Forum Banzaj.pl » Hydepark » Prezent dla mamy na gwiazdkę

Prezent dla mamy na gwiazdkę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
Kermit

Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 1
Post 2013-11-17, 09:14  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Fajnym pomysłem jest też kalendarz, taki z naszymi zdjęciami Smile JAk masz rodzeństwo wybieracie jakieś zdjęcia Wasze wspólne i wrzucacie do kalendarza, każde zdjęcie na inny miesiąc no i dajecie mamie Smile Taki przynajmniej my swojej zrobiliśmy na dzień matki w maju.
Reklamy
intro

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 3
Post 2013-12-05, 15:41  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Polecam foto kalendarz, który można samemu zaprojektować. Podarowałem taki ukochanej i była wręcz zachwycona. Myślę, że jako prezent dla mamy też się nada.
e-sensi.pl

Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 50
Post 2013-12-05, 16:58  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Może jakiś ciepły szlafrok? Zima idzie. Jeśli masz ochotę to wejdź na moją stronę www i moze cos Ci tak wpadnie w oko. Jak coś to służę radąSmile
Anna_Komajda

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 1
Post 2013-12-16, 14:17  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
911turbo napisał: Jak chyba większość facetów mam problem z prezentami...

A tu kolejne święta i trzeba ruszyć na polowanie.
Co można kupić swojej matce? Nie ma konkretnych zainteresowań poza plotkami i serialami, czasem może jakiejś muzyki posłucha.
Może jakaś pani ma pomysł?...


Ja w tym roku korzystam z portalów zakupów grupowych... Nawet jak nie mam pomysłu coś ciekawego zawsze znajdę:

Pomyślałam że fajnym prezentem dla rodziców będzie dobry karnet na SPA. Ja zdecydowałam się na taki zakup dla rodziców. Wiem że to nie jest tani prezent ale rodzice zasłużyli na niego jak nikt inny:)
bolson

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 9
Post 2013-12-22, 21:44  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
ja spytałem wprost, co chce. od kilku lat nie bawię się w podchody, bo też nie chcę się zbłaźnić. a tak, obie strony są zadowolone Wink w tym roku dam mamie srebrny naszyjnik z malutką strzałką od my way jewellery. całkiem szybko dostałem przesyłkę, więc ten przedświąteczny stres odpadł. ten, czy pasuje, minie we wtorek Wink
Sugara

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1
Post 2014-01-28, 17:19  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
911turbo napisał: Jak chyba większość facetów mam problem z prezentami...

A tu kolejne święta i trzeba ruszyć na polowanie.
Co można kupić swojej matce? Nie ma konkretnych zainteresowań poza plotkami i serialami, czasem może jakiejś muzyki posłucha.
Może jakaś pani ma pomysł?...


Świetnym prezentem dla mamy jest elegancka biżuteria, a jeśli chodzi o biżuterię to napisze, iż Lovrin jest wspaniałą firmą, z którą nigdy nie ma problemów.
izydor

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 37
Post 2014-01-29, 16:18  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Ja daje i dawałem książki:)
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-09-19, 08:15  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Zobaczcie to -lot-awionetka-dla-dwojga-w-toruniu Wszystko oczywiście zależy od tego, ile macie kasy do wydania i co chcecie kupić. Ale niech to po prostu będzie interesujący prezent.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2014-09-23, 14:40  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Ja szukając prezentów na różne okazje, często inspiruję się różnymi blogami tematycznymi. Do tej pory głównie dawałem mamie książki, więc czasem dać coś innego, to pewnie dla niej miła odmiana
Razz
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-11-15, 22:36  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
W sklepie Versanis znalazłam fajne świeczniki , kute, ponadczasowe i stylowe. W wersji mini i maxi, jak kto woli i to za rozsądne pieniądze. Myślę, że taki prezent będzie inny i trafiony. Zawsze przyda się w każdym domu. Dla mnie takie meble i dodatki mają duszę i wnoszą coś do wnętrza.
trender

Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 20
Post 2014-11-29, 12:50  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
a może dobry krem? moja mama bardzo lubi markę sensilis - można kupić w aptece
Kokosik

Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 1
Post 2014-12-05, 17:48  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Może jakiś poradnik albo książka kucharska? Takie coś zawsze się przyda Smile
Kinsia

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 1
Post 2014-12-11, 13:22  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o bonie upominkowym do spa? Ja mam zamiar kupić mojej mamie taki bon . Myślicie że to dobry pomysł i że się jej spodoba?
Laurencja

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 1
Post 2014-12-15, 13:46  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Ja mojej mamie kupię bon prezentowy przynajmniej jestem pewna, że skorzysta, bo często bywa w tym gabinecie. Ja najbardziej lubię dawać takie prezenty, które są pewne.
komers23

Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 1
Post 2014-12-27, 00:56  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Ja z moją narzeczoną kupiliśmy mojej mamie na gwiazdkę w postaci wyciskarki do soków.Zdecydowałem się na wyciskarkę do soków, ale nie taką byle jaką ale porządną, marki Hurom . Kupilismy ją w sklepie producenta sklep.puregreen.pl. Dokładny model jaki kupilismy to HU-400. Wyciskarka różni się od innych tym ,że wyciska sok do końca, pracuje na mniejszych obrotach tak więc sok zachowuje praktycznie wszystkie składniki odżywcze. I witaminy oczywiście.
leyla

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 2
Post 2015-02-20, 07:12  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Do wszystkich mężczyzn! Kobietom na prezent nie powinno się kupować akcesoriów kuchennych. To tak jakby.. powiedzmy, kupić wam na urodziny odkurzacz. Oczywiście część kobiet lubi gotować, część nie, ale zawsze jest to OBOWIĄZEK - nie ważne jak przyjemny. Robot kuchenny to oczywiście świetny prezent, ale może lepiej go zostawić na okazję np. w ramach podziękowań a nie czyjegoś święta.
leyla

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 2
Post 2015-02-21, 07:05  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Tak w ramach co można kupować, to ja w końcu zdecydowałam się na pościel Smile
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-11, 18:26  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Twoja mama lubi czytać ? Jeśli tak to teraz bardzo głośno jest o książce Adama Amblera "Seksturysta" książka jest skandaliczna,ale ma bardzo ciekawą fabułę. Dobrze się ją czyta i można się troszkę oderwać od rzeczywistości przy niej.
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-04-23, 20:05  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
A ja bym pomyślała o czymś do kuchni Smile Może zmywarkę? Mamy z reguły "niczego nie potrzebują" . Widziałam fajne rzeczy tutaj http://www.mixmedia.pl/agd i wiem, że mojej mamie na pewno sprezentuję coś ze sprzętów kuchennych. W końcu to mama Smile
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-15, 15:29  //  Prezent dla mamy na gwiazdkę Odpowiedz z cytatem
Też jestem za tym by dać sprzęt agd w prezencie - owczywiście nie jakiś wielki Smile W tym roku mojej mamie chyba kupię sprzęt do gotowania na parze.Ostatnio oszalała na punkcie zdrowego odżywiania i coś wspominała, że przydałby się jej parowar. Mam nadzieję, ze zamiłowanie do zdrowej kuchni jej nie przejdzie bo wygląda teraz pięknie Smile

HD3037_70-IMS-pl_PL.png
 Opis:  
 Rozmiar:  119.36 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

HD3037_70-IMS-pl_PL.png

Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Prezent dla mamy na gwiazdkę Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!