Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Co na urodziny dla fana motoryzacji?

Co na urodziny dla fana motoryzacji?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2016-07-06, 08:21  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
A ja proponowalbym jednak kupić mu coś konkretnego. Szczególnie,że się składacie tak wiec podejrzewam,że suma na prezent wcale nie będzie taka mała. Najlepsze prezenty to praktyczne prezenty. Sam byłbym bardzo zadowolony na przykład ze szwajcarskiego zegarka dobrej firmy takiej jak Doxa, Tissot czy Certina. Zerknij sobie na katalog Certiny

Może wpadnie Ci coś tam w oko.

Ewentualnie jeśli chcesz podarować cos co nie jest takie do konca szablonowe, polecam skok ze spadochronem. Bedzie to na pewno coś bardziej oryginalnego.
http://namazowszu.pl/lekkietematy-we%C5%BA-udzia%C5%82-w-locie-w-tunelu-aerodynamicznym-w-warszawie
Reklamy
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-07-06, 22:19  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
No raczej, że jakaś chemia do fury czy moto będzie super opcją! Sam dostałem kilka razy - i rzadko który prezent był taki praktyczny !! auto care kupuję od czasu do czasu i fajnie dają radę - a jak na swoją cenę, to już wgl mega!!
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-07-18, 08:47  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ten fan woli jednoślady i ma motocykl to polecam kupić mu kurtkę motocyklową, najlepiej skórzaną.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-03-20, 14:37  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że na pewno tutaj znajdziesz doskonały prezent: motosprzet.pl. Sporo moich znajomych jest również fanami czterech kółek i zawsze w tamtym sklepie znajdę coś ciekawego dla nich..
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-05-10, 18:14  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio od żony dostałem świetne kosmetyki ale uwaga, chodzi o kosmetyki samochodowe! Bardzo mi zaimponowała bo nie miałem zielonego pojęcia, że ona zna się na takich rzeczach. Kupiła mi między innymi k2 polo cockpit czyli kosmetyk do czyszczenia deski rozdzielczej i plastików. Trafiła w dyszkę bo nigdy nie miałem czegoś lepszego. Idealnie nabłyszcza i fajnie odświeża auto.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-06-09, 20:12  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Klucz udarowy to też fajny pomysł na prezent, sam doceniłem że mam mój ryobi jak złapałem gumę w zimie i ekspresowo dało mi się zmienić koło, był niezły przymrozek a ja utknąłem gdiześ nie wiadomo gdzie i znikąd pomocy, kluczem machnąłem kilka razy i wszystko pięknie poszło, myślę że tego typu sprzętt warto mieć, tym bardziej że w sumie nie jest to drogie a przydaje się nie raz
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2017-06-12, 16:13  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Też sprawiłem sobie klucz udarowy (ale na kablu) i już 2 wymiany kół pod domem zaliczyłem. Zawsze mnie zniechęcało odkręcanie śrub. Teraz odkręcenie to dosłownie moment.
Kasperek

Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 24
Post 2017-08-31, 18:44  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
A może jakaś kamerka samochodowa? oglądałem ostatnio xblitz p600 super sprawa, jest dwustronna Very Happy w sensie że na przód i tył. pierwszy raz taką widziałem no a racja jak ktoś nam wjedzie w tyłek to przydatne
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2017-09-25, 21:43  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
kamerka przydatna rzecz w samochodzie. Ostatnio miałem w rękach Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI. Jak wybiorę się w dłuższą trasę to sobie ją zamontuje aby przetestować jakoś obrazu i szybkość działania.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-09-27, 09:17  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Przyda się OC tańsze np. o 70% razem z pakietem porad prawnych. Zerknij do porównywarki Cuk.
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2020-01-22, 19:55  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Może jakieś akcesoria samochodowe.
Ostatnio kupiłem zestaw do komórki. Mocowanie na szybę, kabel i ładowarkę.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2020-02-10, 11:56  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Alkomat będzie mega pomysłem. Sam mam alkohita, bo alkomat musi mieć dobry sensor elektrochemiczny. Te tanie to moga wpakować obdarowanego w niezłe tarapaty, jeżeli zaniżą wynik promili we krwi.
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2020-02-27, 14:44  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Zakup alkomatu to nie wszystko, trzeba o niego jeszcze dbać, odpowiednio przechowywać, kalibrować itp. Zdecydowanie wybrać modele z jak najdłuższą gwarancją, alkohit daje 6 lat na swoje urządzenia.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-01-16, 21:27  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
To prawda. Przy czym jestem pewien, że każdy fan motoryzacji bardzo ucieszy się z kosmetyków samochodowych, ale takich naprawdę dobrej jakości. Osobiście bardzo cenię sobie takie produkty jak https://www.carstyle.pl/produkt/adbl-vampire-liquid-1l-srodek-do-czyszczenia-felg-i-lakieru-70/ . Ten konkretny środek naprawdę genialnie czyści zarówno karoserię, jak i felgi, a jednocześnie jest naprawdę wydajny i powiem szczerze, że mnie prezent w takiej postaci bardzo by się spodobałSmile.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-12-28, 20:01  //  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że w przypadku samochodów, które mają automatyczne skrzynie biegów, warto się skupić na serwisie takich skrzyń biegów. Jeśli zastanawiacie się jak sprawdzić automatyczne skrzynie biegów, to ten artykuł wam w tym pomoże https://www.haloursynow.pl/artykuly/jak-sprawdzic-automatyczne-skrzynie-biegow,13447.htm
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Co na urodziny dla fana motoryzacji? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!