Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Co fajnego grają w kinach?

Co fajnego grają w kinach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-02-12, 16:56  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Antywalentynka się udała, nawet była nie w ten dzień co Walentynki, bo wczoraj. Film fajny, ale to trzeba samemu obejrzeć. Szacun, że jednak Tymański zrobił z tego coś więcej - nie przemycał jakiś mądrości, tylko walił nimi z grubej rury. Smile Na tym świecie nie wszystko jest wporządku.
Reklamy
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2015-02-16, 13:59  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
madzik napisał: Ja niestety nie bylam na Hobbicie, choc poprzednia czesc bardzo mi sie podobala:)
Za to widzialam w sieci zapowiedz Polskiego gowna... Slyszal ktos juz o tym filmie?


slyszał a nawet widziałWink jak lubisz Tymona to przypadnie Ci do gusty - w wielkim skrócie film kręci bekę z polskiego showbiznesu i to jest temat przewodni, ale niejedyny. jest bezkomrpomisowo, ostro, dosadnie i mega śmiesznie + mistrzowskie wstawki śpiewane Dziedziela albo Halamy.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2015-04-07, 11:44  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Teraz trochę biednie w kinach, chciałem na cos zabrać moją w weekend ale nie wiem na co. Miłość sex i terapia widziałem plakaty, ale to raczje nie będzie coś specjalnego. A chcialbym pozytywnie, nie dramaty i horrory Wink
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2015-04-08, 13:40  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
ja się w kwietniu wybieram na tooo - historia oparta na faktach o ojcu z synem, którzy wspolnie startują w Ironmanie.

ze wszystkich sil poster.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  104.07 KB
 Odsłon:  3 raz(y)

ze wszystkich sil poster.jpg

911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2015-04-09, 13:54  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
To prawdziwi twardziele, zwiatun trochę wzruszający, czuły, myślę, że nam obojgu moze podpasować.
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-04-10, 11:57  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Turbo - w sumie, to ten dzieciak jest tutaj twardzielem, bo chce się tak ruszać (chociaż niby to ojciec, go będzie w rzeczywistości wozić i nosić). Smile Gdyby nie ten chłopak, to by nie wzięli udziału w tym wydarzeniu- i w filmie i w rzeczywistości. Smile
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2015-04-15, 13:06  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: Turbo - w sumie, to ten dzieciak jest tutaj twardzielem, bo chce się tak ruszać (chociaż niby to ojciec, go będzie w rzeczywistości wozić i nosić). Smile Gdyby nie ten chłopak, to by nie wzięli udziału w tym wydarzeniu- i w filmie i w rzeczywistości. Smile

Dzieciak twardziel psychiczny, ale ojciec dał radę pokonać te mordercze dystansy ciągnąć go... Film naprawdę dobry, wszysktie babeczki ryczały.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-04-16, 11:01  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: Turbo - w sumie, to ten dzieciak jest tutaj twardzielem, bo chce się tak ruszać (chociaż niby to ojciec, go będzie w rzeczywistości wozić i nosić). Smile Gdyby nie ten chłopak, to by nie wzięli udziału w tym wydarzeniu- i w filmie i w rzeczywistości. Smile


Shogo, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten chłopiec, który gra głowną rolę faktycznie jest ruchowo upośledzony, to musiało być dla niego niezłe wyzwanie. Doczytałem o tym już po filmie i jestem w szoku. A film wspaniały! Teraz jak nie chce mi sie isc biegac to sobie przypominam, że w koncu dla mnie to zaden wyczyn i licza sie tylko checi, zbieram sie w sobie i lece.
klara.kopiec

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 23
Post 2015-05-22, 14:50  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Od dziś Mad Maxa ;D
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2016-08-29, 14:16  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Byliśmy na Mad Maxie, klimat starych wersji zachowany, aktorzy fajni i ogólnie na plus.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2016-09-13, 13:30  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Teraz to Rekiny wojny i kamienne pięsci w kinach warte obejrzenia, byłem n aobu i polecam, moja narzeczone też zadowolona, co ciekawe w obu gra ta sama bardzo łdna aktorka, k†órej nazwiska nie pmaiętem Wink a niebawem Siedmiu wspaniałych
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2016-09-17, 21:24  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Tych Siedmiu Wspaniałych to mam odhaczonych od dawna. Fuqua ma świetne filmy, ponoć też jest wielkim fanem westernów, stąd pomysł na film. Nowa Siódemka na chwilę obecną zbiera pozytywne recenzje, więc warto się wybrać, bo premiera już 23 września.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2016-11-02, 15:23  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio Wołyn i Ostatnia rodzina z ciekawych Smile
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2016-11-04, 15:43  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Dorzucam Dr Strange, też spoko Smile
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2017-11-14, 18:42  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
No własnie,pod koniec listopada szykuje mi się sporo wolnego (zaległy urlop), jak nigdy i tak do kina może na coś warto wyskoczyć, polecicie jakieś ciekawe zapowiedzi, tylko błagam żadne ckliwe komedyjki coś poważniejszego wolę.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2017-11-28, 16:28  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Akurat jesienią sporo filmów zawsze wchodzi, jest w czym wybierać. Ale jeśli miałbyś iść na tylko jeden film to zobacz Cichą noc. Film, który wygrał w tym roku w Gdyni, takie prawdziwe kino. Taki film, który oglądasz i myślisz - to o mojej rodzinie.
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2017-12-03, 23:06  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
O mojej mówisz... no ciekawe, a na poważnie, to fakt, film już obejrzany i coś w tym jest w tym naszym polskim widzeniu rodzinnych świąt, mądre kino pod refleksje nie tylko na świąteczny czas. Mnie się podobało, bardzo dobre kreacje aktorskie, nie dziwią nagrody.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-04-14, 10:33  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Teraz tego nie wiem, odkąd kina co róż są pozamykane, to przestałem do nich chodzić. Ostatnio jednak trafiłem na świetną stronę https://www.ogladaj.to/ jest to vod, na którym można oglądać darmowe filmy i seriale online.
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Co fajnego grają w kinach? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!