Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają!

Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
tymon Gość



Post 2018-12-13, 11:56  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@czymek dla starszych osób może to być uciążliwy warunek, ale dla ludzi którzy korzystają praktycznie z karty to pryszcz
@lita tak jak mówisz. sam często korzystam z porównywarek żeby się zaznajomić z daną ofertą, jak już coś mnie naprawde zainteresuje to wtedy szukam wiedzy korzystając z innych źródeł
Reklamy
krolik Gość



Post 2018-12-13, 13:57  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@tymon z jakich źródeł? masz na myśli stronę danego banku czy może opinię innych osób?
@czymek mojemu tacie np. nie poleciłabym takiego konta, ale ja jak najbardziej dałabym radę :3 300 zł to samo paliwo.
lita Gość



Post 2018-12-13, 21:00  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@krolik racja, dla nas młodych 300zł miesięcznie to nic ale dla jakiś staruszków, nawet tych mobilnych to już może być wyzwanie.
kodzio Gość



Post 2018-12-14, 17:02  //  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Odpowiedz z cytatem
@krolik u mnie 300zł to nawet jedzenie nie jest i to takie ''głodowe''
@lita a co sądzisz o kredycie odnawialnym? widziałem taką opcję w ofercie
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Te banki naprawdę tak się nazywają! Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!