Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat

Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-01-25, 12:16  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Wódki, którymi zachwyca się świat
Reklamy
bene

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 95
Post 2013-01-25, 12:16  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Absolut jest dobrą wódką, ale drogą Razz więc wolę coś tańszego, danzke kupiłem raz ze względu na fajna butelkę która naprawdę długo trzyma temperaturę a poza tym nie powala smakiem
Filipo

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 41
Post 2014-07-05, 15:41  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem dobra wódka powinna być przede wszystkim podawana mocno schłodzona. Te wódki wyróżniają się jedynie butelką...być może i oryginalną, ale tylko butelką.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-04-27, 21:02  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Ja jakimś specjalnym koneserem nie jestem, czystą piję bardzo rzadko, ale jak już to schłodzoną, przy okazji jakiś imprez to sznapsik albo piwo
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2015-04-28, 08:54  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście każdy schłodzony alkohol lepiej smakuje, czystą wódkę piję wprawdzie tylko w drinku, poza tym smakowe alkohole to jednak moje ulubione, sznapsy ostatnio są na pierwszym miejscu.
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2015-05-05, 14:23  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
markowCRT napisał: Ja jakimś specjalnym koneserem nie jestem, czystą piję bardzo rzadko, ale jak już to schłodzoną, przy okazji jakiś imprez to sznapsik albo piwo


Sznaps, Wódka, Brandy...ja tam najchętniej waliłem absynt. Trudno dostępny i nie chodzi mi o ten polski udawany, ale czeski 70%. Sączymy przez cukier, podpalamy i jest impreza. Żadna wódka tego nie zastąpi.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-01-26, 12:35  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Mało która wódka jest jakościowa - przynajmniej w tej najniższej półce cenowej. Ale już w wódkach premium masz Gutt Wodka, gdzie faktycznie mimo 40 proc., mocy, ten alkohol pije się przyjemnie - świetnie pasuje do drinków. Trudno opisać smak, ale chyba jest po prostu delikatniejszy. Podejrzewam, że to kwestia zasad powstawania i składu. Czegoś jeszcze?
witold232

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 38
Post 2016-01-28, 17:15  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
w innym wątku czytałem o polaninie, ja jej nie znam, nie piłem, ponoć na weselach mozna spotkać. Na wesela jaką polecacie?
witold232

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 38
Post 2016-03-02, 19:36  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Czy mieliście tę wódkę z polanina? Powiedzcie jak było z wysyłką, ile płaciliście za butelkę? i czy otrzymaliście rabat?
Wodownik Gość



Post 2016-07-01, 09:29  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem dużo wódek jest wódek bardzo dobrych co prawda, ale ceny są oszałamiające. To nie jest tego warte często. Natomiast średnia półeczka bardzo dobrze sobie radzi. Baczewski, Żytnia, Lubuski, moje ulubione wody ogniste.
tortes Gość



Post 2016-07-07, 08:00  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Gutt Vodka ma coś takiego jak Pure Vodka, a w tym budżecie raczej lepszego alkoholu nie znajdziecie. Różne testowaliśmy - tutaj naprawdę się postarali, a głównie chodzi o smak i zapach alkoholu. Spróbujcie jednej z tych najbardziej znanych wódek, a później Pure. Totalnie inny klimat i przede wszystkim przyjemne picie, bez szajsu.
jw Gość



Post 2016-07-18, 11:48  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
zdecydowanie polecam wódkę dwór sieraków :
Diabek Gość



Post 2017-09-03, 01:47  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Przepraszam bardzo....po co tutaj sie wypowiadają ludzie ktorzy piją wódke w drinkach i oceniają jej smak.... jak ? pytam sie ku....JAK i dlaczego?? albo ludzie oceniający vódke po jej minusowej tempreaturze??? masakracja Sad prosze Państwa jakość Vóóóóóóóódki i jej smak można stwierdzić jak jest chłodna/zimna pita bez przepijanie a zwłąszcza łyk po łyki po 2 sekundach.... a więc oceniam: Chopin - poezja grana na fortepianie w mordzie, spływająca po przełyk, J.A Baczewski - bardzoooooo dobra polska Vódka przy cenie dostępnej łod świeta Very Happy , Amerykański Titus(made in chyba Maxico ) -miazga o której nigdy nie slyszalem( ciezko w Polsce dostać) Smirnoff Black - pije bez przepity Vódke - to przepijam tą samą Vódką( najlepsza z Baczewskim w przedziale do 60 zl ) finladnia- przereklamowane cuda....absolut - faktycznie smakowy jest najlepszy ale smokowe to jem obiady lub dźemy, no i nasz
królewski Belveder.... napije jak urodzi mi sie syn Very Happy
czasemwodkaczestowino Gość



Post 2017-11-27, 21:03  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Diabek sie zna. wóda dobra to taka co schłodzona nie zmrożona smakuje jak woda ze żródełka /belvedere, chopin, grey goose tak maja/ i nie ma potzreby przepijac. wódka po ktorej tez łeb nie boli ale juz tak nie smakuje jak ww to baczewski, danska, ostoya/
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2017-12-04, 16:08  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Jakoś w przyszłym tygodniu otwiera się w Warszawie Muzeum wódki Smile ma być kilka tysięcy kolekcjonerskich eksponatów. Zapowiada się ciekawie
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2017-12-05, 20:14  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
JeremyClarkson napisał: Jakoś w przyszłym tygodniu otwiera się w Warszawie Muzeum wódki Smile ma być kilka tysięcy kolekcjonerskich eksponatów. Zapowiada się ciekawie

Muzeum Wódki? A gdzie dokładnie, nic nie słyszałam.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2017-12-11, 12:05  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Na Wierzbowej Smile jakoś na dniach z tego co pamiętam Smile Planujesz wizytę?
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2017-12-13, 21:59  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
JeremyClarkson napisał: Na Wierzbowej Smile jakoś na dniach z tego co pamiętam Smile Planujesz wizytę?


Oczywiście! Ale trzeba poczekać jeszcze kilka dni z tego co się dowiedziałam. Mają mieć opcję zwiedzania z degustacją!
Coś czuję, że trzeba przyjechać na miejsce taksówką Very Happy
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2018-02-09, 17:29  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Bylismy ze znajomymi w Muzeum Wodki, polecam. Ktos mial niebanalny pomysl i musze przyznac, trafiony pomysl. Polecam wykupic opcje z degustacja trunkow.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-07-19, 06:42  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Nigdy jeszcze nie byłem w takim muzeum. Wprawdzie bywałem w winiarniach na wakacjach ale muzeum wódki nie widziałem. Gdzie się znajduje?

Ze swojej strony mogę polecić tę hurtownie alkoholi:
http://www.alkoparty.pl/wodki

Hurtownia z Krakowa. Jeśli chcecie kupić alkohol na wesele czy na imprezę w firmie to warto jest się tam zgłosic bo sa w stanie zaoferować korzystniejsze ceny na alkohole niż dostaniecie w marketach. Wybór wódki spory, tak samo jak i innych alkoholi.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!