Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » czy leasing się sprawdza?

czy leasing się sprawdza?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-05-15, 15:50  //  czy leasing się sprawdza? Odpowiedz z cytatem
Czy firma, która dopiero zaczęła działalność na rynku, ma jakiekolwiek szanse na uzyskanie finansowania leasingowego? Koniecznie trzeba mieć jakiś staż rynkowy i wykazywać dochody?
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-11-14, 15:11  //  czy leasing się sprawdza? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi sie że nie wymaga się żadnego stażu bynajmniej w takim przypadku Bierzesz w leasing komputer lub komputery i spłacasz niewysokie raty. Na końcu dokonujesz wykupu. Dla startujących firm każda złotówka jest ważna, więc myślę ze ta oferta powinna cie zainteresować.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-02-23, 23:34  //  czy leasing się sprawdza? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem leasing nie jest dobrym pomysłem, lepiej kupić nowe auto. Szczególnie jest to opłacalne teraz, gdy na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/oferta/promocje/kombinujemy-z-cenami/ znalazłam suvy w promocyjnych cenach od Volvo. Na cokolwiek tutaj się nie zdecydujesz, na pewno będziesz zadowolony, przecież to bardzo dobra firma
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2021-04-22, 10:17  //  czy leasing się sprawdza? Odpowiedz z cytatem
Szczerze powiedziawszy to nie wyobrażam sobie zakupu używanego samochodu do firmy. Przecież każda niespodziewana awaria może nas wiele kosztować, nie tylko finansowo. Spójrzmy na to z perspektywy naszych klientów, czy chcieliby robić interesy z kimś kto nie dotrzymuje terminów spotkań lub dostaw? Z pewnością nie. Dlatego tak ważne jest by mieć sprawną flotę samochodów i przestać szukać oszczędności tam gdzie ich nie ma. Możemy przecież skorzystać z możliwości finansowania zakupu w postaci leasingu u takich marek jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/leasing-select Oferta jest bardzo atrakcyjna i dopasowana indywidualnie do klienta. O samej marce znajdziemy wiele pozytywnych opinii na portalach motoryzacyjnych.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-08-28, 16:08  //  czy leasing się sprawdza? Odpowiedz z cytatem
Jeśli potrzebujecie konsolidacji kredytów czy chwilówek to korzystną ofertę ma spłata chwilówek Katowice . To na pewno najlepsze rozwiązanie w przypadku kłopotów finansowych
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2023-12-07, 13:48  //  czy leasing się sprawdza? Odpowiedz z cytatem
Z perspektywy czasu polecam się kontaktować - https://leasing24.poznan.pl/ Tam macie konkretnego gościa, Filipa, który faktycznie analizuje oferty i szuka najlepszej propozycji leasingu w danym przypadku. I co mocne - nie trzeba się bujać z tym wszystkim stacjonarnie, wszystkie formalności załatwia się online. Tak właśnie to powinno wyglądać.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  czy leasing się sprawdza? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!