Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Nowy Biznes

Nowy Biznes

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2016-12-30, 22:53  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Tutaj poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulator-wynagrodzen znajdziesz darmowy kalkulator wynagrodzeń. Może ci sie przydać jeśli będziesz zatrudniał pracowników i trzeba będzie wyliczyć ich wynagrodzenie.
Reklamy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-12-31, 11:59  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Na stronie moneye.pl jest też fajny ranking kredytów gotówkowych. A przy starcie i zakaldaniu nowego biznesu może się przydać!
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-01-05, 06:56  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Jest bardzo wiele możliwości wlasnego biznesu. Sam proponuję zastanowić się nad otwarciem własnego sklepu internetowego. Szczególnie,że w wielu przypadkach mozna na tym całkiem nieźle zarobić. Coraz wiecej osób robi zakupy przez internet i jeśli zaproponujecie coś oryginalnego. Oraz w dobrej cenie to na pewno znajdziecie własnych klientów.

Sugeruję zastanowić się nad założeniem własnego sklepu na platformie Selino:
http://selino.pl/

Możecie tam projektować koszulki. Poza tym korzystacie z zatowarowania sklepu. Tak wiec unikacie płacenia za towar.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-01-24, 06:51  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Otwierając własny biznes warto pamiętać o dobrej reklamie. Warto skorzystać z oferty profesjonalnej drukarni Reklama umieszczana na etykietach. Mniej lub bardziej zadrukowanych, to już zależy od pomysłu. Etykiety są samoprzylepne, termokurczliwe. Po podgrzaniu pasują to opakowań nawet tych skomplikowanych np butelki.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-03-07, 13:13  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Każdy chciałby mieć gotowy przepis na sukces, a własna działalność to jest ciężka sprawa. Ja ostatnio miałem problem z dłużnikiem i nikt za mnie tego nie załatwił, bo to przede wszystkim w moim interesie. Znalazłem biuro bia.com.pl, które mi pomogło, ale ile stresu miałem w tamtym czasie to moje.
marek86

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 13
Post 2017-05-25, 09:44  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
W biznesie najważniejszy jest pomysł na niego. Mój ojciec na początku lat dziewięćdziesiątych otworzył firmę transportową. Na początku wszyscy mu odradzali bo nie ma takiego zapotrzebowania na rynku. Jakoś się udało i firma istnieje do dzisiaj. Nie jest może jakaś ogromna firma ale ma na swoim stanie kilka aut. Nie trzeba od razu kupować nowego auta za kilkaset tysięcy, czasami wystarczy kupić jakieś auto używane nawet kilkuletnie. Taki pojazd jest zdecydowanie tańszy od nowego. Teraz w sieci jest bardzo dużo miejsc gdzie możemy kupić używane maszyny. Oczywiście jedno auto nie wystarczy żeby osiągnąć zysk i na początek trzeba nieć duży kapitał na ten rodzaj biznesu. Gdybyśmy na przykład kupili zwykłego busa dostawczego i dostarczali do lokalnych sklepów spożywczych warzywa i owoce od rolników. Nie trzeba od razu działać na ogromną skalę.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2017-06-29, 18:53  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Założyć biznes to żadna sztuka. Sztuką jest żeby się rozwijał i przynosił konkretne korzyści. Plany planami a życie potrafi płatać figle. Nasza firma działa już jakiś czas i różnie to bywało, ale trzeba mieć cel i do niego wytrwale dążyć. Ostatnio postawiliśmy na outsourcing - kompleksową obsługę IT przez firmę zewnętrzną.
okazały się strzałem w dziesiątkę i przyniosły spore oszczędności.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-08-16, 13:22  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Jestem podobnego zdania Założyć własny biznes i firmę nie jest żadną sztuka. Problemem może być późniejsze go utrzymanie. Wiele osob po pierwszych sukcesach siada na laurach oraz liczy pieniadze. Jednak tak nie ma Po zalożeniu swojej własnej firmy trzeba ostro pracować nad tym aby ją rozwinąć oraz nad tym aby być przed konkurencją....
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2018-01-07, 13:59  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Franczyza to dobry pomysł na biznes. Dobre warunki współpracy proponuje cuk.Sprzedaż ubezpieczeń pod ich marką to intratne zajęcie.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-01-22, 16:27  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Rozwój w biznesie jest bardzo ważny, ale żeby do niego doszło trzeba odpowiednio promować firmę, aby dotrzeć do klientow i pozyskać nowych. Ja teraz korzystam z emu mail i wysylam dzięki tej stronie zbiorowe wiadomości mailowe do klientów. Mam dużo przekierowań dzięki temu.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2018-02-13, 02:34  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Pomysł jest bardzo ważny, ale jeszcze ważniejsze - rób to faktycznie lubisz i na czym się znasz. Jeśli będziesz miał to, reszta pójdzie ok. Druga rada, weź sobie dobre biuro rachunkowe - to jest straszny problem na naszym rynku - prowadzenie księgowości samemu po prostu się nie opłaca. Jeśli nie masz nikogo sprawdzonego, mogę Ci polecić biuro Gama z Myśliborskiej.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2018-07-08, 10:44  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Nawet jak nie mamy doświadczenia to dzięki szkoleniom możemy się nauczyć sprzedaży ubezpieczeń. Dlatego prowadzenie multiagencji ubezpieczeniowej pod marką cuk to biznes dla każdego.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-07-19, 22:20  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Warto mieć sprawdzone miejsce, w którym zawsze się zamawia niezbędne materiały i dochodzą na czas. Bardzo odpowiadają mi te ze sklepu http://www.alfa-lancut.com.pl/sklep-komputerowy,materialy-eksploatacyjne,tusze-oryginalne.html
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2018-08-09, 13:49  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
kirk napisał: Nawet jak nie mamy doświadczenia to dzięki szkoleniom możemy się nauczyć sprzedaży ubezpieczeń. Dlatego prowadzenie multiagencji ubezpieczeniowej pod marką cuk to biznes dla każdego.

