Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Golenie zarostu - problem z zacięciami.

Golenie zarostu - problem z zacięciami.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2015-06-15, 06:51  //  Golenie zarostu - problem z zacięciami. Odpowiedz z cytatem
Warto dbać o to, by zawsze mieć ostrą maszynkę i dobre kosmetyki ułatwiające golenie. Panowie często zapominają o zakupie np. ostrzy i golą się tym co jest pod ręką. To powoduje podrażnienia i skóra wygląda nieestetycznie. Dlatego warto skorzystać np. z Easy Shave Club , gdzie można zamówić ostrza i maszynki, prosto z dostawą do domu. Dosyłane są zgodnie z wybranym harmonogramem, więc golenie zawsze jest łatwe.
Reklamy
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2015-07-01, 18:15  //  Golenie zarostu - problem z zacięciami. Odpowiedz z cytatem
Witam, ja też rozglądam się za golarką żeby przejść na elektryka. Z tego co czytam to większość poleca brauna. Już pisałem we wcześniejszym wątku ale i tu napiszę. Polecacie jakiś konkretny model? Naprawdę elektryczne nie zostawiają podrażnień?? Ja również często walczę z krostkami ale nie wiedziałem że można to ominąć. Dajcie znać.
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2015-07-04, 14:32  //  Golenie zarostu - problem z zacięciami. Odpowiedz z cytatem
myślę, by sprezentować mojemu facetowi.. po jednorazówkach ciągle ma takie czerwone krosty, szczególnie w okolicy szyi. czy maszynka sprawi,ze pod tym względem się poprawi?
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2020-07-28, 21:50  //  Golenie zarostu - problem z zacięciami. Odpowiedz z cytatem
Na takie zacięcia to octenisept najlepszy. Mam zawsze w łazience bo przyznaję, że też mi się zdarza zaciąć i zaraz krwi mnóstwo, rana spora. Ale kilka razy zastosuję spray i się goi szybko. Nawet ostatnio na afty mi pomógł. A płynów po goleniu to unikam, krem do nawilżenia skóry jak jest podrażniona i tyle.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-09-11, 10:19  //  Golenie zarostu - problem z zacięciami. Odpowiedz z cytatem
ja się pozbyłem problemu Very Happy zapuściłem brodę i przycinam ją krótko moim multitrymerem babyliss, jest bardzo poręczny, można przyciąć na krótko, używam też do przycinania klaty
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-01-20, 08:16  //  Golenie zarostu - problem z zacięciami. Odpowiedz z cytatem
Panowie równiez polecam zapuścić sobie brodę. Znacznie wygodniejsza opcja niż regularne golenie się. O brodę oczywiście trzeba jest dbać ale mam wrazenie, ze pielęgnacja jej zajmuje mi znacznie mniej czasu niż codzienne golenie się ( przez to, ze mam mocny zarost musiałem golić się codziennie i dodatkowo często zmienic maszynki bo się tępiły).

Moge polecić poszukać sobie olejku do brody w Cocolita:
https://www.cocolita.pl/olejki-do-brody
Bardzo dobra jest firma Zew:
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Golenie zarostu - problem z zacięciami. Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!