Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają!

Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-19, 13:15  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Te banki naprawdę tak się nazywają!
Reklamy
Radek Gość



Post 2018-11-19, 13:15  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem ważniejsze od tego, jak się nazywają jest to, czy są darmowe czy nie.
wasiu Gość



Post 2018-11-24, 11:47  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
ja też kiedyś musiałem płacić za kartę, wrr. dobrze, że zmieniłem bank i już nie muszę się niczym martwić.
Klaudia Gość



Post 2018-11-26, 10:42  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@Radek zgadzam się w 100 % po co płacić za konto bankowe jak można mieć wszystko za darmo
@wasiu duże opłaty wynosiły za tą kartą ? Na jaki bank postanowiłeś zmienić ?
olafff Gość



Post 2018-11-26, 11:54  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@Radek a Ty płacisz za swoje konto czy już nie?
@Klaudia opłaty nie były duże, bo kilka złotych, ale zawsze mogę je przeznaczyć na coś innego. Zmieniłem na bgż Wink
karmel Gość



Post 2018-11-30, 10:54  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@olafff w ciągu roku z takich opłat robi się niezła sumka, szkoda tych pieniędzy Smile Dlatego ja nie daję sobie w kaszę dmuchać i szybko uciekłem z poprzedniego banku Smile
@Klaudia a Ty korzystasz z darmowego konta, czy też musisz płacić?
wera Gość



Post 2018-12-01, 10:01  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@karmel do jakiego banku uciekłeś?
@olafff dlaczego akurat bgż?
Klaudia Gość



Post 2018-12-02, 10:46  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@karmel masz rację grosz do grosza i można na coś uzbierać. Niby to kilka złotych ale na ulicy nie leży. @karmel też mam konto całkowicie darmowe nie wyobrażam sobie płacić za nie
karmel Gość



Post 2018-12-02, 19:44  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@wera aktualnie jestem w bgż
@Klaudia kilka, jak nie kilkadziesiąt, zależy od banku. Tak czy siak nie ma co płacić.
weryk Gość



Post 2018-12-03, 13:01  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@karmel jakie masz konto w bgż? długo już u nich jesteś?
@Klaudia nie musisz spełnić jakiś warunków żeby było darmowe?
miki Gość



Post 2018-12-04, 10:48  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@weryk czasami jest tak, że konto jest całkowicie darmowe np. do 26 roku życia, fajna sprawa, jak się studiuje Very Happy
@karmel co Cię przekonało do tego banku?
Lita Gość



Post 2018-12-04, 11:22  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@miki no to fakt, studenci mają najlepsze oferty Very Happy Ciekawe jak się zmieniają warunki gdy skonczymy 26 lat Very Happy
@karmel i jak oceniasz bgż? Warto tam się przenieść ?
Klaudia Gość



Post 2018-12-04, 18:06  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@weryk nie musze spełniać żadnych warunków po prostu mam darmowe konto i już Very Happy
@karmel skoro jest możliwość korzystania z darmowego konto to czemu nie skorzystać ?
kruk Gość



Post 2018-12-05, 13:18  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@Klaudia i co, masz tak na stałe czy do konkretnego roku życia?
@Klaudia właśnie, po co tkwić w banku z opłatami, skoro można zaoszczędzić
karmel Gość



Post 2018-12-06, 11:04  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@kruk moźe ciężko ci w to uwierzyć, ale są też darmowe konta, do których nie potrzebujesz spełniać żadnych warunków :p
@Lita po 26 roku życia też możesz mieć u nich darmowe konto Wink
Lita Gość



Post 2018-12-09, 15:17  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@karmel a jak się zmieniają warunki jeżeli jesteś > 26 rż. ?
@karmel wydaje mi się że konta totalnie a 0zł bez warunków to prawie rzecz niespotykana, bynajmniej ja sie jeszcze nie sptkłam z takim i ciezko je odnalezc.
Kuba Gość



Post 2018-12-10, 10:47  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@lita po 26 roku życia nic się nie zmienia oprócz tego że musisz wykonać transakcje w miesicu na łączną sumę 300zł. Inaczej zapłacisz za kartę 12 zł.
@wpisz sobie np. w google "darmowe konta osobiste" i zobaczysz ile ci arykułow wyskoczy Smile
lehre Gość



Post 2018-12-11, 11:51  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@Kuba myślisz, że któraś z porównywarek jest lepsza czy to nie ma większego znaczenia?
@Kuba 300 zł to nie są duże pieniądze. Samo jedzenie kosztuje więcej... A jak płacimy ciągle kartą to już w ogóle nie powinno być problemu
lita Gość



Post 2018-12-12, 11:53  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@lehre masz rację, 300zł , szczególnie teraz przed świętami to pikuś.
@lehre chyba nie można powiedzieć ze którakolwiek porównywarka jest najlepsza. Nawet Ty byś mógł taki ranking zrobić. Dobrze korzystać z nich na zasadzie poznania oferty ale nie brania pod uwagę które miejsce w rankingu zajmuje.
czymek Gość



Post 2018-12-13, 10:36  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@lita a czy wszystkie biorą te same kwestie pod uwagę czy różnią się od siebie nawet tym?
@lita taki warunek jest bez problemu do spełnienia. co innego jakby ktoś, kto dalej się posługuje bardziej gotówką sobie wybrał takie konto.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!