Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes?

czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-08-29, 12:39  //  czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Firmę już mam i teraz szukam auta dla firmy. Dostałem ofertę raiffeisenpolbank Chyba jednak zdecyduję się na wzięcie auta w leasing. Warunki w porównaniu z innymi wydają mi się najlepsze.
Reklamy
wojak

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 16
Post 2016-03-17, 12:25  //  Odpowiedz z cytatem
A po części zamienne do ciężarówek i autobusów można zajrzeć tutaj autos.com.pl/pl Smile
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2016-08-25, 22:17  //  czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że warto, branża transportowa to bardzo dochodowy interes. Jak już będziesz miał auto to zgłoś się do MW Spedition, firma transportowo - spedycyjna, mają sporo zleceń i z tego, co mi znajomi ostatnio mówili to szukają właśnie osób z własnymi autami
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2016-09-12, 22:28  //  czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz odpowiednie prawko i zdolności logistyczne oraz nie boisz się zostawić rodziny samej na miesiąc, to kupowanie ciężarówki będzie biznesem idealnym. Takim kierowcom płacą naprawdę dobrze, a przy okazji świat można zwiedzić. Polecam poszukać odpowiedniego sprzętu na mascusie.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2016-11-28, 15:00  //  czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Branża transportowa cały czas się rozwija, więc z pewnością jest to dobry pomysł. Na rynku potrzebni są nowi dostawcy, ciężarówki i kierowcy. Sam prowadzę działalność w tej branży i jak na razie nie narzekam - pracy jest naprawdę sporo. Przy wyborze ciężarówki warto zwrócić uwagę na ceny części zamiennych, bo prędzej czy później i tak będzie trzeba coś kupić. To był jeden z powodów dla którego wybrałem markę Volvo. Na rynku jest dostępne sporo części. Jeśli będziesz dużo jeździł, to ciężarówka szybko na siebie zarobi.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-10-09, 11:37  //  czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że jak najbardziej biznes związany z transportem może być opłacalny. Mój znajomy ma firmę, która trudni się w transporcie hds , czyli wynajmuje ciężarówki do wywozu odpadów budowlanych. Z tego co wiem, zleceń mu nie brakuję.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-04-17, 19:54  //  czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Planujesz otworzyć firmę transportową? To spora inwestycja, będziesz potrzebować specjalistycznego wyposażenia jak np. kontener spożywczy i inne. Może lepiej podjąć się współpracy z firmą spedycyjną?
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  czy warto kupić ciężarówke? czy to dobry biznes? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!