Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Trymer

Trymer

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Blazej_

Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 4
Post 2013-07-30, 18:39  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
gomo napisał: Polecam również maszynkę z brauna.. model cruzer. jest przeznaczona do depilacji twarzy. laczy w sobie trzy opcje: golarki, urzadzenia do modelowania i stylizacji zarostu i rewelacyjnego trymera. Very Happy


Zapewne koledze chodziło o model Cruzer Face... W tej serii Braun ma chyba 3 różne modele, jest jeszcze Cruzer Body i Cruze Beard & Head.
Reklamy
Blazej_

Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 4
Post 2013-07-30, 18:49  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
gomo napisał: to fakt, jasne.
znajomy ostatnio polecał mi maszynkę z tej samej serii brauna. do miejsc trochę bardziej skomplikowanych w usuwaniu. chodzi mi konkretnie o golarkę cruzer body. usuwa owłosienie z klatki piersiowej, podbrzusza i innych partii ciała. miałeś może z nią styczność lub podpowiesz, czy warto?


Mam tą maszynkę i w ogóle znam całą serię Cruzer od Brauna bo wszyscy Panowie w mojej rodzinie zostali obdarowania takimi maszynkami, z tymże różnymi modelami. Ojciec dostał Beard&Head a brat Face.

Z moich doświadczeń z modelem Body mogę potwierdzić większość pozytywnych opinii. Używam jej pod prysznicem i co najważniejsze nie podrażnia skóry. Jedyne do czego bym się przyczepił, że bardziej jednak by mi się przydał model Beard & Head ojca, ale cóż jak dają trzeba brać Smile
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2013-08-08, 21:45  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Dobry wybór. Ja jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobra jakość wykonania i co dla mnie bardzo ważne idealnie leży w dłoni.
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2013-12-17, 21:47  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
No i jaka opinia? Kupiłeś ten model? Coś możesz powiedzieć? Jak długo trzyma bateria?
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-01-06, 18:41  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Wszystkie te Cruzery długo trzymają z tego co słyszałem, więc o baterię raczej się nie ma co martwić.
naforumposty

Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 2
Post 2014-05-12, 12:31  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
Myśle że w mniejszym sklepie będziesz też w stanie go przetestować
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-07-14, 13:12  //  Trymer Odpowiedz z cytatem
ja mam od paru miechów multitrymer babyliss MT890E z ostrzami z japońskiej stali, tnie bardzo dobrze, ma niedużą głowicę, to dla mnie duże ułatwienie, jakoś łatwiej sie dociera w krzywizny twarzy
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Trymer Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!