Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szkolenia BHP online

Szkolenia BHP online

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
ppokora82

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 5
Post 2016-02-19, 14:03  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Szkolenia bhp wykonywane przez internet to porażka dla firmy. Pracownik nie jest w stanie się niczego nauczyć - no chyba, że przeczyta materiały wynoszące ponad 100-200 stron. Ale przecież w takim wypadku mógłby przeczytać równie dobrze książkę o bhp, a przecież nie o to chodzi.
Reklamy
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2016-11-07, 12:41  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Ja w poprzedniej firmie,gdzie pracowałam miałam przeprowadzone szkolenie BHP online. Niestety za dużo z niego nie zapamiętałem bo dużą jego cześć przespałem. Dlatego jestem dość konserwatywny w tej kwestii i lepiej wspominam szkolenie BHP ,które zostało przeprowadzone w „świecie rzeczywistym” w firmie gdzie obecnie pracuję . Musze przyznać,że po raz pierwszy czułem się zainteresowany tą tematyką . A firmą o której piszę to BHP Solaris
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2016-11-27, 22:08  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Wiesz chodzi jednak o przekazanie najwazniejszych rzeczy i takich praktycznych co im się rzeczywiście przyda. I na co w związku z BHP w pracy musisz zwracać uwagę by nie było wypadku, uszkodzonych maszyn itd. Co zrobic gdy systemy przeciwpożarowe wykryją pożar włączy się alarm.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2022-06-28, 22:16  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
regularnie zaglądam na portalbhp.pl można szybko i sprawnie zaktualizować swoją wiedzę, na stronei treści są regularnie aktualizowane, to mi się w pracy bardzo przydaje, mam wszystko w jednym miejscu
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-08-13, 20:58  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
\Oczywiście szkolenia są ważne, ale też o inne formalności związane z bezpieczeństwem trzeba zadbać jak np. bezpieczeństwo pożarowe. W tym celu polecam współpracę z https://fumopoz.pl/service/instrukcja-bezpieczenstwa-pozarowego/ gdzie dostępni są specjaliści z odpowiednimi uprawnieniami
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-09-29, 21:59  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Słyszałam o takich szkoleniach online, jeśli są wiarygodne to można skorzystać. Ale też pamiętajcie o odpowiednim oznakowaniu, w obiekcie koniecznie znaleźć muszą się znaki ochrony przeciwpożarowej czy inne które stanowią zabezpieczenie na wypadek sytuacji zagrażającej życiu
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-01-11, 00:48  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Możecie też zawsze sprawdzić kurs pomiary elektryczne . Dzięki odpowiednim rozwiązaniom możecie zdobyć wiedzę praktyczną, jak i oczywiście teoretyczną. Warto sprawdzać miejsca akredytowane i polecane, aby mieć pewność, że inwestycja w taki kurs będzie opłacalna. Na takie kursy można też wysyłać swoich pracowników.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2023-07-25, 20:45  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Myślę, że lepsze są szkolenia odbywane stacjonarnie, szczególnie w kwestiach BHP. To ważne zagadnienia, pracownicy muszą być naprawdę dobrze przeszkoleni z tej tematyki zanim podejmą pracę. I tyczy się to także szkoleń okresowych. Zobaczcie na Inżynieria BHP w jakim zakresie ta firma może przejąć na siebie obowiązki obsługi BHP w firmie, w tym także prowadzenia szkoleń.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2024-01-07, 13:02  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
Sprawdź fiirmę Proactive BHP. Organizują szkolenia BHP Łódź. o zaawansowana firma specjalizująca się w organizacji różnorodnych szkoleń BHP dla pracowników na różnych stanowiskach. Skupiają się na profesjonalnych szkoleniach dla pracowników biurowych, fizycznych oraz osób na stanowiskach zarządzających. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2024-04-13, 08:39  //  Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem
W temacie BHP warto zastanowić się nad rolą dokumentu jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Dokument ten nakreśla niezbędne warunki ochrony przeciwpożarowej w różnego rodzaju budynkach i na pewno warto zwrócić na niego uwagę. Z tego co wiem, obowiązkowo dokument ten muszą posiadać obiekty użyteczności publicznej, produkcyjne i magazynowe.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szkolenia BHP online Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!