Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Trymer

Trymer

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Incognito

Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2
Post 2012-03-24, 19:53  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Chce zakupic sobie trymer i mam dylemat bo wczesniej nie uzywalem. Wiec może posiadacze doradza mi który lepszy Phillipsa bodygroom czy coś Remingtona. Zalezy mi na tym by byl jak najbardziej dokladny.
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-03-25, 18:57  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie Phillipsa Bodygroom jest lepszy, latwo sie go czysci, nie powoduje podraznien i ogolnie dobra maszynka.
kubapl

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 32
Post 2012-07-30, 12:32  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Mam maszynkę z Phillipsa i jest do niczego. Słyszałem, że Remington to dobra firma.
kolop

Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 3
Post 2012-11-07, 17:40  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie

Ja działam na Moserze od 3 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Maszynki do strzyżenia, które możesz kupić w zwykłym sklepie są dla zwykłego klienta 2 lata i siada. Jeżeli chcesz kupić porządną maszynkę udaj się do sklepu fryzjerskiego.


Pozdrawiam
lordofdens

Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 7
Miasto: Łódź
Post 2013-04-16, 09:20  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Może niekoniecznie do fryzjerskiego od razu, ale na pewno lepiej zainwestować w markowy sprzęt, który wytrzyma ładnych parę lat (a nawet kilkanaście jak dobrze pójdzie). Tańsze sprzęty mają nie tylko słabe ostrza i niezbyt dokładne trymery, ale też słabiutkie akumulatory, które bardzo szybko się rozładowują. A jeśli chodzi o konkrety to ja polecam wspomnianego Bodygrooma.
Gatsby

Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 7
Post 2013-06-17, 15:55  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Polecam przyjrzeć się bliżej produktom BRAUNa z serii CRUZER.
Z tego co wiem mają fajne trymery i golarki które mają przewagę nad resztą iż bez problemu można zabrać je ze sobą pod prysznic jeśli chcesz również używać go do przystrzygania włosów na ciele.
wilczur

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 6
Post 2013-06-24, 00:45  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Mój kolega pływak taką i bardzo sobie ją ceni. Raz - właśnie za to, że można jej używać w kontakcie z wodą o czym wspomniałeś, dwa - że można ją używać do różnych części ciała co w jego przypadku jest bardzo ważne, trzy - jest bardzo wytrzymała i dobrze goli. Wg mnie więcej nie trzeba do pełnej satysfakcji.
gomo

Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 5
Post 2013-06-27, 01:10  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Polecam również maszynkę z brauna.. model cruzer. jest przeznaczona do depilacji twarzy. laczy w sobie trzy opcje: golarki, urzadzenia do modelowania i stylizacji zarostu i rewelacyjnego trymera. Very Happy
wilczur

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 6
Post 2013-06-30, 20:24  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
A macie jakiś typ golarki do ciała? Potrzebuje czegoś zaufanego do strzyżenia włosów na klacie i miejsc intymnych - sami wiecie jak to z tym bywa... szukam czegoś co nie podrażnia i pewnie przycina. jakieś propozycje?
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2013-07-03, 20:49  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
gomo napisał: Polecam również maszynkę z brauna.. model cruzer. jest przeznaczona do depilacji twarzy. laczy w sobie trzy opcje: golarki, urzadzenia do modelowania i stylizacji zarostu i rewelacyjnego trymera. Very Happy


Czy trymer ma możliwość regulowania długości przycinania podczas modelowania brody?
wilczur

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 6
Post 2013-07-07, 10:07  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
ciechan_84 napisał:
gomo napisał: Polecam również maszynkę z brauna.. model cruzer. jest przeznaczona do depilacji twarzy. laczy w sobie trzy opcje: golarki, urzadzenia do modelowania i stylizacji zarostu i rewelacyjnego trymera. Very Happy


Czy trymer ma możliwość regulowania długości przycinania podczas modelowania brody?


tak, ma i to jest właśnie niesamowite bo nie dość, że masz 2 różne trymery do różnych zadań to na dodatek możesz na każdy z nich założyć nakładkę dystansującą która pozwala wyregulować długość modelowanego zarostu
gomo

Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 5
Post 2013-07-08, 19:22  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
właśnie świetną opcją jest to, że maszynka posiada różne możliwości używania trymera.
można też regulować długość zarostu przy goleniu twarzy, to ułatwia modelowanie.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2013-07-08, 20:23  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Ciekawe rozwiązanie. Zapewne modelowanie to nie jest łatwa sprawa ale z takim urządzeniem zapewne jest o wiele łatwiej nabrać wprawy:-)
gomo

Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 5
Post 2013-07-08, 23:46  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
maszynka odwala robotę sama, nie trzeba się dużo starać. jest skonstruowana w taki sposób, żeby użytkowanie zajmowało jak najmniej czasu i było bardzo proste. przynajmniej to są moje odczucia, myślę że możecie to wypróbować na sobie bez żadnych obaw Wink
modelowanie jest w zasadzie zabawą, można wykorzystać sporo opcji.
wilczur

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 6
Post 2013-07-08, 23:46  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
człowieku, piękna sprawa. kwestia tego jak podchodzisz do tematu bo ja osobiście odkąd używam brauna face to w życiu bym nie wrócił do przycinana tradycyjną maszynką lub jak to robiłem wcześniej maszynką do głowy xD.. odradzam takie praktyki.. szkoda nerwów. dobry trymer i dobra golarka to klucz do sukcesu Wink
gomo

Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 5
Post 2013-07-09, 00:00  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
to fakt, jasne.
znajomy ostatnio polecał mi maszynkę z tej samej serii brauna. do miejsc trochę bardziej skomplikowanych w usuwaniu. chodzi mi konkretnie o golarkę cruzer body. usuwa owłosienie z klatki piersiowej, podbrzusza i innych partii ciała. miałeś może z nią styczność lub podpowiesz, czy warto?
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2013-07-09, 20:22  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Faktycznie od czasu do czasu przydałoby się i tam zrobić porządek:-) w końcu facet musi być zadbany wszędzie nie tylko na twarzy. Kobiety na pewno to docenią. Sprawdzone:-)
gomo

Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 5
Post 2013-07-10, 00:46  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
zależy mi na usunięciu twardego włosa..
używałeś tego cruzera może?
jallouy

Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 1
Post 2013-07-10, 10:37  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
używałem troszkę starszego modelu brauna, teraz oddałem go bratu i zakupiłem cruzera. poprzednią maszyną wygodnie się operowało i była skuteczna, ale aktualny sprzęt mnie zachwycił. cruzer body jest opcją dla facetów, którzy o siebie dbają i lubią wyglądać atrakcyjnie przy małym wkładzie pracy.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2013-07-15, 16:12  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Poszukałem trochę informacji przed zakupem cruzera i zdecydowana większość komentarzy jest pozytywna. Jeszcze przed zakupem postanowiłem, że obejrzę ją dokładnie w centrum handlowym i ostatecznie podejmę decyzje o zakupie.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Trymer Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!