I w cuk otrzymuje się dostęp do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych,
ponad 100 produktów ubezpieczeniowych,WebCUK – program do porównywania i wystawiania polis.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2018-09-17, 10:05  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Ubezpieczenia to raczej stabilna branża. A jak się wiązać to z mocnym partnerem. Cuk ma wyrobioną markę. Myślę że to całkiem dobry pomysł.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-10-02, 13:15  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Wracając do tematu finansowania nowo założonej firmy to nie myślcie,ze tak łatwo jest dostać kredyt w banku. Niestety ale jest bardzo trudno. Banki obecnie wymagaja zdolnosci kredytowej, poza tym mogą wymagać wskazania poręczyciela albo zastawienia mieszkania.

O wiele łatwiej jest dostać kredyt w firmie prywatnej...

Często firmy padaja z powodu nieodpowiedniego dofinansowania:
http://brief.pl/brak_budzetu_glowna_przyczyna_niepowodzen_startupow_skad_pozyskac_brakujace_srodki/ - warto jest je dobrze rozplanować!
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2018-10-14, 12:59  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Franczyza to dobry pomysł. Tylko trzeba mocnego partnera poszukać. Te warunki są interesujące cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2018-11-20, 16:04  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio miałem współpracę z firmą www.rhenus.com/pl/pl/ i muszę przyznać, że jako firma prosperują tak dobrze, że taki biznes to jest po prostu coś świetnego. Oczywiście, żeby to doprowadzić do takiego momentu trzeba dużo wysiłku, niemniej jednak logistyka to teraz pożądana rzecz.
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-12-02, 11:03  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Jeśli komuś w biznesie mogą przydać się sprężarki powietrza, to polecam zainteresować się tymi od niemieckiego producenta https://www.almig.pl/

Do różnego rodzaju hal magazynowych czy produkcjnych, ale też warsztatów samochodowych...

Sprzęt ten wyróżnia innowacyjna konstrukcja, szeroki zakres regulacji, cicha i stabilna praca oraz bardzo dobry serwis.

Wszystko to przy zachowaniu bardzo przyjaznej i intuicyjnej obsługi. To zdecydowanie urządzenia, na które warto się zdecydować, bo posłużą przez wiele lat.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-12-07, 09:35  //  Nowy Biznes Odpowiedz z cytatem
Na początku działalności zawsze są problemy ze znalezieniem klientów, warto wtedy rozważyć zamówienia publiczne, na https://www.portalzp.pl można przejrzeć aktualne przetargi, aktualności itp. można wyrobić sobie renomę na rynku.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Nowy Biznes Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!