Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » na słodko :)

na słodko :)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
kamilKa

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 11
Post 2015-07-02, 12:43  //  na słodko :) Odpowiedz z cytatem
Ja jak mam ochotę na coś słodkiego i o ile nie jest za późno to uwielbiam kawę mrożonąSmile Robię to tak: parzę kawę. Czekam, aż trochę przestygnie i przelewam do większej szklanki dodaję pokruszone kostki lodu i lody śmietankowe lub waniliowe. Wszystko dekoruję bitą śmietaną. Naprawdę jest przepyszne.
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-08-21, 14:30  //  na słodko :) Odpowiedz z cytatem
Polecił bym zamiast ciasta, banana w cieście w polewie czekoladowej. Jadłam go w restauracji Mekong w Krakowie. Jeden szkopuł to to, ze banan
mi się rozleciał. Może był za bardzo dojrzały ?
A polecam normalne płatki kukurydziane w polewie czekoladowej /można dodać miodu, ale nie dużo/.
Wymieszać w polewie płatki i wstawić na godzinkę dwie do lodówki. Robiliśmy to córce w kryzysie.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-06-11, 08:59  //  na słodko :) Odpowiedz z cytatem
Macie jakieś pomysły na szybkie i łatwe desery?
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2019-07-03, 18:24  //  na słodko :) Odpowiedz z cytatem
zobacz ten
https://uwielbiam.pl//przepis/jablecznik-z-budyniem

Dużo składników nie potrzebujesz. m. in. kakao decomorreno, jabłka, mąka budyń.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2021-11-15, 14:12  //  na słodko :) Odpowiedz z cytatem
Albo kupuję ciasta i ciastka do domu, ale idę do cukierni/kawiarni i na miejscu sobie dogadzam Smile A najlepiej smakuje mi kawa i ciasto w cukierni Słodycz w Olsztynie.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2023-03-25, 00:24  //  na słodko :) Odpowiedz z cytatem
Słodkości mogą być nie tylko smaczne ale i zdrowe. Te które można zamówić w Halvastore są wykonywane z naturalnych składników, bez sztucznych słodzików, w tradycyjnej recepturze. To słodycze z Turcji, jeśli jesteście ciekawi smaków to zobaczcie na ich stronie jak można zamówić i co dokładnie mają w ofercie. Torty chałwowe mnie szczególnie kuszą Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-11-11, 00:24  //  na słodko :) Odpowiedz z cytatem
Jeśli na słodko, to może krem budyniowy? Uwielbiam taki deser! A fajny i ciekawy przepis widziałam na stronie https://foodo.pl/pyszny-krem-budyniowy-z-serkiem-mascarpone/ . Tam znajdziecie połączenie kremu budyniowego z serkiem mascarpone. Jeśli będę miała okazję i gości w najbliższym czasie, to na pewno zaserwuję coś takiego, bo nie jest to trudne do przyrządzenia.
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  na słodko :) Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!