Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią...

Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-19, 13:24  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Banki centralne w Europie poprawią nastroje?
Reklamy
student Gość



Post 2018-11-19, 13:24  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
w jakim banku polecacie założyć konto dla studenta? oczywiście darmowe Very Happy
Aleks Gość



Post 2018-11-24, 11:59  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
A czego poza tym oczekujesz? Teraz w większości banków niby jest darmowe, chociaż często pojawia się jakieś ''ale''
Radek Gość



Post 2018-11-25, 11:20  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@student jako osoba do 24 r. ż. to wszędzie będziesz miał super warunki. Może nawet uda ci się na darmowe wypłaty z bankomatów załapać.
@Aleks Jak się dobrze czyta umowy to nie ma żadnego problemu Smile Trzeba sie tylko zainteresować tym co podpisujemy.
Kejti Gość



Post 2018-11-26, 10:45  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Radek ale nieraz umowa ma 20 stron i weź to czytaj wszystko jak to takim małym druczkiem napisane
@student ale za granicą też można złapać darmowe wypłaty czy mówisz tylko o wypłatach w kraju ?
student Gość



Post 2018-11-26, 11:56  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Radek no dobrze, ale co po tym 24 roku życia? Nagle trzeba płacić?
@Kejti zazwyczaj się tego nie czyta, bo jesteśmy pod presją czasu, a zresztą często to jest malutkim druczkiem dopisane.
Eveline Gość



Post 2018-11-27, 23:02  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@student wydaje mi się ze konta dla młodych są do 26 rż a nie do 24 Smile
@student no i to nasz podstawowy błąd, bo sami sobie tylko szkodzimy, ale fakt, presja zawsze jest spora.
Radek Gość



Post 2018-11-28, 13:58  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@student jak osiągniesz taki wiek że będziesz miał niby za coś zapłacić to zawsze możesz zmienić konto na inne w danym banku. Poza tym nie wiemy co chcesz wybrać i w jakim banku dokładnie więc ciężko spekulować.
@Kejti 20 stron przy umowie o konto bankowe? Nie wiem jaki masz bank ale to trochę przesada. Góra są 3/4 strony. Z czego warto przeczytać te paragrafy które mówią o opłatach i rezygnacji z konta. 5 minut czytania.
czarna Gość



Post 2018-11-28, 23:00  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Radek No niby 5 minut ale do tego dochodzi presja czasu, a poza tym żeby dojsc do tego gdzie są interesujące akapity to i tak musimy z grubsza przeczytać wszystko.
@radek ale często jest tak ze jak już wychodzisz z konta dla młodych to żadne inne juz nie masz za free
Tomek Gość



Post 2018-11-30, 10:57  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@czarna, myślisz, że nie ma darmowych kont dla osób powyżej 26 roku życia?
@Radek moim zdaniem trzeba przeczytać wszystko, nie ma co wybierać, bo może coś ważnego akurat będzie w innym akapicie?
Radek Gość



Post 2018-11-30, 14:51  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Tomek możesz czytać wszystko Wink Ja wiem z doświadczenia co czytać i nigdy sie jeszcze nie naciąłem. Poza tym wszystko zależy też od rodzaju umowy. Bankowe nie są wybitnie skomplikowane.
@czarna Moim zdaniem jest kilka banków które oferują darmowe prowadzenie konta. Sam z takiego korzystam.
paula Gość



Post 2018-12-01, 10:04  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Tomek ja też zawsze staram się przeczytać wszystko, boję się haczyków w umowach.
@Radek jaki bank wybrałeś?
Tomek Gość



Post 2018-12-02, 19:47  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Radek jasne, że są, wystarczy dobrze poszukać i doczytać uważnie umowy. Niektóre są darmowe, bo są, a inne mogą być darmowe jak się spełni dane warunki.
@paula spotkałaś się z takimi haczykami?
slawori Gość



Post 2018-12-03, 13:03  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Tomek a czy to nie jest tak, że większość darmowych jest tylko do 26 roku życia?
@Tomek mi się wydaje, że te haczyki to właśnie pewne warunki żeby konto było darmowe
loli Gość



Post 2018-12-04, 10:51  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@slawori ale po 26 roku życia też można znaleźć darmowe konto przecież Wink
@slawori te warunki wcale nie są takie złe, np. transakcje na 300 zł w miesiącu kartą, przecież tyle to na jedzenie idzie jak nie więcej.
Talika Gość



Post 2018-12-04, 11:23  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@loli darmowe konto po 26 rż?Bez żadnych opłat? Gdzie ? ;o
@loli w sumie racja 300 zł na spokojnie można wydać miesięcznie, dodatkowo teraz święta się zbliżają więc na luzie Very Happy
loli Gość



Post 2018-12-05, 13:20  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Talika np. w bgż Smile
@Talika dokładnie, ja już pokupowałam prezenty dla wszystkich i szczerze powiem, że chciałabym, żeby kosztowały 300 zł :p
slawori Gość



Post 2018-12-06, 11:06  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@loli o jakim koncie mówisz?
@loli no grudzień to taki miesiąc właśnie, dużo wydatków ale też dużo radości Smile
Talika Gość



Post 2018-12-09, 15:19  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@loli ooo, dobrze że mówisz, a pamiętasz dokładną nazwę tego konta w bgż ?
@loli hahaha ja tez juz mam wszystkie prezenty za sobą, i 300zł to na prawdę wydatek dla nawet nie połowy rodziny na prezenty :/
Krzysztof Gość



Post 2018-12-10, 17:27  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@talika, tak więc na teraz to nie problem zrobic obrót . Zreszta po nowym roku , w takim zwykłym miesiącu to naprawde nie problem.
26. rż to taka magiczna granica Very Happy więc i ew opłata za konto i zmarszczki na czole Razz
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!