Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Nowy Biznes

Nowy Biznes

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-04-16, 10:11  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Myślę w perspektywie najbliższych lat o założeniu własnego biznesu. Mam już jakiś plan w głowie, ale chciałbym się Was zapytać co jest teraz najbardziej opłacalne na rynku?
Reklamy
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-04-17, 14:06  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Złoto kosztowności. A tak poważnie to takie główne, jakieś podstawowe branże są dosyć mocno obsadzone. Teraz stawia się na wąsko specjalizację i innowacyjność ale o to ciężko...
Berni

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 45
Post 2015-04-20, 15:20  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Bez doświadczenia też trudno ruszyć z nowym tematem.
beata22

Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 21
Post 2015-05-19, 16:10  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
A ja chce założyć sklep z akcesoriami sportowymi Smile Na razie liczę, rozglądam się za wyposażeniem sklepu.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-19, 23:11  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz dobry biznes plan i wiesz czego chcesz to powinno ci się udać. Grunt to dobra promocja:) Ja mam firmę od jakiegos czasu i nieźle mi idzie. Rozważam właśnie wprowadzenie call center by ułatwić klientom załatwianie ich spraw Smile Też wątpiłam, że mi się uda a jakoś daję radę i firma się rozwija. Uwierz w siebie Very Happy
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-07-28, 15:36  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Jest kilka opłacalnych branży jak budowlana czy też eksportowa. Teraz dużo słyszałm o eksporcie do Rosji. Trzeba miec jednak certyfikaty . Jest o wiele więcej branży ale to już byś musiał się zagłebic bardziej w sieci. Na pewno znajdziesz sporo informacji
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2015-08-15, 13:18  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Według mnie dobrym pomysłem na biznes jest firma sprzątająca albo myjnia. Sam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad franczyzą.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-08-17, 14:36  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem każdy biznes jest dobry jeśli się go dobrze opakuje i wypromuje. Wiadomo, że technologiczne rzeczy teraz najbardziej są in. Ja założyłem firmę, która zajmuje się sprzedażą części do mebli, żarówek, halogenów, klamek etc. Działam głównie w Internecie. Wydawałoby się, że to taki głupi biznes. W sumie na początku bardzo się bałem. Zwłaszcza, że musiałem wziąć kredyt. Ale koniec końców ten z idea banku jest bardzo ok i udało mi się szybko go spłacić. Pierwsze strasznie wolno się to wszystko rozkręcało, ale z czasem zwiększałem promocję i teraz jest super. Nie mam jakiś kolosalnych zysków, ale jest tendencja wzrostowa. Proponuję Wam szukać rozwiązań w Internecie i jak trzeba to i kredyt wziąć. Czasami ryzyko się opłaca.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-10-02, 16:12  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Też wydaje mi się wydaje, że każdy pomysł na własną działalność jest dobry. Warto jednak pamiętać o programie do wystawiania faktur np
Faktura Small Business Jest to bardzo prosty i czytelny program.
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2015-10-25, 18:07  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Nazwę kojarzę.
adamka

Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 2
Post 2015-10-26, 18:48  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Program do wystawiania faktur z pewnością się przyda. Myślę, że może przydać się też Comarch erp xl[/url] do zarządzania firmą i poszczególnymi działami. Dzięki takim programom firma o wiele sprawniej działa i przynosi większe zyski. Jak jest wszystko dobrze zorganizowane to efektywność wzrasta a klienci są zadowoleni. pamiętaj o tym.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-31, 19:27  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Pytanie co jest dobre na rynku - ja bym zapytał w czym Ty jesteś dobry. W 90% rzeczy możesz i zarobić dobrze i wtopić.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-01-04, 12:49  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Musisz pamiętać o wszelkich kosztach, bo to co będziesz robił to jedno, ale ile na tym rzeczywiście zarobisz, to drugie. Przede wszystkim do płacenia będzie ogromny zus. Poza tym, ja na przykład korzystam z usług biura rachunkowego i mam spokojną głowę, choć to rzeczywiście dodatkowy koszt. Dlatego dobrze się zastanów czy ogarniesz Wink
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 879
Post 2016-01-11, 09:36  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Z biznesami trzeba uważać. Mamy na rynku wielu januszybiznesu którzy średnio sobie radza.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2016-02-17, 16:25  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Nie można patrzeć tylko na to, co będzie się najbardziej opłacać, trzeba znać się na rzeczy, tylko wtedy można osiągnąć sukces. Kolejna rzecz, to reklama - trzeba liczyć się ze sporymi wydatkami na ten cel, w końcu konkurencja jest duża i to praktycznie w każdej branży.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2016-02-21, 12:41  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Warto pomyśleć, w zależności od branży o odpowiednim lokalu na siedzibę firmy, czy magazynu. Szukaj w miejscach, gdzie jest dobry dojazd, nowoczesne zaplecze i spory wybór lokali, najlepiej w takich parkach biznesu jak te w Rybniku - ceny rozsądne, a infrastruktura, logistyka na poziomie.
leonna

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 7
Post 2016-03-31, 20:51  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
stąd może lepiej wejść we franczyzę? Biznes pod klucz i po sprawie. Potem martwisz się już tylko o klienta ale jak jest dobra marka i klient będzie.
Mnie się podoba ten pomysł z myjnia parową na zasadach franczyzy Ecomyjni
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2016-12-02, 19:07  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz otworzyć sklep internetowy to zajrzyj sobie na pasejo.pl Na tej platformie możesz otworzyć darmowy sklep internetowy. Wszystko będziesz w stanie ogarnąć samodzielnie.
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2016-12-15, 18:18  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Z tym własnym biznesem to zwykle jest problem, polegający na przebiciu się na rynku. Jeśli nie wymyśli się czegoś naprawdę oryginalnego (nie wiem, ostatnio modny jest trener szkolący posiadaczy dronów) to będzie ciężko. Trzeba też mieć na uwadze fakt, że sporo firm przebija się nie dzięki innowacyjnym wynalazkom, tylko np. produkcji podzespołów, części, elementów jakichś dużych składowych, np. firma produkująca tuleje do aut - i koniec. Masa warsztatów potrzebuje tuleji, więc się tamci wybili, ale w życiu by człowiek nie pomyślał, że to będzie dochodowe.

Tak samo jest np. u moich znajomych, którzy włączyli się w biznes prac na wysokościach handlując linkami - które oczywiście muszą spełniać odpowiednie wymagania, obciążenie, itp. ale się udało. Po prostu znaleźli niszę, więc i Tobie takiej niszy życzę.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 879
Post 2016-12-21, 10:59  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Nikt Wam nie podsunie sprawdzonej recepty na sukces. Sami musice się zastanowić co może być dobrym pomysłem . Co odniesie duży sukces. Największe szanse na powodzenie mają innowacyjne biznesy.

Tip ode mnie: Jesli już zdecydujesz sie na otwarcie firmy to polecam założyć konto firmowe darmowe. NIestety ale łatwo jest się naciąć na drogie konto firmowe, w ktorym prowadzeni będzie kosztowało kilkanaście złotych miesięcznie. Obecnie najbardziej opłacalną opcję wśród wszystkich banków ma Nest bank:
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Nowy Biznes Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!