Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat

Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
garo Gość



Post 2018-12-17, 12:38  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Filipo: każdy syf odpowiednio mocno schłodzony staje się mniej syfiasty. Dobry alkohol, w tym wódkę odróżnisz po tym, że wchodzi i dobrze smakuje delikatnie schłodzony lub nawet podawany w temperaturze pokojowej.
Reklamy
JaninaJot Gość



Post 2019-05-04, 08:20  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Ja rozumiem, że artykuł o niczym, że pisze bo jakiś młody człowiek, który uczy się bycia dziennikarzem, ale do stu tysięcy kartaczy, czy w tym i tak słabym artykule, musi być aż tyle błędów? Oczy bolą...
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2020-09-04, 07:42  //  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Odpowiedz z cytatem
Pracując w branży od ponad 10 lat w alkoholach zastawania mnie zawsze ten fakt ze kupujecie wódkę rok wcześniej... mrozicie kasę... przecież wódkę idzie kupić dwa dni przed weselem...
są hurtownie taka np w której ja pracuje ze jeśli kupisz w danym miesiącu to możesz oddać ale to trzeba dogadać z PH. Ok w tym roku poszła wódka do góry przez akcyzę ale to o 10-15% max wiec przy 100-200 butelkach jak kupujecie „oszczędność” miedzy 50-120zl patrząc na okres w tamtym roku?? Ok ktos powie ze dużo ale zastanówcie sie ile wydajecie kasy na pierdoly (etykiety winietki na butelki - gdzie goście generalnie maja to gdzieś, chyba ze dziadek Stefan lub ciocia Halinka chce pamiątkę w postaci żubrówki białej od wnuczki z wesela )

Jeśli chodzi o wódkę weselną, polecam kupowanie w hurtowniach internetowych:
https://glos24.pl/outlet-alkoholowy-sklep-z-alkoholami-w-wyprzedazowych-cenach/

Sklepy takie oferują często alkohol w lepszej wyprzedaży niz stacjonarne.

P.s nie czepiam się to tylko moje przemyślenie
Róbcie jak wam sumienie serce doradza
Pozdrawiam
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Wódki, którymi zachwyca się świat Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!