Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szkolenia BHP online

Szkolenia BHP online

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
markos

Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 3
Post 2013-10-03, 20:15  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Słyszeliście o możliwości wykonania szkolenia BHP przez internet? Co sądzicie o takich szkoleniach, czy sa one korzystniejsze cenowo? Możecie polecić firmę wykonującą takie właśnie szkolenia na terenie Warszawy i Radomia?
Reklamy
izydor

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 37
Post 2014-01-22, 10:43  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Są zdecydowanie tańsze, PIP zalicza, takie szkolenie. Dostaje się hasło do strony, tam czytasz, uczysz, piszesz test i po szkoleniu.
alexxxj

Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 1
Post 2014-04-12, 01:07  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
firma Amola prowadzi wiele szkoleń własnie przez internet. Jest szereg szkoleń, po których otrzymuje się ceryfikat. Oferują:
- BHP dla pracowników i pracodawców,
- Profesjonalna Obsługa klienta w Biurze Usług Płatniczych
- Rozwój Umiejętności Interpersonalnych
- Kurs Kasjera Walutowego i Złotówkowego
- Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy
mala_emi2

Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 2
Post 2014-05-11, 15:28  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
I to jest 21 wiek nie to co siedzenie i ptrzenie na Pana z wasem;)
AdamW

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 7
Post 2014-05-27, 11:13  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
markos napisał: Słyszeliście o możliwości wykonania szkolenia BHP przez internet? Co sądzicie o takich szkoleniach, czy są one korzystniejsze cenowo? Możecie polecić firmę wykonującą takie właśnie szkolenia na terenie Warszawy i Radomia?
Tak, słyszałem wielokrotnie o szkoleniach przez internet, noszą one nazwę szkoleń e-learningowych. Sam brałem w nich udział, ponieważ mój pracodawca organizował takie szkolenia, z tego co pamiętam korzystał on z oferty firmy Delphi BDU. Moje wrażenia dotyczące tych szkoleń były i są jak najbardziej pozytywne, materiał szkoleniowy ułożony został przejrzyście, każde zagadnienie było dokładnie opisane i przeanalizowane.
matris

Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 1
Post 2014-06-02, 11:53  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Szkolenia z wykorzystaniem platoformy e-learningowej są bardzo praktyczne. Tak się składa, że ja również takie miałem i też z firmy Delphi. Warto się zainteresować.
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2014-07-29, 20:52  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
markos napisał: Słyszeliście o możliwości wykonania szkolenia BHP przez internet? Co sądzicie o takich szkoleniach, czy sa one korzystniejsze cenowo? Możecie polecić firmę wykonującą takie właśnie szkolenia na terenie Warszawy i Radomia?


Ogólnie wszystko zależy jakie to ma być szkolenie BHP, niektóre mogą być bez udziału BHP'owca (mówię o podpisie) inne muszą być z podpisem, tak czy inaczej dużo taniej moim zdaniem jest ściągnąć sobie z sieci jakiś Pakiet szkoleń odnośnie BHP i zatrudnić na umowę zlecenia kogoś z uprawnieniami - całe meritum masz na płytach jest to zdecydowanie najtańsza opcja. Bardzo fajny i aktualny Pakiet szkoleń odnośnie BHP wydało wydawnictwo Forum. możesz pobrać sobie bezpłatnie - moim zdaniem warto właśnie korzystać z takich opcji. Są One nie tylko bardzo często dużo lepszej jakości aniżeli jakieś szkolenia przeprowadzane przez firmy zewnętrzne. Notabene raz mi się zdarzyło, że firma do nas przyjechała skasowała kupe pieniędzy a jedne co zrobili to puścili filmy - niestety, ale takie są realia.
nielog

Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 1
Post 2014-09-30, 10:52  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Osobiście polecam szkolenia BHP online elearning-24.pl


Firma konkretna, szybka i stosunkowo tania:-)
malina9

Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 4
Post 2014-10-14, 11:37  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz zdobyć więcej klientów warto zainwestować w marketing szeptany, social media czy usługi typu advisor online (tzw. jawny marketing szeptany) - te usługi oferuje Lab Interactive.
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2014-12-14, 12:59  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
markos napisał: Słyszeliście o możliwości wykonania szkolenia BHP przez internet? Co sądzicie o takich szkoleniach, czy sa one korzystniejsze cenowo? Możecie polecić firmę wykonującą takie właśnie szkolenia na terenie Warszawy i Radomia?


