Forum Banzaj.pl » Hydepark » Prezent dla mamy na gwiazdkę

Prezent dla mamy na gwiazdkę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2016-12-03, 12:45  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Ja myślę o którejś z torebek. Taki prezent jest i praktyczny i modny.
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-12-14, 10:54  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Zawsze też sprawdzoną opcją są kosmetyki, żona kupiłą mojej mamie jakiś mega zestaw kremów oeparol, sama ich używa więc ma sprawdzone, myslę że mama się ucieszy, bo lubi dobre kosmetyki, a kto jak kto ale moja żona się na tym zna Wink
tito

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27
Post 2016-12-22, 13:16  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Ja swojej kupiłem multicookera redmonda w tym roku. Będzie zadowolona bo dostanie to co chciała, a i ja z tego skorzystam jak odwiedzę rodziców następnym razem Very Happy
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2016-12-31, 10:08  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Swoim rodzicom kupiłem w tym roku z żoną garnki Ambition. Mają od niedawna indukcję więc była konieczność wymiany niemal wszystkich garnków. Wybór w sklepach jest duży, nie chciałem też kupować nie wiadomo jakich drogich garnków. Raczej średnia półka ale warte ceny. Padło na serię Selection. Nowa właścicielka i użytkowniczka bardzo zadowolona. Było już trochę gotowane i z garnkami nic się nie dzieje. Nieźle trzymają ciepło.
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-12-31, 12:06  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Kup jej ciśnieniomierz Diagnosis. To w sumie praktyczny prezent. Myślę, że taki ciśnieniomierz powinien być w każdym domu, a mama sie na pewno ucieszy, że dbasz o jej zdrowie.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-04-21, 08:13  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Zależy od wieku i sprawności fizycznej, ale ogólnie radzę ten kierunek - Czyli prezenty zaskakujące, spełniające jakieś marzenia. Celowanie w byle jakie prezenty nie ma sensu - po prostu starajcie się mamie dać coś, czego sama by sobie nie dała.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-05-22, 09:12  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Co kupujecie swoim mamom na dzień matki? Mojej kupilem suszarkę do włosów, byłem w rodziców w weekend i jak zobaczyłem mamy starą suszarkę to się przeraziłem, suszy kiepsko, więc pomyślałem że to będzie super prezent na tą okazje, już zamowiłem fajny model babyliss, taki czarny z tymi różnymi bajerami do układania
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-09-11, 05:57  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Zawsze dobrym prezentem jest książka. Ja bardzo lubie czytać kryminały i książka jest dla mnie wyśmienitym prezentem.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-10-06, 06:29  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
W tym roku będe chciał pewnie zrobić prezent z wyprzedzeniem. Tak aby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwile. Nie wiem czy jest sens Wink

Zastanawiałem się nad zamówieniem takiej koszulki:

Jak się na to ogólnie zapatrujecie? Wink

mama-jedyna-kobieta-koszulka-damska-z-tekstem-dla-mamy.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  58.52 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

mama-jedyna-kobieta-koszulka-damska-z-tekstem-dla-mamy.jpg

Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2017-10-06, 15:16  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Dobry i oryginalny pomysł!
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-11-06, 23:31  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
A zegarek jakś na przykład? Myślę, że to super prezent Smile
Kasperek

Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 24
Post 2017-11-10, 09:50  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
A kosmetyki? na przykład moja dostała rok temu cienie do powiek Alilla i bardzo była zadowolona, sporo ich używa. Może coś takiego to porządne kosmetyki są
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-11-20, 16:14  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Na ostatnią gwiazdkę wybraliśmy dla rodziny szwagiera maszynę do pakowania tacek, jako że oni często mają wyjazdy służbowe i produkty zazwyczaj się psują. Zgoda, nie jest to najprzyjemniejszy prezent, ale przynajmniej bardzo praktyczny Smile
Ale dla kochanej mamy to lepiej jest coś bardziej osobistego Very Happy
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2017-11-30, 18:50  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Książka byłaby okej, jak wiesz co lubi czytać. Moim zdaniem najbardziej uniwersalny prezent (szczególnie dla teściów) to dobrej jakości czekolada.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2018-04-25, 15:36  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
może jakiś elegancki zegarek? Wink całkiem niedawno kupiłem mojej mamie ten https://www.e-zegarki.pl/zegarek-damski-rosefield-cilir-e93 i była zachwycona Wink
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-10-22, 11:49  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Opcje ode mnie

Bukiet kwiatów - kiedy macie ograniczone fundusze albo po prostu nie wiecie co sprezentować kobiecie, nie znam w sumie kobiety, która nie bylaby zadowolona z ładnego bukietu kwiatów

Kosmetyki - tutaj jednak polecam poprosić o pomoc drugą kobietę tak aby dać coś co będzie dobre składem

Ewentualnie komplet pościeli - polecam bawełnę satynową. Pościel taka jest przyjemna w dotyku i najlepiej sie w niej śpi. https://poscielone.pl/kategoria/posciel
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-10-22, 14:23  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Myślicie już o prezentach gwiazdkowych? Ja w tym roku mam spory problem, niedługo mamy urodziny więc kupiłem jej fajną lokosuszarkę babyliss z bajerami, myślę że mama będzie ucieszona, bo jej stara suszarka bo ma chyba z 10 lat i już ledwo działa, a ta jest na wypasie, z jonizacją nawet.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-03-27, 13:48  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Nie powinno być problemu ze znalezieniem ciekawych propozycji ubrań dla kobiet. Spokojnie powinniście porozglądać się w internecie. Ja tak znalazłam w sklepie https://koloroweskarpetki.pl/41-zakostki spory wybór kolorowych skarpetek. Te powinny bardzo fajnie sprawdzić się do różnych stylizacji.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2020-07-30, 08:56  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Pytanie ile mamy pieniędzy do zainwestowania w prezent oraz jaki gust ma nasza mama, co jej się podoba. Kilka bezpiecznych opcji, które można wziąć pod uwagę przy kompletowaniu prezentu dla mamy
album ze zdjęciami
ksiązka
butelka dobrego wina
ewentualnie kosz ze smakołykami, w którym znajdą sie dobre słodycze, przyprawy czy konfitura:
https://upominkowykosz.pl/43-zestawy-slodyczy

Takie zestawy słodyczy mozna dorwać tutaj.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2020-12-07, 10:08  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Według mnie fajnym i oryginalnym prezentem na święta będą życzenia podarowane na pendrive, a możecie je zamówić w sklepie https://wyjatkowypodarunek.pl/oferta/nagranie-swiateczne/ Osobiście jestem zadowolona z takich prezentów i myślę, że dla waszych bliskich także się spodobają.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Prezent dla mamy na gwiazdkę Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!