Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Co na urodziny dla fana motoryzacji?

Co na urodziny dla fana motoryzacji?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-09-07, 19:29  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Nasz kumpel z pracy obchodzi niedługo urodziny. Mamy taki zwyczaj, że robimy sobie drobne prezenty z takich okazji, a po pracy idziemy wszyscy opijać i świętować.
Kumpel ma 48 lat i bzika na punkcie motoryzacji. Jarają go samochody a tak najbardziej to motory. Nie jesteśmy z nim jakoś szczególnie blisko bo jest dość nowym pracownikiem, dlatego mamy problem co mu kupić. Do tego tym razem to zadanie należy do mnie. Podpowiedzcie coś, bo ja kompletnie nie wiem.
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-09-08, 08:43  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
A może po prostu flaszkę i po problemie... ? Albo jakiś model motoru do sklejania...? A jest coś innego co lubi...?
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-09-09, 08:49  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Jeśli jest takim fanem motorów, a do tego nie jesteście zbyt blisko to może coś z cyklu "bezpieczny prezent"?Wink
Tutaj np na zdjęciu masz taki kryształ z modelem motoru z krysztaly3D.pl
Dodajcie tam życzenia od siebie, bądź jakąś fajną sentencję i prezent gotowy Wink Skoro to kumpel z pracy to postawi sobie w robocie na biurku i będzie miał pamiątkę od Was Razz
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-09-11, 12:38  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
bartek_w napisał: A może po prostu flaszkę i po problemie... ? Albo jakiś model motoru do sklejania...? A jest coś innego co lubi...?


Flaszkę trochę bez sensu, bo sam potem będzie stawiał na opijaniu. A co do sklejania modeli to raczej nie wydaje mi się, żeby miał tego typu zainteresowania, nawet jeśli to miałby być motor. Ale dzięki za propozycję.


wulietta napisał: Jeśli jest takim fanem motorów, a do tego nie jesteście zbyt blisko to może coś z cyklu "bezpieczny prezent"?Wink Tutaj np masz taki kryształ z modelem motoru
Dodajcie tam życzenia od siebie, bądź jakąś fajną sentencję i prezent gotowy Wink Skoro to kumpel z pracy to postawi sobie w robocie na biurku i będzie miał pamiątkę od Was Razz


W sumie to niegłupie. Z tego co zaobserwowałem w pracy to on jest raczej takim typem zbieracza, bo ma sporo jakiś "gadżetów" na swoim biurku. Pokażę ten kryształ ze zdjęcia chłopakom z pracy i zobaczę co oni na to powiedzą. Dzięki za propozycję.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2015-09-11, 13:30  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Kup mu coś z motoryzacyjnych gadżetów. Na avans.pl jest sporo rzeczy gps, kamerki
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-09-14, 09:20  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
No w sumie sklejać modele to trzeba lubić.. Ale ten kryształ 3d faktycznie wydaje się dobrym pomysłem...Tym bardziej jeśli jest takim typem co zbiera różne rzeczy... I cenowo z tego co widzę też całkiem spoko, bo pisałeś, że miał to być drobny prezent...
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2015-09-17, 10:57  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Można też kupić jakiś gadżet z marki którą lubi najbardziej..nawet kubek czy coś takiego. Ja bym był zadowolony jakbym pił poranną kawę z kubka volvo np Smile
Berni

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 45
Post 2015-09-18, 18:40  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Bilet na imprezę sportową heh
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-09-25, 10:40  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Ja bym si nie obraził jakby mi ktoś restarter power bank kupił Very Happy, fajny sprzęcior a w zimie czy w podróży to pewnie nie raz się może przydać
karolp

Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 2
Post 2015-10-07, 10:56  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
ne jesteście szczególnie blisko to nie wiem też do jakiej kwoty polecić prezent. jednemu znajomemu kupiłem alkomat Very Happy Teraz nasze imprezy są ciekawsze i w sumie dowiedziałem się, że to był najlepszy prezent jaki dostał. Drugiemu kumplowi zrobiliśmy z jego synem prezent w postaci blokady skrzyni biegów. To był prezent podwójny bo kolega nie dość że 50lat skończył wtedy to jeszcze tydzień później miał 30lat małżeństwa więc prezent był droższy. Dokładniej, zamontowaliśmy mu blokadę kierownicy, którą sam chciał montować, ale odkładał to na inny termin Smile Ogólnie to jak tylko interesuje się motoryzacją o może zamówcie mu prenumeratę jakiegoś magazynu motoryzacyjnego? Bo to tez nie jest głupie Smile
Jaro87

Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10
Post 2015-10-19, 22:13  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Ja bym się ucieszył, jeśli mógłbym przejechać się jakąś sportową furą na torze. Więc możesz mu na przykład wykupić benzynę i wjazd na tor. Dobrym pomysłem też będzie ściganie się na gokartach.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-10-23, 20:27  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Kto by nie chciał heh
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2015-11-27, 13:39  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Fajny pomysł z tym przejazdem.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2016-03-04, 02:43  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
A może meble inspirowane wyścigami samochodowymi? Z tego, co wiem firma Rsfurniture ma w ofercie takie wyposażenie. Wśród ich asortymentu można znaleźć między innymi stoliki barowe PitStop z oparciem na nogi w kształcie kierownicy oraz stalową podstawą, fotele telewizyjne, hokery i stoliki. Moim zdaniem to dobry pomysł.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-04-15, 09:25  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
imo fajnym pomysłem jest wstęp na targi motoryzacyjne skoro jest takim fanem wielkim, teraz w maju jest moto show w Krakowie, rewelacyjna impreza sam z przyjemnością bywam więc dla każdego motomaniaka myślę, że to fajny prezent
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-04-22, 09:49  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
karolp napisał: ne jesteście szczególnie blisko to nie wiem też do jakiej kwoty polecić prezent. jednemu znajomemu kupiłem alkomat Very Happy Teraz nasze imprezy są ciekawsze i w sumie dowiedziałem się, że to był najlepszy prezent jaki dostał. Drugiemu kumplowi zrobiliśmy z jego synem prezent w postaci blokady skrzyni biegów. To był prezent podwójny bo kolega nie dość że 50lat skończył wtedy to jeszcze tydzień później miał 30lat małżeństwa więc prezent był droższy. Dokładniej, zamontowaliśmy mu blokadę kierownicy, którą sam chciał montować, ale odkładał to na inny termin Smile Ogólnie to jak tylko interesuje się motoryzacją o może zamówcie mu prenumeratę jakiegoś magazynu motoryzacyjnego? Bo to tez nie jest głupie Smile

Alkomat na prezent to fajny pomysł, ale pewnie isę sprawdzi jak sie jest z kimś z bliższych relacjach. Sam mam alkohita i wcale bym sie nie obraził za taki sprzęt bo każdemu kierowcy prędzej czy później się przyda
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-05-13, 09:43  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
o a fajnym prezentem dla fana motoryzacji są bilety na Moto Show w Krakowie, teraz będzie w przyszły weekend 21-22 mają strefę tuningu będzie chyba 100 najlepszych aut, gościem będzie Hołowczyc i wgl dużo fajnych rzeczy tam się dzieje na stronie sobie można poczytać
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2016-05-17, 12:04  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Możesz być oryginalny i zainwestować w fajny system monitoringu samochodu, nie jest to droga sprawa, najniższe ceny są od 50zł zależy co tam wybierzesz, później może sobie zainstalować aplikację DS CarSpy od Data System Group (polskie oprogramowanie) i śledzić samochód jeżeli np. pożyczy go żonie
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-05-20, 09:41  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
A może jakiś fajny kask motocyklowy czy rękawice. Według mnie powinien się ucieszyć.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-07-01, 09:58  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
może jakaś chemia motoryzacyjna do dbania o swoje pojazdy? Mega praktyczny prezent!
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!