Forum Banzaj.pl » Książka » książki sensacyjne, kryminały - co polecacie?

książki sensacyjne, kryminały - co polecacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
lajdak

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 29
Post 2012-01-31, 23:30  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Clancy- klasyka gatunku...
Reklamy
Damian-bijda

Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 2
Post 2014-09-23, 08:27  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Dobrze mi się czyta kryminały Richarda Castle, ma facet pomysłową głowęVery Happy Zawsze sobie biorę w podróż i czas mija o wiele szybciej. Teraz to mam w ręku ebook Gorączka Zmysłów i pewnie szybko go skończę znając siebie Wink
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2014-10-07, 13:26  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
a Gilian Flynn? Moim zdaniem jedna z lepszych pisarek. Już jakoś wkrótce się ukaże jej książka Mroczny zakątek. Bardzo lubię jej styl, fabuła świetnie przemyślana, super się czyta. I to co najważniejsze, to co lubię czyli to, że książka trzyma w napięciu do ostatniej strony.
merko

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 4
Post 2015-02-15, 14:08  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
mnie się bardzo podobała książka W cieniu. Świetnie się ją czyta, nie można się od niej oderwać już od samego początku. Dobrze przemyślane wątki, szczególnie ten psychologiczny wysuwa się na pierwszy plan.
lewanerka

Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 5
Post 2015-03-01, 18:19  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
House of cards nic dodać nic ująć. Frank Underwood, jako postać jest moim idolem manipulacji.
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-03-10, 17:10  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Na pewno zarówno dla facetów jak i kobiet ciekawa będzie ksiązka Zimny dzień w Raju Steve Hamilton od dzisiaj jest w Matrasie bo dzisiaj jest dopiero premiera bardzo dobry kryminał z elementami horroru
klara.kopiec

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 23
Post 2015-05-22, 14:46  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Millenium Larsona
adam289

Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 1
Post 2015-08-20, 10:40  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Bardzo lubię sensację i ostatnio moim ulubionym pisarzem jest Robert Gong. Mam jego wszystkie książki. Ostatnio skończyłem czytać ,, Kokainową miłość" i mogę polecić. Nawet jak ktoś niekoniecznie kocha sensację to też polecam. Książkę można równie dobrze potraktować jak
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-11-09, 15:59  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam książkę Dziennik o-błędnik Świetna książka o dylematach życiowych bohaterki. Jedne problemy przedstawione bardzo poważnie, inne z dużą dawką humoru. Niby książka dla kobiet, ale ja się nieźle przy niej bawiłem. A i chyba inaczej patrzę na kobiety.
MartynaS

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 4
Post 2015-11-25, 14:56  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
ktoś czytał ciemno prawie noc? jak podobało się?
koptymista

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 1
Post 2015-11-30, 12:38  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
dla kobiety fajna lekturka....
cytrynowa18

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 3
Post 2015-12-10, 12:55  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
[quote="MartynaS"]ktoś czytał ciemno prawie noc? jak podobało się?




Ja czytałam.Bardzo fajna książka Smile Polecam Smile
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-08-04, 15:54  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
ja gustuję w kryminałach:) na inbook.pl często kupuję i jestem zadowolony;)
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 341
Post 2016-09-17, 17:29  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
z fajnych thrillerów to mogę wam polecić nowość która dopiero pojawi się w księgarniach w listopadzie a mianowicie - Istota zła - podobno będzie super książka oscylująca pomiędzy Kingiem a Nesbo, coś co lubię najbardziej. W recenzjach, które czytałam zapowiada się niezłe dzieło pełne zaskoczeń z nutką pogańskich wierzeń w diabły i zło czające się gdzieś wysoko w górach.
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2017-05-22, 13:43  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
poszukaj sobie na skupszop pl tam jest duzo ksiazek uzywanych a niektore trafiaja sie doslownie nietknęte, wiem bo sam tak kupuje, ksiazki chodza po 8-10zl roznie, jedne drozsze drugie tansze, i przede wszytkim mozna znalezc niezle okazy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-05-31, 08:28  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Osobiscie uwielbiam ksiazki historyczne . Polecam prozę Ziemkiewicza oraz Zychowicza ( w ostatnim czasie wydał wiele ciekawwyc ksiazek historycznych takich jak słynny Pakt Ribbentrop Beck).

Książki historyczne zamawiam głównie w internecie z racji korzystniejszych cen jakie można tam znaleźć


W lovebooks jest na przykład sporo promocji.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2017-06-13, 21:06  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Zychowicz wydał wiele ciekawych książek. Świetna pozycja i powstaniu warszawskim. Polecam przeczytać każdemu.
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2017-11-20, 12:58  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ja wlasnie skonczylam czytac Teatr zloczyncow M.L Rio, kaptalny kryminal. Mroczny, nieprzewidywalny i do tego dobrze napisany. Dobry pomysl na prezent pod choinke dla kobiet i dla mezczyzn
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2017-11-27, 16:41  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
madzik napisał: Ja wlasnie skonczylam czytac Teatr zloczyncow M.L Rio, kaptalny kryminal. Mroczny, nieprzewidywalny i do tego dobrze napisany. Dobry pomysl na prezent pod choinke dla kobiet i dla mezczyzn


To ten o studentach wystawiających Szekspira? Coś mi tak się obiło o uszy. Smile
Z kryminałów to Krajewski spoko, chociaż te ostatnie mniej kryminalne a bardziej sensacyjne mam wrażenie. Generalnie lubię jak w książce jest jakaś zagadka Smile
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2017-11-30, 18:45  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Teatr Złoczyńców brzmi ciekawie. Zachęcające recenzje w necie. Szukam takiego prezentu na święta...dla siebie. Wink
Forum Banzaj.pl » Książka »  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!