Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią...

Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
loli Gość



Post 2018-12-11, 11:54  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Talika ogółem optymalne od początku jest darmowe, nie ma granicy wiekowej, a w maksymalnym po 26r.ż. dalej możesz mieć darmowe konto jak spełnisz ten warunek.
@Talika dokładnie, ja już wydałam tyle, że aż mi się płakać chce, ale może się ucieszą :p
Reklamy
Talika Gość



Post 2018-12-12, 12:20  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@loli a ile miesięcznie trzeba wydać żeby mieć konto za free?
@loli prezenty zawsze pochłaniają spory pieniądz, dlatego cieszmy się że są raz do roku Very Happy hahaha
Damian Gość



Post 2018-12-13, 14:00  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Talika w moim banku 300zł Smile
@Krzysztof pamiętam te czasy, kiedy sam studiowałem i nie musiałem się o nic martwić, ehh Very Happy
Braciszek Gość



Post 2018-12-14, 17:05  //  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Odpowiedz z cytatem
@Damian w jakim banku jesteś?
@Talika a co sądzisz o kredycie odnawialnym? Na święta jak znalazł
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Banki centralne w Europie poprawią... Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!