Forum Banzaj.pl » Militaria » Jaka wiatrówkę polecacie?

Jaka wiatrówkę polecacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-09-02, 18:51  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
sylwia4012 napisał: Witam, dobór odpowiedniego modelu wiatrówki czy tez innej broni dużo zależy gdzie jej będziemy używać ja osobiście doradzam fachowców ce sklepu militarnego którzy doradzą i polecą
którego sklepu konkretnie?
Reklamy
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2016-09-22, 16:47  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
kupiłbyś używaną? bo ja nie. nie zaufałbym innym, że dbali i konserwowali jak należy. dlatego nowa zawsze lepsza. co do sposobu ładowania, to nie musi być łamana, ale też osobiście takie wolę.

Ja też zawsze łamanymi się bawiłam ibawię do tej pory. Co do wiatrówki z drugiej ręki to też radzę uważać bo jeśli ktoś taki sprzęt sprzedaje to znaczy, że coś już z nim nie tak jest.

postać napisał:
optyka fajna sprawa, ale średniej klasy wiatrówki psują lunety, więc trzeba dobrze to przemyśleć.

Pierwsze słyszę, żeby wiatrówka mogła zepsuć lunetę. Akurat sprzęt do optyki jest na tyle trwały, żeby przetrwać szarpnięcie związane z wystrzałem.

postać napisał: którego sklepu konkretnie?

Ja najbardziej militaria.pl lubię. Jak czegoś szukam to najpierw na chat i doradcy pytam czy to jest chwile go podgadam a potem dopiero buszuje w tym co doradzi.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-09-25, 23:26  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał:
Ja też zawsze łamanymi się bawiłam ibawię do tej pory. Co do wiatrówki z drugiej ręki to też radzę uważać bo jeśli ktoś taki sprzęt sprzedaje to znaczy, że coś już z nim nie tak jest.

no a jak wszystko co mechaniczne ma swoją wytrzymałość. i ten mechanizm spustowy i łamanie i nawet gładkość lufy...

Kimiko napisał:
postać napisał:
optyka fajna sprawa, ale średniej klasy wiatrówki psują lunety, więc trzeba dobrze to przemyśleć.

Pierwsze słyszę, żeby wiatrówka mogła zepsuć lunetę. Akurat sprzęt do optyki jest na tyle trwały, żeby przetrwać szarpnięcie związane z wystrzałem.


nie jest trwały, jest mega delikatny. od szarpnieć, mikrowstrząsów po wystrzale optyka się uszkadza, to znany problem.

Kimiko napisał:
Ja najbardziej militaria.pl lubię. Jak czegoś szukam to najpierw na chat i doradcy pytam czy to jest chwile go podgadam a potem dopiero buszuje w tym co doradzi.


i co, Ci doradcy to nie jacyś dorabiający studenci co tylko czytają opisy produktów przez słuchawkę?Smile
ALEX90

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 17
Miasto: WARSZAWA
Post 2016-11-07, 11:30  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ja miałem Vunker3 -replika na kulki wiatrówka kalashnikov ak47 z kolba składaną, byłem bardzo zadowolony, ale nie tak dawno sprzedałem Smile
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-12-05, 23:08  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
na kulki, nie na śrut?
wiatrówka?
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-08-11, 16:42  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ja chodzę na strzelnicę Progun, nie mam swojej broni, tam na miejscu mają bardzo dużo sprzętu, z którego można skorzystać.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-09-05, 09:04  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli już kupować wiatrówkę czy w ogóle broń, to lepiej zainwestować w nową. Nawet tańszą, ale z używanym sprzętem nigdy nic nie wiadomo, po co ryzykować. Tak czy owak, jeśli już zdecydujesz się na daną broń, pamiętaj o dobrym jej przechowywaniu np. w kasetce na broń
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2019-10-01, 19:28  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem warto kupić nową broń np na sklepmysliwski-lis.p i się od początku dobrze o nią troszczyć. A przetrzymujecie broń w jakiś specjalnych miejscach?
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2020-08-16, 21:19  //  Jaka wiatrówkę polecacie? Odpowiedz z cytatem
Znalezienie odpowiedniego dla siebie hobby to bardzo ważna kwestia w życiu. Nie można przecież jedynie zajmować się pracą nawet "po godzinach" jak ma to w nawyku wielu z nas. Jedną z najlepszych rad jakie udało mi się znaleźć jest szukanie swojej pasji w czymś zupełnie dla nas nowym. Mój dobry znajomy jakiś czas temu nakierował mnie na temat air soft gun i byłem nim zachwycony od samego początku. Jeslii chodzi o zaplecze techniczne to bez problemu znajdziemy wiele wartych uwagi propozycji w takich miejscach jak komis asg. Sprzęt używany znajdziemy w bardzo dobrym stanie, natomiast sama amunicja jest tańsza w porównaniu do kulek z farbą stosowanych w paintballu. Pozostaje jedynie zorganizować sobie ekipę uczciwych ludzi i zacząć zabawę.
Forum Banzaj.pl » Militaria »  Jaka wiatrówkę polecacie? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!