Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Podrożę Weekendowe

Podrożę Weekendowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Alfi

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 4
Post 2013-02-14, 12:32  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Ostatnio postanowiłem wprowadzić w życie plan żeby przynajmniej jeden weekend poświęcić na podrożę po Polsce. Może nie jest to jakiś strasznie ambitny plan ale od czegoś trzeba zacząć. Jako ze nie koniecznie chce mi się przeglądać miliony stron www, ofert hotelowych i czytać dziwnych wiadomości wysoko pozycjonowanych w google, przed każdym wyjazdem zwracam się z prośbą do was. Chciałbym na wstępie zaznaczyć ze nie interesuje mnie poznawanie szpanerów na molo w Sopocie, ani przebywanie w innych szpanerskich miejscach tylko dlatego ze jest to modne. Interesują mnie ciekawe miejsca, restaurację, kluby i puby z charakterem. Macie jakieś pomysły? może sami kiedyś wyszliście z domu i postanowiliście pojechać w nieznane? Będę wdzięczny za każdy ciekawy pomysł a jak z jakiegoś skorzystam to obiecuje po powrocie z wycieczki podzielić się wrażeniami.
Reklamy
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2013-02-25, 08:36  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Interesuje Cie cala Polska ?
Alfi

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 4
Post 2013-03-04, 10:11  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Założenie jest takie żeby stopniowo zwiedzić cały nasz piękny kraj. Jako ze na razie nie mam konkretnych preferencji czy mają to być góry, morza czy lasy to jeśli ktoś był gdzieś i uważa ze jest to miejsce godne polecenia to zachęcam do wypowiedzi może jak trochę pozwiedzam to zdecyduje się na konkretny region kraju. Na ten czas najważniejsze dla mnie jest to żeby ruszyć z miejsca i w ciekawy i aktywny sposób spędzić weekend;] no może dodatkowym atutem będzie niska cena takiej podróży;]
Waldi2

Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 72
Post 2013-03-04, 13:22  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Co powiesz na Kraków, Oświęcim i te rejony ?
Alfi

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 4
Post 2013-03-04, 13:56  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Waldi2 napisał: Co powiesz na Kraków, Oświęcim i te rejony ?


jak wpadłem na pomysł tych wycieczek myślałem o tych rejonach ale jak narazie moja wiedza o tych miastach zamyka sie w tym co widziałem na wycieczkach szkolnych. I o ile oglądanie zabytków Krakowa sprawiało mi przyjemność to niestety po x razach jak chodziłem po tych samych miejscach i słyszałem dokładnie to samo to mi sie znudziło.

Prosiłbym o coś wiecej niż propozycje miast. Jeśli ktoś proponuje Kraków to chciałbym również informacje co jest tam wartego zobaczenia.
akerowy

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 44
Post 2013-03-31, 19:38  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Może zacznę od Zamościa, klimatyczne miasteczko z piękną starówką. Można skorzystać z przewodnika o ile dobrze pamiętam to info w punkcie turystycznym na rynku.
Koniecznie do zobaczenia Rotunda, warto wstąpić do chyba jednej z najstarszych aptek w Europie.
Z okolic polecam Szczebrzeszyn Very Happy
Slayer

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 49
Post 2013-04-03, 20:55  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
polecam malbork Smile
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2013-04-14, 12:16  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
A może weekend na promie? W Unity Line mają fajne oferty. Dzieciaki się wyszaleją w Tivoli, kobieta zrobi zakupy bezcłowe, wszyscy zadowoleni Wink
Filipo

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 41
Post 2013-04-15, 18:37  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Wycieczka do Łodzi - miasta przemysłowego, urokliwego. Poza tym polecam okolice Zalewu Sulejowskiego, Spałę.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2013-04-22, 14:28  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Tak w temacie "romantycznych" wyjazdów na weekend, to polecam chłopaki miejscówkę na Helu. Super kuchnia i takie widoki, że nic tylko się oświadczać Wink
SylwekMatras

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 15
Post 2013-06-24, 18:23  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Kazimierz Dolny, Lublin, Zamość - Roztocze ogólnie jest super. Ja muszę też ogarnąć znajomych i coś pomyśleć chociaż na wakacje i chyba obczaimy jakąś tanią wypożyczalnię aut - żeby jak już większe wypożyczyć. Orientuje się ktoś gdzie/co/jak??
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-09-09, 18:48  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
też polecam roztocze, jest co pooglądać. Zamość bardzo klimatyczny, fajne zoo, z mniejszych miejsc polecam Zwierzyniec niedaleko Zamościa,
akerowy

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 44
Post 2013-09-16, 20:15  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Teraz do listy miejsc, które warto zobaczyć: Płock i Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy (polecam rowerowo) i Lubliniec i okolice (też najlepiej rower)
markos

Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 3
Post 2013-10-03, 20:12  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Okolice Biskupiej Kopy tuż przy granicy polsko-czeskiej. Można tam wynająć noclegi w wielu gospodarstwacg agroturystycznych.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-10-13, 18:21  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
W zeszłotygodniowy weekend wybraliśmy się z dziewczyną do Kazimierza Dolnego, gdzie na prawdę miło spędziliśmy czas. Można znaleźć tam bardzo dużo fajnych miejscówek. Naprawdę, każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Izka

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 7
Post 2013-12-11, 13:48  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Weekend w Wenecji - brzmi jak tytuł filmu... ale osobiście polecam. Wenecja jest akurat taka że by nie wydać tam za dużo kasy ale zwiedzić jej największe atrakcje to weekend wystarcza w zupełności. Do Wenecji jest fajne połączenie kolejowe i sporo promocyjnych połączeń lotniczych poza sezonem..
e-sensi.pl

Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 50
Post 2013-12-12, 00:47  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Rowniez polecam krakow...spororzeczy do zwiedzania...pewnie braknie Ci weekendu:)
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2014-01-22, 15:27  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Polecam bardzo urokliwe miejsce, Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano” w Kołobrzegu . Lokalizacja wyśmienita niecałe 100 metrów od piaszczystej plaży przy deptaku spacerowym parku zdrojowego i ścieżek rowerowych. Nowoczesna infrastruktura apartamentów i lokali usługowo handlowych robi wrażenie.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 156
Post 2014-07-25, 05:53  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
my właśnie wróciliśmy z Jastarni, prócz pogody mieliśmy świetny ośrodek- blisko centrum, a zarazem cisza i spokój i najważniejsze,że dzieciaki miały tam co robić, bo ośrodek posiada własne place zabaw. polecam nie tylko na wakacje ale też na weekendowy wypad marinajastarnia.pl
Gaspar

Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 3
Post 2014-07-26, 20:15  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Zapraszam do Kórnika 20 km od Poznania . Jest tu piękny zamek z wielkim parkiem z setkami drzew, krzewów z całego świata. Popływać można statkiem po jeziorze. Jest też barokowy kościół. No i Poznań można zaliczyć a tego miasta reklamować to chyba nie trzeba:-) też taki plan mam by podróżować po Polsce razem z moim psem:-)
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Podrożę Weekendowe Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!