybieram miejscowości, w których mogę się totalnie zresetować. Szczególnie,że w pracy ostatnio mam sporą nerwówkę.
Z miejscowości nadmorskich lubię Juratę. Jest czysto, spokojnie, piękna plaża.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-10-05, 11:47  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Są takie miejsca, w które na wakacje można jeździć przez cały rok Smile Jednym z nich jest nasze polskie morze. Ja uwielbiam je nawet i zimą. A zawsze jeździmy z całą rodzinką do Ustki, do hotelu Grand Lubicz. Mają naprawdę bardzo fajne atrakcje tam, wystarczy że wspomne chociażby o spa, basenie czy Aquaparku Very Happy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-10-06, 00:20  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Ja wolę takie nieoczywiste, może troszkę nieodkryte miejsca jak dolny śląsk. Bardzo urocze jest tam miasteczko Kudowa-Zdrój Smile Możecie tam sobie pojechac do Apartamentów Kudowa-Zdrój na 1 maja Smile
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2018-02-08, 10:53  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na urlop w marcu nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze?
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-06-07, 06:02  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Nie znam akurat tego ośrodka ale sama Jastrzębia Góra to bardzo przyjemna miejscowość. Najdalej wysunięta na pólnoc miejscowość w Polsce. Wprawdzie woda jest tam zimna, ale za to plaże ładne. I nadrabia widokami ( zdjecie pod spodem).

Jeszcze ewentualnie możesz spróbować zarezerwować sobie mieszkanie korzystając z tej strony: https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-nadmorzem-jastrzebiagora-1271 - nie sa to hotele, ale apartamenty. Wygodna opcja bo jest kuchnia do dyspozycji.

fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-05-15, 10:08  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Jastrzębia Góra faktycznie jest przyjemnym miejscem na wakacje.Nie podoba mi się w niej jedynie jedno. Woda jest wprost lodowata oraz w innych miejscach w zatoce można znaleźć cieplejsze miejsca do kąpania się Wink Sa ludzie, którym to nie przeszkadza. mi osobiście jednak tak.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://www.e-wczasy.pl/blog/gdzie-na-wakacje-wybierz-jastarnie/

Na stronie opisane są atrakcje w Jastarni, która moim zdaniem jest jedna z lepszych polskich miejscowości nad morzem
ładna plaża
niewysokie ceny noclegów prywatnych
no i miejscowość nie jest tak zatłoczona jak wiele innych kurortów

delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-06-06, 17:18  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Ja też zawsze ustawiam kierunek na północ, Bałtyk kocham i nie czuję się dobrze w innym miejscu wcale. Mnóstwo atrakcji i pięknych miejscowości mamy, można odpoczywać w komfortowych warunkach. Szczególnie polecam Trzęsacz, miejscowość niedaleko Rewala czy Niechorza. Oprócz ciekawej plaży są i inne atrakcje, szczególnie Labirynt Luster http://labiryntluster.eu/. Blisko plaży się znajduje, fajne przeżycie i niezapomniane wrażenia, można się pogubić Smile
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-06-07, 11:30  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
U nas już rezerwacja zrobiona, jedziemy na tydzień nad morze. Jak nie macie jeszcze planów konkretnych to jest dużo tańszych ofert last minute w https://www.sunandsnow.pl/ jak jeszcze w czerwcu chcecie jechać to jest -30%
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-07-09, 07:12  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na wakacyjny wyjazd na biwak? Czytałem ostatnio sporo na ten temat na http://www.bazadziecka.pl/article/wyjazd-z-dzieckiem-na-biwak-co-bedzie-nam-potrzebne.69395.html#.XwatYCgzbIV i powiem Wam, że bardzo chętnie zafunduję taki własnie wyjazd moim pociechom, szczególnie, że będzie to ciekawa odmiana od nocowania w hotelach.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-11-22, 01:02  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
A jak planujecie wakacyjny budżet? Staracie się oszczędzać czy może nie zwracacie uwagi na koszty? Ja czytałam na https://wakacjenatenerife.pl/ o tym, jak tanio wyjechać na wakacje i mam zamiar wykorzystać te wskazówki w tym roku.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-08-28, 17:47  //  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Odpowiedz z cytatem
Witaj, jeśli marzysz o wypoczynku w górach, zerknij na czarna góra. Mają tam wiele atrakcyjnych ofert komfortowych apartamentów. Mam wrażenie, że to dobre miejsce na wypoczynek z rodziną czy przyjaciółmi.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Urlop? Jaki kierunek wybieracie w Polsce? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!