Dla mnie e-szkolenia to porażka. Powód jest dość banalny większość tych szkoleń które są oferowane w formie "e" można zrobić we własnym zakresie. W sieci są dostępne darmowe materiały w postaci filmów szkoleniowych czy też nawet dokumentów BHP wymaganych do wypełnienia przy tego rodzaju szkoleniach - jaki z tego wniosek?
Można oszczędzić kilkadziesiąt złotych na każdym pracowniku, co przy mniejszych firmach są oszczędnościami nie do pogardzenia.
Takie jest moje zdanie.
franekanaconda

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 5
Post 2014-12-15, 10:48  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Miałem kilka razy w życiu normalne szkolenia face-to-face ale ostatnio mój szef zorganizował wyjątkowo szkolenie online (byliśmy grupą eksperymentalną), ogólnie dobre wrażenie, duzo wygodniej, robisz je swoim tempem no i nie przysypiasz na wykładzie Very Happy. Teraz się zastanawiam czy jakieś inne szkolenie w wolnym czasie sobie nie robić, Przeszukuję internety w poszukiwaniu darmowych opcji - wiadomo, ale zazwyczaj są dość okrojone.
Słyszałem że gminy i powiaty organizują czasem takie darmowe szkolenia, w praktyce dofinansowywane ze środków unijnych, ktoś coś wie czy jest to dostępne w łódzkim?
artur558

Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 1
Post 2015-01-05, 12:43  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
witam
ja tez jestem zwolennikiem takiego szkolenia online. Moja firma korzystała z usług przedsiębiorstwa NOFIRE USŁUGI BHP i PPOŻ SPÓŁKA CYWILNA i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Szkolenie było rzeczowe i profesjonalne. Dla zainteresowanych dane kontaktowe są na ich stronie nofire.pl
Rheed78

Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 1
Post 2015-02-18, 11:17  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Znacie może firmę świadczącą usługi BHP w Zielonej Górze? Interesują Mnie tylko dobre oferty.
saznam

Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 11
Post 2015-02-23, 14:38  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
[quote="artur558"]witam
ja tez jestem zwolennikiem takiego szkolenia online. Moja firma korzystała z usług przedsiębiorstwa NOFIRE USŁUGI BHP i PPOŻ SPÓŁKA CYWILNA i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Szkolenie było rzeczowe i profesjonalne. Dla zainteresowanych dane kontaktowe są na ich stronie nofire.pl
A co sądzicie o szkoleniach z BHP zGoWork? Brał ktoś udział? Może napisać jakie wrażenia jeśli chodzi o poziom nauczania i trudność egzaminu?
jola558

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-06, 11:51  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
witam
wychodzi lepiej nie tylko cenowo ale i czasowo:) ja korzystałam z usług tej firmy centrumergon.pl i byłam bardzo zadowolona:) także polecam bo są to rewelacyjni fachowcy:)
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-07-01, 15:58  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak wyglądają koszty szkoleń w sieci jednak wiem, ze to dość popularna forma szkoleń. Jest to wygodne i praktyczne. Myślę, że warto wybrać takie szkolenie bo możemy je zrobić w każdej chwili. To wygodna opcja.
Michał12345

Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 1
Post 2015-10-09, 11:56  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Tak, jest taka możliwość żeby zrobić szkolenie BHP przez internet. Przykładowo firma BHP Consulting z Warszawy zajmuje się tym i jest to dość popularna dziedzina.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 914
Post 2015-12-07, 09:42  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Oczywiście,ze jest taka możliwosć. W firmie jakiś czas temu skorzystaliśmy włąsnie z takiego szkolenia online BHP. Bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba było wynajmować osobnej sali na szkolenie. Dzięki temu zaoszczędziliśmy pieniądze oraz czas. Szkolenie można było sobie bez problemu przeprowadzić w domowym zaciszu.

Obecnie jest wiele platform w sieci, które oferuja szkolenia. My korzystaliśmy z tej platformy:
http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/szkolenia-bhp/
maciek233

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 11
Post 2015-12-14, 10:43  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Szkolenie wydaje mi się że jednak lepiej przeprowadzić "twarzą w twarz" . Chyba głównie o to chodzi aby pracownik się czegoś nauczył,
a.slomczewska

Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-07, 11:25  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Skorzystalam w mojej firmie ze szkolen online firmy BHP Consulting z Warszawy, jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalizmu i niskiej ceny
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szkolenia BHP online Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!