Forum Banzaj.pl » Książka » książki sensacyjne, kryminały - co polecacie?

książki sensacyjne, kryminały - co polecacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2017-12-06, 12:04  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Vixa napisał: Teatr Złoczyńców brzmi ciekawie. Zachęcające recenzje w necie. Szukam takiego prezentu na święta...dla siebie. Wink

To na bank bedziesz zadowolona Smile moja kolezanka teraz czyta i mowi, ze nie jest zbytnia fanka kryminalaow, ale ten ja wciagnal:)
Reklamy
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2017-12-12, 13:41  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
JeremyClarkson napisał:
madzik napisał: Ja wlasnie skonczylam czytac Teatr zloczyncow M.L Rio, kaptalny kryminal. Mroczny, nieprzewidywalny i do tego dobrze napisany. Dobry pomysl na prezent pod choinke dla kobiet i dla mezczyzn


To ten o studentach wystawiających Szekspira? Coś mi tak się obiło o uszy. Smile
Z kryminałów to Krajewski spoko, chociaż te ostatnie mniej kryminalne a bardziej sensacyjne mam wrażenie. Generalnie lubię jak w książce jest jakaś zagadka Smile

Tak, to ta ksiazka. Jesli lubisz psychologiczne kryminaly, to mozesz spokojnie to przeczytac. Mi do konca ksiazki nie udalo sie wpasc na to kto zabil.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-13, 07:36  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Miłośnikom kryminałów pewnie tej autorki nie trzeba przedstawiać agatha-christie Napisała wiele kryminałów mrożących krew w żyłach. Ja ostatnio dostałem książkę pt Wielka czwórka. O morderstwach tajemniczej organizacji, a sposoby jakimi się posługują przyprawiają o dreszcze. Polecam tę książkę, warta przeczytania.
Mimi

Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 6
Post 2018-01-15, 19:39  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Kryminały Puzyńskiej oraz seria o prokuratorze Szackim autorstwa Zygmunta Miłoszewskiego.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-03-02, 12:12  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam kryminały Wink
Z książek zaliczonych w ostatnich miesiącach, tylko po dobrych okazjach z księgarni Livro:
"Trzecia" Magdy Stachuli
"Chemik" Stephenie Meyer
"Ostatni rekrut" od Thomasa Blake

W każdym przypadku naprawdę mega udane książki, dopracowane i ciekawe.
Polecam Wink
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 912
Post 2020-11-20, 07:55  //  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Właśnie przyszłam z biblioteki z Zaginionym symbolem . Oddałam "wszyscy mężczyźni mojego kota"- nie wciągnęło mnie- i "Hotel wieczność"- tak beznadziejnej książki chyba w życiu nie czytałam i tak wymęczyłam ponad połowę, ale w końcu odniosłam. Cenię również literaturę Pawła Tkaczyka. Przeczytałam już kilka jego ksiażek i moim zdaniem jest to jeden z bardziej wartościowych opowiadaczy historii z jakim się zetknęlam. Wśrod księgarni polecam PWN https://ksiegarnia.pwn.pl/ - szybka wysyłka, duży wybór książek oraz dobre promocje (również na nowe pozycje ksiązkowe).
Forum Banzaj.pl » Książka »  książki sensacyjne, kryminały - co polecacie? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!