Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » przyrost mięśni

przyrost mięśni

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2011-09-29, 09:29  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
chce zaczać treningi na siłowni by zwiekszyc mase moich miesni. aktualnie jestem dosyc szczuply. co mi radzicie na poczatek?
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-09-29, 11:08  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
jedzenie duzo bialka, odzywek i cwiczenie kazdej partii, najlepiej zglos sie do kierownika silowni o dobrania ci treningu tygodniowego i wg niego dzialaj
adir

Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 13
Post 2011-09-29, 19:06  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
wiecej stresu Smile na pewno schudniesz albo platki ktore reklamuja w tv
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2011-09-29, 19:21  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
nie chce schudnac tylko przytyc.
a jakie odzywki mi polecacie?
adir

Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 13
Post 2011-09-29, 19:57  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
mi polecili to
X_Treme_Creatine_500g
bardzo dobre ma opinie i z tego co inni uzytkownicy na forach brali efekty sa szybkie
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-09-29, 22:38  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
jak ktos chce szybkie efekty, to chyba zostaje koksowanie. silownia jest dla wytrwalych i cierpliwych, bo na efekty niestety trzeba troszke poczekac
adir

Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 13
Post 2011-09-30, 07:04  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
tak samo uwazam, ale i bez suplementow wiele nie zrobisz Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-10-08, 23:13  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Ciezka praca i jeszcze raz ciezka praca to podstawa w zabwie pt silowinia.
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2011-12-01, 15:58  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Dać sobie spokój, mięśniaki są nieapetyczne i prowincjonalne. Jeśli sport to dla zdrowia i dobrej formy.
jaroc

Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 6
Post 2011-12-07, 09:43  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
masę zwiększasz przed wszystkim poprzez odpowiednia dietę, w Twoim przypadku wysoko białkową.
nopain

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 8
Post 2012-02-15, 10:54  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Nie wystarczy jeść tylko dużo białka, bo bez odpowiedniej ilości odpowiednich węglowodanów (czyli złożonych, wolno uwalniających energię) samo białko się nie wchłonie i tym samym przyrosty masy będą znikome lub całkowicie żadne...
Dlatego dieta musi być odpowiednio zbilansowana i to ona powinna być podstawą do budowania masy, a nie odżywki (wiarę, że same odżywki załatwią sprawę można włożyć pomiędzy bajki ze świętym mikołajem, zębową wróżą i zapewnienia premiera, że w Polsce będzie cudownie).
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-02-15, 11:02  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
nopain cos ci dzwoni, ale nie do konca wiesz w ktorym kosciele tez jeszcze

z weglowodanow nic nie urosnie bo nie ma z nich nic rosnac Smile z bialka owszem, ale tez nie samego i tez nie tylko

weglowodany daja energie i zasoby do cwiczenia

bialko daje budulec dla miesni, ale nie samo, do niego potrzebna sa tez transportery i wchlaniacze jak np. aminokwasy BCAA

weglowodany bierzemy wiec PRZED treningiem, bialka PO treningu i np. przed snem i po przebudzeniu, zeby z katabolizmu spalajacego nam energie z miesni przez noc czy rano przez w anabolizm czyli odwrotnie - przyswajania bialka DO ciala i miesni

najlepszym wyjsciem dla poczatkujacego sa odzywki typu gainer lub bulk - weglowodany + bialko + witaminy, aminokwasy, łączniki itd itp, biorac je mozna bardzo szybko dorobic 4-6kg suchej masy miesniowej miesiecznie

polecam np. MHP Up Your Mass o smaku ciasteczek z kremem, sprawdzilem, dziala i smakuje wysmienicie

tak czy siak samych odzywek nie wystarczy i nie mozna zrec, bo sam proszek nie zastapi odpowiedniej diety, tylko moze byc dodatkiem, trzeba ulozyc sobie diete bogata a weglowodany w czasie przed treningiem i bogata w bialko w okresie calego dnia, szczegolnie po treningu

dopiero dieta ktora jest podstawa + dobre dokladnie systematyczne cwiczenia + na koncu suplementacja odzywkami przyniesie efekt bardzo ladny
gogoman

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 9
Post 2013-06-28, 20:42  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Przy nabieraniu masy przyda się kreatyna i białko. Uważaj tylko na rozstępy, które mogą się pojawić.
sexy gify

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 17
Post 2014-05-26, 07:48  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
trzeba pamiętać o podziale na cykle, nie rób masy cały rok. Pierw siłą potem masa a na koniec rzeźba.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2014-06-26, 13:11  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
No dobra, fitness i te sprawy. Ale czemu nikt z was nie poruszył ważnego wątku jakim jest wytrzymałość? Duże mięśnie mają to do siebie, że szybko się męczą bo jest ich więcej i potrzebuję więcej składników odżywczych, poleciłbym jakieś ćwiczenia na wytrzymałość mięśniową.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2014-06-30, 21:59  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Jakieś konkretne masz na myśli? Fakt, rację masz.
piotreksp

Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 3
Post 2014-07-01, 12:25  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Ostatnio udało mi się przytyć 14kg w ciągu niecałych 3 miesięcy zachowując poziom tłuszczu poniżej 10%. Także myślę, że chodzi Ci o coś takiego. Jeżeli chodzi o suplementację to zacząłem od białka WPC + kreatyna, następnie przerzuciłem się na gainer 80% węglowodanów 20% białka + kreatyna a obecnie wróciłem do WPC + BCAA. Bardzo ważnym elementem oczywiście jest dieta, w trakcie masowania jadłem przynajmniej 500g mięsa dziennie na obiad (różnego rodzaju) w połączeniu z ryżem lub makaronem. Poza tym dużo płatków owsianych z mlekiem (typowa masówka) i najbardziej tuczące, a przy tym dobre pieczywo tostowe pszenne. Ostatni posiłek jem o 24 maksymalnie 1 w nocy tuż przed snem żeby nawpychać się na noc kiedy organizm się regeneruje i dorzucam białko. Generalnie chodzi o to, żeby cały czas być najedzonym i dostarczać wszystkie niezbędne do rozrostu mięśni składniki. Trening typowo siłowy, zwiększanie ciężaru do maksymalnego itd. radzę odpuścić sobie bieganie bo będzie Ci dużo trudniej przytyć i będzie to trwało dłużej, jak przytyjesz to zrobisz sobie redukcję tkanki tłuszczowej i potrenujesz wytrzymałość, narazie skup się na ostrym masowaniu.
sputnik

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 9
Post 2015-01-27, 18:02  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Podobno właśnie somatodrol jest dobry ale nie wiem czy już na sam poczatek, jednak jakaś baza powinna być Smile
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-07-27, 13:37  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Może zacznij brać pvl mutant whey? Z tego co wiem to bardzo skuteczna odżywka i szybko dzięki niej dorobisz się mięśni. Musisz tylko pamiętać o regularnych ćwiczeniach i diecie.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-08-02, 17:38  //  przyrost mięśni Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie dla osób uprawiających sport lub intensywnie ćwiczących na siłowni czy stosujecie zwyczajny magnez czy może sięgacie po jakiś specjalny? Bo ostatnio dużo czytałam o magnezach i nie wiem czy powinnam szukać czegoś specjalnie przeznaczonego dla sportowców czy nie? Jak to u was wygląda?
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  przyrost mięśni Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!