Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Podrożę Weekendowe

Podrożę Weekendowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-10-11, 07:51  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam Kraków Smile A jak już tu jestem to koniecznie odwiedzam Starą Zajezdnię - świetna miejscówka Smile
Reklamy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2017-10-22, 11:07  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
razem z żoną wybieramy się w przyszłym miesiącu do Krakowa więc zerknę co to za miejscówka, mamy nocleg w Miodosytnia na Kazimierzu więc lokalizacja świetna, a na tym mi zależało
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-09, 15:35  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
My chcemy wreszcie odwiedzić Toruń. Nie Byliśmy tam od lat. Zatrzymać się chcemy w eleganckim hotelu hotel filmar Z autem nie będzie problemu bo hotel ma swój własny parking. W samym hotelu sam luksus, piękne pokoje dla gości, restauracja z dobra kuchnią, bar lobby. Jest też sauna i jacuzzi.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-01-22, 15:50  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Na weekend fajnie zrobić sobie z żoną wypad do spa. Taki miły i romantyczny wypad we dwoje. My bylismy ostatnio w spa w hotelu verde montana w kudowie zdroju. Bardzo fajne i ładne miejsce oraz relaksujące zabiegi w spa.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2018-03-09, 13:21  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Ostatnio byliśmy z narzeczoną w Warszawie, tak pochodzić, pozwiedzać, poznać coś nowego. Przypadkiem, przechadzająć się niedaleko Sejmu trafiliśmy na świetne Bistro Wiejska. Pierwszy raz jadłem tak dobre włoskie potrawy. Aż byłem zdziwiony.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-04-06, 12:48  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Nie musicie koniecznie planować weekendu w Polsce. Aktualnie linie lotnicze mają tak dobre promocje na loty, że można sobie zaplanować takie wakacje również i za granicą ( w cenie w jakiej byśmy podróżowali po Polsce)

Kilka informacji o tym jak na przyklad znaleźć tanie loty do Paryża znajduje się tutaj:
https://zwiedzamyparyz.pl/praktyczne-informacje/tanie-loty-do-paryza

Najniższa cena biletu jest ponoć na ok 8-10 tygodni przed wylotem. No chyba,że jest to okres świąteczny, ale nie jest to zbyt dobra pora na zwiedzanie Wink Bilety są wtedy piekielnie drogie.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-09-23, 08:18  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
A ja jednak polecam Polskę. Mamy wiele ciekawych miejsc, które warto jest odwiedzić. Przede wszystkim jest to opcja bez wątpienia tańsza niż ekskluzywna wycieczka do ciepłych krajów, co dla wielu osób jest kwestią decydującą.

Sporo ciekawych kierunkow mozecie poczytać sobie na tym blogu
https://www.e-wczasy.pl/blog/

Ze swojej strony polecam spędzenie czasu w Bieszczadach. Góry może mniej popularne niż Tatry, co nie znaczy , że gorsze bo na miejscu mozna zastać naprawdę ciekawe widoki. Szczególnie teraz jesienią:
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-03-26, 07:51  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Polecam Wam zerknąć sobie na stronę https://planetescape.pl/ Może tam uda się Wam znaleźć atrakcyjną ofertę jakiejś wycieczki? Mają na swojej stronie informacje o przeróżnych kierunkach świata. Jest to idealna opcja dla osób, którym znudziły się już standardowe kierunki i szukają czegoś całkiem innego.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2020-04-15, 07:05  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Chcieliśmy w tym roku wybrać się na kilka wypadów do zagranicznych miast, jednak raczej nic z tego nie wyjdzie. Sytuacja jest jaka jest i pewnie nie zmieni sie w najbliższych miesiacach. Tak wiec zostaniemy w Polsce. Może w sumie dobrze bo od wielu lat planowalem wypad do Zakopanego aby pochodzić trochę po naszych górach. Dawno juz w tym mieście nie byłem, a latem równiez ma wiele uroku.

Pewnie wszystko się do lata unormuje. W obecnej sytuacji najsensowniejsze wydaje mi sie zarezerwowanie sobie własnego mieszkania na miejscu:
https://apartamentyluxzakopane.pl/apartamenty

O wiele lepszy standard, wieksze wygody jak rownież lepsza cena jeśli jedzie sie w kilka osob.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 341
Post 2023-03-20, 15:34  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Jak mam wypoczywać to jednak lubię mieć wszystko pod ręką. Szczególnie jeśli jest to wypad weekendowy to nie chcę się martwic co dzisiaj zjem na obiad a jutro na śniadanie. Urlop nie jest od tego. bory tucholskie noclegi z wyżywieniem - przykładowo takie oferty są dla mnie zazwyczaj bardziej kuszące. Jak masz wolne tonie możesz go spędzać chodząc ciągle za jedzeniem Smile
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2023-03-22, 23:19  //  Podrożę Weekendowe Odpowiedz z cytatem
Jeśli lubicie podróżować i decyzje o wyjeździe podejmujecie z dnia na dzień to dobrym pomysłem będzie przemieszczanie się kamperem. Można taki wynająć a jeśli posiadacie samochód pick-up to możecie zastanowić się nad zakupem specjalnej kapsuły mieszkalnej którą na pace takiego auta można zamontować. Na azar4 zobaczycie jak to wygląda i jak się sprawuje w praktyce.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Podrożę Weekendowe Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!